Lavīna: Kas tā ir, kā tā darbojas un ko jūs varat ar to darīt.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Vai Avalanche ir laba kriptovalūta?

Līdz 2021. gadam uzņēmuma platforma piedzīvoja ievērojamu attīstību – vidējais dienas darījumu skaits palielinājās par 470 procentiem. Avalanche vietējās kriptovalūtas žetons AVAX ir bijis daudz veiksmīgāks, palielinoties par gandrīz 3300%. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk par Avalanche, tostarp par to, kā tā darbojas un vai tas ir gudrs investīciju lēmums.

⚡️ Cik vērta būs Avalanche kriptovalūta?

AVAX žetona vidējā cena līdz 2023. gada beigām pieauga līdz vairāk nekā 156 ASV dolāriem, bet līdz 2024. gada beigām – līdz vairāk nekā 219 ASV dolāriem. Saskaņā ar Price Prediction, vai tas ir labs ieguldījums?
Avalanche ir labs ieguldījums, jo tam ir liels potenciāls. Platforma vēl ir jauna, un tai ir daudz iespēju attīstīties. Turklāt AVAX žetons kopš tā ieviešanas 2020. gadā ir uzrādījis konsekventu izaugsmi. Ja meklējat kriptovalūtu ar ilgtermiņa potenciālu, Avalanche ir lieliska iespēja.

⚡️ Vai Avalanche ir balstīta uz Ethereum?

Ava Labs Avalanche (AVAX) ir pirmā līmeņa viedo līgumu platforma, kuras biroji atrodas Singapūrā. Tā ir uz Ethereum balstīta patentēta blokķēde, kurā tiek pierādīta likme. Izstrādātāji var izmantot platformu, lai radītu un izvērstu decentralizētas lietojumprogrammas (dApps).

⚡️ Vai AVAX ir labs ieguldījums 2022. gadā?

Saskaņā ar platformas sniegto informāciju AVAX žetons būs lielisks ilgtermiņa ieguldījums. Wallet Investor prognozē, ka AVAX cenas prognoze 2022. gadam ir optimistiska, paredzot, ka monētas cena pieaugs līdz 115 693 dolāriem.

Avalanche blokķēdes platforma ir jaudīga, droša un ļoti mērogojama blokķēde, kas sola ātru reakcijas laiku.

Šo līdzību izpēte, kā arī to iespējamie iemesli palīdzēs mums labāk izprast, kas cilvēkus dara līdzīgus.

Kā es varu iegādāties Avalanche?
Vai Avalanche blokķēde ir droša?

Pēdējos gados sacensībā par pasaulē ātrāko un pilnībā funkcionālo blokķēdi ir iesaistījušies vairāki lieli uzņēmumi.

Avalanche, atvērtā koda platforma jauniem finanšu primitīviem un decentralizētām lietojumprogrammām, ir kļuvusi par vienu no to līderiem.

Aplūkosim sīkāk, ar ko tas atšķiras arvien konkurētspējīgākā tirgū.

Ko dara AVAX kriptonauda?
Vai AVAX ir laba kriptovalūta?

Kas īsti ir lavīnas kriptogrāfija?

AvaLabs komandu vada uzņēmēji, tehnologi un investori no visas pasaules, kuriem ir gadu desmitiem ilga pieredze progresīvu tehnoloģiju izstrādē. AvaLabs tika dibināta ar vienu mērķi: padarīt vieglāku nekā jebkad agrāk ikvienam izveidot savas funkcionāli bagātīgas blokķēdes un decentralizētas lietojumprogrammas (dApps).

Tā ir paredzēta, lai pārvarētu dažas no problēmām, kas ir nomocījušas iepriekšējās blokķēdes tehnoloģijas, piemēram, zems darījumu ātrums, koncentrācija un mērogojamība. Tā ietver Avalanche unikālo konsensa metodi, kas sola ātru veiktspēju, augstu caurlaides spēju un 51% noturību pret uzbrukumiem.

Vai AVAX ir labāks par Ethereum?
Kāda veida monēta ir AVAX?

2020. gada septembrī Avalanche uzsāka savu pamattīklu pēc 42 miljonu ASV dolāru piesaistes žetonu pārdošanā, kas tika izpārdota mazāk nekā piecās stundās.

Polychain Capital un Three Arrows Capital 2021. gada jūnijā organizēja lavīnas kriptonauda finansējuma raundu 230 miljonu ASV dolāru apmērā, kas tika pabeigts ar privātu žetonu pārdošanu. 2022. gada aprīlī Avalanche paziņoja par 350 miljonu ASV dolāru ieguldījumu kārtu, tādējādi uzņēmuma vērtība sasniedza 5,2 miljardus ASV dolāru.

Saskaņā ar DeFi Llama datiem kopš 2020. gada ir trešā lielākā blokķēde pēc kopējās vērtības (TVL) aiz Ethereum un Binance ķēdes.

Vai AVAX ir balstīts uz Ethereum?
Vai AVAX ir Ethereum?

Kāda ir lavīnas funkcija?

Visvienkāršākajā līmenī Avalanche pamatā ir trīs savstarpēji saistītas blokķēdes: Exchange Chain (X-Chain), Contract Chain (C-Chain) un Platform Chain (P-Chain).

X-Chain tiek izmantots, lai ģenerētu jaunus digitālos aktīvus, savukārt C-Chain ir Avalanche Ethereum virtuālās mašīnas (EVM) implementācija, bet P-Chain tiek izmantots, lai organizētu validatorus un veidotu apakštīklus.

Otro un trešo blokķēdi (P-Chain un C-Chain) aizsargā “Snowman” konsenss, kas palīdz nodrošināt augstas caurlaidspējas drošus viedos līgumus. X ķēdi nodrošina “Avalanche” konsenss, kas paredzēts DAG. Tas ir drošs un mērogojams protokols, kas var pabeigt darījumus dažu sekunžu laikā ar galīgumu.

Vai AVAX ir piemērots investīcijām?
Cik vērts būs AVAX?

Saskaņā ar Ava Labs datiem Avalanche var uzlabot elastību, ātrumu un drošību, vienlaikus saglabājot savietojamību, sadalot tās arhitektūru trīs atsevišķās blokķēdēs. Šīs elastības rezultātā izstrādātāji tagad var izveidot plašāku lietotņu klāstu šajā platformā.

Tīkla pamatā ir AVAX – unikāls Avalanche ekosistēmas pakalpojumu žetons, kas tiek izmantots, lai maksātu tīkla maksu, cenas un nodrošinātu “norēķinu bāzi” starp Avalanche apakštīkliem.

Kas ar to notiek?

Saskaņā ar Ava Labs datiem sistēma var apstrādāt aptuveni 4500 darījumu sekundē, salīdzinot ar aptuveni 7 darījumiem sekundē Bitcoin un 14 darījumiem sekundē Ethereum. Tā var arī pabeigt darījumu mazāk nekā 3 sekunžu laikā. Tādējādi ir lielāka iespēja, ka tā būs piemērota liela mēroga decentralizētām lietojumprogrammām, kas Ethereum var būt izaicinājums, ņemot vērā tā pašreizējo mērogojamību.

Kas labs ir AVAX?
Vai es varu izmantot AVAX?

Papildus mērogojamībai Avalanche ir arī veidota, lai risinātu uz blokķēdēm balstītu sistēmu pašreizējo problēmu – sadarbspēju. Tas tiek panākts, ļaujot blokķēdēm dažādos apakštīklos, kā arī starp apakštīkliem savstarpēji sazināties, tādējādi ļaujot tām papildināt un atvieglot vērtības nodošanu starp ķēdēm.

Tā ir arī diezgan visaptveroša, ja vien jums ir vismaz 2000 AVAX. Lai gan daudzas PoS blokķēdes ļauj konsensa veidošanā piedalīties tikai ierobežotam validatoru skaitam, Avalanche ļauj to darīt ikvienam, kam ir vismaz 2000 AVAXs.

Cik vecs ir AVAX?
Vai AVAX ir drošības līdzeklis?

Avalance lielākais konkurents 2022. gada maijā joprojām ir Ethereum – blokķēdes platforma, kas valda decentralizēto finanšu tehnoloģiju jomā. Lai gan Avalance kriptovalūta izmanto atšķirīgu konsensa mehānismu, lai aizsargātu tīklu un ļautu veikt vērtības pārskaitījumus starp ķēdēm bez nepieciešamības veidot tiltus, tā atbalsta arī viedos līgumus uz citām platformām.

Ja solīšana tiks pabeigta, lietotāji netiks sodīti par sliktu mezglu vai nepareizu sistēmas darbību.

Kādi ir iespējamie Avalanche lietojumi?

Avalance ļauj privātpersonām un organizācijām vienkārši izveidot savas īpašas blokķēdes gan privātai (ar atļauju), gan publiskai (bez atļaujas) lietošanai.

Kā pārdot AVAX?
Vai AVAX ir Coinbase C ķēdē?

Tā ir vienīgā šāda veida platforma, kas apvieno dažādas īpaši izveidotas blokķēdes ar inovatīvu Proof-of-Stake konsensa mehānismu, lai piedāvātu neticami decentralizētu un jaudīgu izstrādes vidi.

Izstrādātāji var viegli pārnest savas Ethereum dApps uz Avalanche un izmantot dažādas decentralizētas lietojumprogrammas (dApps) platformā, jo tās ir saderīgas ar Ethereum rīku komplektu. Šīs programmas var darboties Avalanche izveidotajā blokķēdē vai neatkarīgā blokķēdē, sniedzot izstrādātājiem ievērojamu kontroli pār to, kā tās tiek nodrošinātas un darbojas.

Tehnoloģiju un zināšanu attīstība ir ļāvusi Avalanche strauji uzplaukt, un tagad uz šīs platformas bāzes ir izveidotas vairākas lietojumprogrammas, tostarp privātie vērtspapīri ( Securitize ), prognozēšanas tirgi ( Prosper ) un stabelkoini ( Bilira ir Turcijas valūta ). Stablecoin lira ).

Vai AVAX ir labs projekts?
Kas notika ar AVAX?

Kur un kā iegādāties AVAX

Avalanche token (AVAX) var iegādāties un apmainīt vairākās biržās, tostarp Binance, OKEx, Bitfinex, Huobi Global, CoinEx, Paribu, WazirX, OKCoin un Hotbit.

cilvēces rase tiks nopietni mainīta.

Platforma meklē metodes, kā apkalpot arvien pieaugošo lietotāju skaitu, vienlaikus saglabājot ātrumu un pieejamību, kas ir raksturīgi, jo Avalanche strauji paplašinās. Viena no atbildēm varētu būt apakštīkli.

Kas ir AVAX Reddit?
Kur var iegādāties AVAX monētas?

Apakštīkli ļauj atsevišķiem projektiem, kas izstrādāti Avalanche, pieslēgties pamattīklam, izmantojot atsevišķus savienojumus, neaizņemot vietu tīklā. Šādā veidā pārorientējot datplūsmu (problēmas, kas iepriekš ir apgrūtinājušas Ethereum), apakštīkli var palīdzēt Ethereum izvairīties no sastrēgumiem un darījumu kavējumiem tīkla pieauguma laikā.

2022. gada martā Avalanche atklāja 290 miljonu ASV dolāru plānu, lai palīdzētu izstrādātājiem integrēt apakštīklus savos Avalanche atbalstītajos projektos. Avalanche Multiverse iniciatīva rosinās izstrādātājus izveidot pilnībā konfigurējamus tīklus konkrētām lietojumprogrammām Avalanche blokķēdē. Teorētiski, apakštīkli var ļaut veselām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin vai Etherium, pastāvēt tajā pašā tīklā kā lietotāju personīgās valūtas.

Vai avalanche crypto blakusķēde ir labāka par Ethereum?
Kas ir Phantom kriptovalūta?

Tradicionālās finanšu iestādes var izmantot Avalanche apakštīklus, lai izpildītu “Pazīsti savu klientu” (KYC) standartus, ļaujot tiem.

Apakštīkli ir izmantoti vairākos liela mēroga projektos, tostarp blokķēdes spēlē DeFi Kingdoms, kas balstīta uz Ethereum Harmony sānu ķēdes.

Vai ar Avalanche ir iespējams gūt pasīvu peļņu?

Avalanche piedāvā unikālu iespēju iesaistīties spēlē kā spēlētājam. Lai garantētu darījumu stabilitāti un derīgumu, jums ir jānodod sava kriptovalūta kā nodrošinājums blokķēdē, lai tā varētu aizsargāt tīklu un apstiprināt darījumus. Veicot derības ar AVAX žetoniem, jūs saņemsiet kompensāciju ar jauniem datu blokiem.

Kur es varu iegādāties AVAX?
Kā es varu nekavējoties saņemt AVAX?

Kripto platforma ir vienkāršs veids, kā veikt derības. Avalanche ir divas likmes veikšanas iespējas:

  • Occoin
  • Celsija

Uz Avalanche var likt likmes arī pats, izmantojot kriptonauda maku, taču ir noteiktas minimālās bilances prasības. Lai kļūtu par delegātu un nodotu savu kriptovalūtu validatoram, jums jābūt vismaz 25 AVAX. Lai darbotos kā validators, kas validē darījumus, jums ir nepieciešami vismaz 2000 AVAX.

Unikāli riski

Neskatoties uz to, ka Avalanche nav būtisku trūkumu, tas joprojām ir salīdzinoši jauns projekts ārkārtīgi konkurētspējīgā vidē. Daudzas no pasaulē ievērojamākajām viedo līgumu blokķēdēm sāka darboties vairākus gadus pirms Avalanche, kas ļāva tām iegūt lielāku impulsu. Un, kā tas notika Avalanche visā tā izaugsmes laikā, vienmēr ir svaigas iniciatīvas, kas cenšas apsteigt tirgus līderus.

Pastāv arī domstarpības par to, vai Avalanche tīkls patiešām ir decentralizēts. Projektu pārvalda Ava Labs, kurai ir ievērojama vara. Godīgi sakot, lielākajai daļai organizāciju, kas atbalsta lielas blokķēdes iniciatīvas, ir liela ietekme to pārvaldībā.

Avalanche kriptovalūta 2022
Vai es varu iegādāties AVAX uzticamā makā?

Vai ir laba ideja ieguldīt Avalanche?

Pateicoties Avalanche arhitektūrai un augošajai ekosistēmai, tai ir ilgtermiņa izaugsmes potenciāls. Finanšu pakalpojumu uzņēmums Valkyrie Investments 2022. gada maijā paziņoja, ka investēs avalanche tikai ar Avalanche saistītos aktīvos. Tajā pašā laikā tā saskaras ar spēcīgu konkurenci, un, līdzīgi kā citu kriptovalūtu ieguldījumiem, tās vērtība ir svārstīga.

Avalanche nopelniem, uzņēmuma daudzie blokķēdes tīkli un konsensa mehānisms, šķiet, darbojas labi. Darījumu izmaksas ir zemas, un darījumu izpildes laiks, šķiet, ir ātrāks nekā jebkurā citā blockchain saskaņā ar Avalanche.

Lai gan uzņēmuma izaugsme ir bijusi ievērojama, tas nav bez problēmām. Pēc tikai diviem darbības gadiem 2021. gadā Avalanche platformas kopējā bloķētā vērtība (TVL) bija 11 miljardi ASV dolāru, kas ir par 227% vairāk nekā gada sākumā. Kopš 2022. gada aprīļa tā ieņēma ceturto vietu pēc kopējā TVL.

vai avalanche ir sānu ķēde
Kāds ir Avalanche Crypto mērķis?

Ņemot vērā pašreizējo situāciju, ir grūti pateikt, kuri blokķēdes viedie līgumi būs veiksmīgākie. Investori, kuri nav apņēmušies iesaistīties vienā projektā, iespējams, vēlēsies diversificēt savus ieguldījumus.

Paturiet prātā, ka Avalanche cena var ievērojami svārstīties un, visticamāk, arī svārstīsies. Tā kā tas ir bīstami, labāk ir ieguldīt bitcoin tikai nelielu daļu no sava kopējā portfeļa. Tāpat pārliecinieties, ka esat apņēmušies to turēt vismaz piecus gadus, lai tai būtu laiks attīstīties.

  • Avalanche ir ieviesusi arī jaunu platformai pielāgotu maku Core, kas tiks izmantots papildus apakštīkliem.
  • Ava Labs prezidents Wayne Wu ir paudis interesi mēģināt iekļaut visas galvenās blokķēdes, tostarp Bitcoin un Etherium, kas ir sarežģīts mērķis.
  • Viena no Avalanche priekšrocībām ir tā, ka to ir ļoti viegli lietot. Piemēram, jūs varat iegādāties AVAX žetonus Binance, veicot tikai dažus klikšķus.
  • Turklāt ir daudz dažādu veidu, kā nopelnīt procentus par savu ieguldījumu.
Kāds ir Avalanche Crypto mērķis?
Vai Avalanche ir laba kriptovalūta?

Kā jau minējām iepriekš, jūs varat saņemt samaksu, vienkārši turot AVAX savā makā.

Savu AVAX varat arī ieķīlāt, un tas nozīmē, ka būtībā aizdodat to citiem tīkla lietotājiem. Pretī jūs saņemat procentu maksājumus AVAX.

  • Ja vēlaties uzņemties aktīvāku lomu, varat kļūt par delegātu vai apstiprinātāju. Kā delegāts jūs palīdzēsiet nodrošināt tīkla drošību un apstrādāt darījumus. Savukārt kā validators jūs nopelnīsiet maksu par katru validēto darījumu.
  • Protams, jebkurš ieguldījums ir saistīts ar risku. AVAX vērtība var samazināties vai pat kļūt bezvērtīga. Tāpēc ir svarīgi veikt savu izpēti un ieguldīt tikai to, ko esat gatavs zaudēt.

Taču, ja meklējat potenciāli augsti ienesīgu un riskantu ieguldījumu, Avalanche var būt vērts apsvērt.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem