Pi monēta: Viss, kas jums jāzina par šo kriptovalūtu un tīklu

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Vai Pi žetonam ir nākotne?

Vai ir iespējams pelnīt naudu, pārdodot skaitļošanas jaudu pi tīkla krāpniecībā? Uz šo jautājumu nav iespējams atbildēt, kamēr galvenais Pi tīkls nesāk darboties. Projekta oficiālajā tīmekļa vietnē nav norādīti darbības uzsākšanas datumi.

⚡️ Vai PI COIN ir nākotne?

PI COIN ir kriptovalūta ar milzīgu potenciālu. COVID-19 pati par sevi ir pierādījusi, ka tai ir spēja mainīt cilvēku dzīvi, un tuvākajā nākotnē tā aizstās visas fiat valūtas.

⚡️ Vai Pi monēta pelnīs naudu?

Pi monētas vērtība 2024. gadā būs aptuveni 70 ASV dolāru, un tā arī svārstīsies, taču tās vērtība noteikti pieaugs. 2026. gadā vienas Pi monētas vērtība būs aptuveni 800 dolāru. To nosaka arī tirgus stāvoklis. Kad valūta tiks laista tirgū, viena Pi monēta maksās no 30 līdz 50 dolāriem.

⚡️ Kāda ir Pi kriptovalūtas nākotne?

Pi kriptovalūtas nākotne ir ļoti spoža, jo tai ir liels potenciāls un arī daudz priekšrocību. Paredzams, ka nākotnē tā attīstīsies, un tā būs viena no populārākajām kriptovalūtām. Pi var izmantot, lai iegādātos preces un pakalpojumus, kā arī veiktu ieguldījumus. Tā ir arī ļoti droša un droša kriptovalūta. Paredzams, ka Pi vērtība pieaugs, un nākotnē tā būs viena no vērtīgākajām kriptovalūtām.

⚡️ Kā ātri iegūt Pi?

Ir tikai viens veids, kā palielināt Pi kriptovalūtas ieguves ātrumu. Lai to izdarītu, ir jāuzaicina vēl vairāk personu savā tīklā. No katras aktīvās personas, kas pievienojas jūsu tīklam un veic ieguvi, jūs saņemat 25% no ieguves pamatlikmes.

Pi monēta

Lietotāji, kuri ir pierakstījušies Pi lietotnē, ar vienu pogas klikšķi var iegūt Pi monētu, kas neeksistē nevienā blokķēdē un kurai nav nekādas vērtības.

Daudzus lietotājus intriģē bitcoin dīvainās iezīmes un īpašības, kas ir veicinājušas viņu interesi. Daudzi cilvēki ir jautājuši, kas ir pi kriptovalūta un kas ir pi tīkla krāpšana.

Kas ir Pi monēta un kā tas darbojas⚡️?

Vai Pi monēta ir kaut ko vērta?
Pi monētu cenu prognoze 2025

Šis kriptovalūtu tīkls tika izveidots 2019. gadā, un tā galvenais mērķis ir ļaut lietotājiem decentralizēt aktīvus un ieguldījumus. Lietotājus motivē ieteikumu sistēma, kas mudina lietotājus ieteikt kādu jaunu cilvēku kalnrūpniecības vajadzībām.

Vēsture

Pirms pieņemt lēmumu par ieguldījumiem, ir ļoti svarīgi izprast Pi projektu un problēmas, kas ar to tiek risinātas. Salīdzinot ar tādiem nozares līderiem kā Bitcoin un Etherium, Pi tīkls ir salīdzinoši jauns. 2019. gada 14. martā Stenfordas universitātes absolventu grupa oficiāli atklāja blokķēdes protokolu.

Pi monēta kriptonauda cenas prognoze
Kāds būs Pi 2025. gadā?

Kriptovalūtas princips, kā baltajā grāmatā norādīja Satoshi Nakamoto, ir “dot iespēju indivīdiem bez atļaujas vai uzraudzības”. Citiem vārdiem sakot, projekta galvenais mērķis ir atjaunot ekonomisko suverenitāti cilvēkiem.

Pi tīkla mērķis ir izveidot viedo līgumu darba platformu, kas būtu pieejama un kontrolējama vidusmēra cilvēkam. Protokola mērķis ir izveidot atvērtāko P2P tirgu pasaulē, ko darbinātu Pi pakalpojuma žetons.

Kā pārvērst Pi monēta naudā?
Pi skaidras naudas un savstarpēji salīdzinošie darījumi

Tīkla uzmanība tiek pievērsta reālai digitālo aktīvu decentralizācijai sarežģītajā digitālo aktīvu tīklā Bitcoin. Tikai privātpersonas un uzņēmumi ar milzīgiem resursiem var apstiprināt darījumus Bitcoin tīklā apmaiņā pret žetoniem tā sarežģītā ieguves procesa dēļ. Pi Network mērķis ir izstrādāt ilgtermiņa ieguves protokolu, kas būtu piemērots viedtālruņu lietotājiem.

Pi monētu ieguve

Daudzi cilvēki uzskata, ka pi tīkla krāpšana ir vienkārši veids, kā ātri un viegli nopelnīt naudu. Tomēr viņi neapzinās, ka šis projekts piedāvā visas blokķēdes projekta priekšrocības un ieguvumus. Tas ietver izturību pret cenzūru, nesankcionētiem darījumiem starp divām pusēm, pseidonīmiem un vienlīdzīgus finanšu spēles noteikumus visiem.

Kā izņemt savu pi coin vērtību?
Cik šobrīd ir vērts Pi?

Pi izstrādes komanda nodrošināja, ka tā nepaļaujas uz plaši kritizēto Proof-of-Work (PoW) konsensa mehānismu. Tā vietā protokols ir balstīts uz jaunu konsensa metodi, ko sauc par Federatīvo bizantīno vienošanos (FBA). Tā ir slavenā Stellar konsensa protokola (SCP) analīze, ko izmanto Stellar blokķēdē.

Kamēr Stellar tīkls balstās uz organizācijām un iestādēm, kas darbojas kā mezglu validatori, FBA Pi ļauj ikvienam, kam ir dators vai viedtālrunis, darboties kā mezglu validatoram, vienlaikus saņemot naudas stimulu.

Pi tīkls: kāda ir jaunākā pi monētas vērtības prognoze?
Pi monētu cenu prognoze

Pi monētu ceļvedis uz prognozi

Pi tīklā ir četras lomas: pionieris, ieguldītājs, vēstnieks un mezgls. Zemāko pozīciju ieņem Pioneer; tas ir parasts mobilā tālruņa lietotājs, kas regulāri pieslēdzas mīnēšanai. Lai nodrošinātu tīkla drošību, viņa pakļautībā strādā pionieri, kuri palīdz. Vēstnieka darbs ir panākt, lai tīklam pievienotos vairāk cilvēku, reģistrējot jaunus dalībniekus.

Kas ir kriptovalūta un Pi tīkls?
Vai Pi kriptovalūta ir likumīga?

Pi tīkls ir veidots tā, lai radītu jēdzienu par žetonu nepietiekamību, nodrošinot, ka ievērojams daudzums žetonu nav koncentrēts dažu cilvēku rokās. Tas pārņem ietekmi no pirmās paaudzes blokķēdes tīkliem, piemēram, Bitcoin, un cenšas izveidot jēdzienu par žetonu nepietiekamību.

Ņemot to vērā, Pi ekonomikas modelis ir iedalīts četrās kategorijās:

Vai pi monētas vērtība ir droša?
Pi monētu cenu prognoze
 • Vienkāršība – viegli saprotama un pārredzama ekonomiskā modeļa izstrāde.
 • Atšķirībā no pirmās paaudzes protokoliem aktīvu sadale ir vienmērīgāka un nodrošinās daudziem indivīdiem piekļuvi Pi žetoniem.
 • Ierobežotība – izmantojiet kādu no ierobežotības veidiem, lai uzturētu izmaksas.
 • Veicināt lietotāju līdzdalību, izmaksājot atlīdzību par viņu ieguldījumu tīklā.
 • Lai gan Pi tīkls vēl ir agrīnā stadijā, blokķēdes iniciatīva jau ir izplatījusies. 2019. gada jūnijā protokolam bija vairāk nekā 100 000 aktīvu lietotāju, bet 2020. gada maijā – vairāk nekā 29 miljoni. Šodien
Pi coin kriptovalūtas projekts pastāv kopš 2018. gada.
Vai “Pi” kādreiz būs vērts naudas?

Kas ir Pi monēta un kā tā darbojas?

Īsā atbilde ir, ka monēta nedarbojas. Šobrīd tā ir tikai informācija no lietotāja mobilā tālruņa. Tā kā nav vērtības, Pi monētu nevar arī pārdot.

Tā kā lietotnei nav maka, lietotāji nevar pārvietot vai izņemt aktīvus. Tomēr, tiklīdz sāks darboties galvenais tīkls, lietotne tiks pārveidota par funkcionālu maku.

Vai Pi coin vērtība kādreiz sasniegs 1 ASV dolāru?
Cik vērta būs Pi monēta 2025. gadā?

⚡️ Pi monētu cenu prognoze 2022 

Digitālā aktīva mērķis ir dot iespēju lielam skaitam cilvēku pasaulē iegūt kriptovalūtu, veicot kalnrūpniecību savos tālruņos, kā minēts iepriekš. Tas tiks darīts, izmantojot Pi tīklu, kas tiks izmantots P2P tirgum, kurš būs kopienas vadīts un iekļaujošs, ļaujot ikvienam sūtīt un saņemt Pi žetonus.

Kāda ir pašreizējā Pi monētas cena šobrīd?
Kāda bija Pi Coin sākotnējā cena?

Pi monētas pašreizējā cena

Mūsu cenu prognoze Pi monētai, ņemot vērā tās pret cenzūru noturīgo raksturu un uz pusi samazinošo mehānismu, paredz 2 ASV dolāru vērtību, kad digitālais aktīvs tiks ieviests kriptovalūtu biržās.

Jums vajadzētu iegādāties cryptocurrency tagad

Kāda bija augstākā Pi monētas cena?
Kriptovalūtas ir neierobežots ieguldījums ar lielām svārstībām.

Vai Pi monēta ir labākā kriptovalūta, ko iegādāties 2022. gadā?

⚡️Kāda ir Pi monētas cenas prognoze 2023. gadam

Ja vēlamies, lai Pi Coin kriptovalūtu tirgū noturētos, ir ļoti svarīgi saglabāt vai uzlabot tā pamatus. Tādā veidā mēs varēsim turēt līdzi citiem aktīviem. Tas nav apspriežams, un, ņemot vērā to, cik lielu piesaisti monēta ir ieguvusi pēdējā laikā, tam nevajadzētu būt problēmai.

Pi monētas kļūs populārākas kā maksāšanas līdzeklis daudzos uzņēmumos un tirgotājos, kas nelielā mērogā palielinās Pi monētas vērtību līdz 5 ASV dolāriem. Lielākā mērogā augstāka Pi monētas cenas prognoze varētu novest pie 50 ASV dolāru cenas.

Kur nopirkt Pi monētu
Kas nosaka Pi Coin cenu?

Pi monēta Ilgtermiņa prognoze liecina, ka 2025. gadā cena būs 198 ASV dolāri.

Paredzams, ka Pi monēta turpinās integrāciju ar blokķēdi. Tās veiksmes rādītājs būs izstrādātāju ekosistēmas attīstība. Hakatona 3. fāzes sākums parāda, ko tīkls plāno sasniegt ilgtermiņā.

Pi cenu prognoze 2025. gadam

Kādiem nolūkiem tiek izmantota Pi monēta?
Pi monētas potenciālie kāpumi un kritumi

Stellar Consensus Protocol (SCP) ļauj decentralizētām lietojumprogrammām (dApps) vienkārši izveidot un ieviest viedo līgumu platformu.

Ja attīstītāju kopiena kļūs spēcīgāka, būs vairāk veidu, kā izmantot Pi žetonus. Tāpat drīzumā gaidāmi tīkla uzlabojumi, kā arī netirgojamo žetonu (NFT), decentralizēto finanšu (Defi) un Metaverse ekosistēmu ieviešana. Šīs nepārtrauktās attīstības dēļ daži paredz, ka 1 Pi monētas cena līdz 2025. gadam potenciāli varētu sasniegt vairāk nekā 60 ASV dolāru.

Drošības centrs

Pi kriptovalūtas cenas prognoze 2023. gadam
Pi monētu cenu prognoze 2022. gadam

Attiecībā uz drošību Pi izmanto atšķirīgu pieeju nekā Bitcoin un Cardano, paļaujoties uz izkliedētiem žurnāliem, kuros katrs lietotājs uztur citu lietotāju uzticamību.

Kur var iegādāties Pi monētu

Daudzi investori, kuri pēta Pi tīkla cenu prognozi, interesējas, kur iegādāties kriptovalūtu.

Vai esat domājis par Pi monētas iegādi eToro? eToro ir populārākā platforma, kur to darīt.

Pi tīkla struktūra
Pi Monēta valūtas kursa vēsture

eToro ir sociālais tirdzniecības tīkls, kas ļauj privātpersonām droši iegādāties digitālo valūtu. Lietotājam draudzīgais eToro raksturs ir padarījis to par populāru galamērķi tirgotājiem, kas vēlas iegādāties kriptovalūtas. Platforma eToro ir ideāli piemērota, lai iegādātos bitcoin vai jebkuru citu kriptovalūtas aktīvu.

Izveidojot eToro kontu, no jums netiks iekasēta nekāda maksa par reģistrāciju, konta pārvaldību vai nakti. Kad tirgotāji izveido un slēdz kriptovalūtu pozīcijas eToro, no viņiem tiek iekasēta tikai fiksēta maksa 1% apmērā.

Pi vērtība turpina pieaugt
Pi monētu kripto projekts

Papildus ieguldījumiem top Web3 kriptovalūtās investori var izmantot arī CopyTrade un CopyPortfolio. Izmantojot eToro funkciju CopyTrade, nepieredzējuši tirgotāji var sekot ekspertu tirgotāju stratēģijām, lai veiktu ienesīgus darījumus. Lai nodrošinātu lietotāju kontu drošību, platformā tiek izmantoti spēcīgi šifrēšanas un slēpšanas paņēmieni. Lai apstiprinātu jaunus pieteikumus, vietnē tiek izmantota divu faktoru autentifikācija.

eToro minimālais depozīts ASV un Apvienotās Karalistes klientiem ir $10. Jūsu konta finansēšanai tiek pieņemta eToro nauda, kredītkartes/debetkartes, PayPal, Skrill, Neteller un citi e-naudas pakalpojumi.

Pi kriptovalūtas kursa vēsture
Kas ir PI monēta?

eToro ļauj lietotājiem pirkt, pārdot vai tirgot vairāk nekā 60 dažādas kriptovalūtas. Pagaidām Pi valūta nav pievienota eToro platformai kā tirgojams aktīvs. Birža regulāri papildina savu platformu ar jauniem kriptovalūtas aktīviem, un nākotnē tas var mainīties.

Priekšrocības

 • ✔️ Kopēšanas funkcija
 • ✔️ Zemas darījumu izmaksas
 • ✔️ Lietotājam draudzīgs interfeiss
 • ✔️ Stingri kontrolēts
 • ✔️ Par depozīta iemaksu nav jāmaksā.
 • ✔️ Viena no populārākajām kriptoprogrammām tirgū.
PI tīkls, kas tas ir
PI tīkls, kas tas ir

Mīnusi

 • ❌ Izņemot naudu, jūs zaudējat 5 $.

Vai Pi Coin ir labākais kriptovalūta investēt 2022?

Kāda ir Pi monētas nākotnes vērtība? Atbilde uz šo jautājumu lielā mērā ir atkarīga no tā, cik veiksmīgs būs kriptovalūtas projekts turpmākajos gados. Tomēr daži vēsturiski dati par salīdzināmu kriptovalūtu cenām var sniegt mums labu priekšstatu par to, ko varam sagaidīt. Bez šaubām, Pi Coin ir viena no labākajām kriptovalūtām, ko iegādāties 2022. gadā.

Pi kriptovalūtas plusi un mīnusi
PI monētu priekšrocības

Sakarā ar daudzajām unikālajām iespējām, ko tas sniedz, šķiet, ka aktīvam ir liels sekotāju skaits. Tirgotāji var iegūt kriptovalūtu, izmantojot daudz mazāk enerģijas nekā Bitcoin, jo kriptovalūtu ieguvei ir nepieciešams tik daudz enerģijas.

Šķiet, ka tas ir neparasta iezīme, tomēr Lucky Block (BLOCK) sniedz unikālu iespēju un labākas iespējas investoriem visā pasaulē. Lucky Block mērķis ir uzlabot pārredzamību loteriju nozarē.

PI monētas trūkumi
PI monētu ieguve

Secinājums

Šajā Pi monētu cenu prognoze mēs izpētīsim mūsu viedokli par nākamo mēnesi un turpmākajiem gadiem. Mēs aplūkosim, kā šo žetonu varētu izmantot, kā arī tā potenciālu tirgū pēc debijas. Pi tīkla mērķis ir risināt tīmekļa mēroga problēmas, līdzsvarojot ilgtspēju ar kriptoaktīvu pieejamību. Lai gan Pi Network jau izmanto miljoniem cilvēku, vēl ir daudz iespēju izaugsmei.

Pi kriptovalūta
Vai Pi kādreiz kļūs par īstu kriptovalūtu?

Ja meklējat cita veida kriptovalūtu, kurā investēt, iesakām izmantot Lucky Block. BLOCK ir aizraujošs kriptovalūtas projekts, kas ir piesaistījis lielāko plašsaziņas līdzekļu un sociālo tīklu uzmanību. Pēc nesenās Platinum Rollers NFT kolekcijas pieejamības šis loterijas žetons ir ieguvis popularitāti investoru vidū.

Lucky Block tagad tiek tirgots tādās decentralizētās biržās kā PancakeSwap, un uzņēmums strādā pie versijas 2.0, kas ļaus BLOCK pārdot parastās centralizētās biržās.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem