Tether līdzdibinātājs slavē tokenizāciju kā lielāko lēcienu kopš Fiat laikiem

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Tether vadītājs nesen apgalvoja, ka fiat valūtu, piemēram, ASV dolāra, pārvēršana digitālajos žetonos ir nozīmīgs jauninājums. Viņš sacīja, ka šīs pārmaiņas nākotnē varētu būtiski ietekmēt pasaules finanses.

William Quigley, kurš palīdzēja izveidot kriptovalūtas uzņēmumu Tether un decentralizēto biržu WAX, uzskata, ka pasaules ekonomikas nākamajā desmitgadē varētu sākt izmantot digitālo, žetonu naudu. Par šo tehnoloģiju viņš atzinīgi izteicās 9. maijā notikušajā diskusijā FT Crypto and Digital Assets Summit laikā.

Quigley skaidroja, ka fiktīvo valūtu žetonizācija varētu tās uzlabot, nodrošinot tādas iespējas kā procentu pelnīšana par šīm digitālajām naudas formām. Viņš uzsvēra, ka šai inovācijai nav mīnusu, tikai ieguvumi.

Tether līdzdibinātājs paziņoja:

“Es brīnījos, kāpēc mans norēķinu konts man nekad nav maksājis procentus. Un viņi atbildēja: nu, jūs saņemat brīnišķīgās elektroniskās bankas priekšrocības. Tātad kādā brīdī tas varētu notikt. Bet šobrīd cilvēki ir tik apmierināti ar savu dolāru tokenizāciju, ka ideja par atteikšanos no procentiem par tiem nav bijusi īsti pārliecinošs jautājums.”
Tether-līdzdibinātājs-William-Quigley

Viņš arī norādīja, ka triljoni dolāru atrodas ASV banku kontos, nesaņemot procentus. Cilvēki izmanto šos kontus savām banku vajadzībām, piemēram, piekļuvei bankomātiem un elektroniskajiem maksājumiem, lai gan par savu naudu viņi neko nesaņem.

Tās pašas lekcijas laikā Quigley pastāstīja, kā viņš iesaistījās kriptovalūtu jomā un palīdzēja izveidot Tether. Šobrīd Tether ir lielākais stabilokoins pēc tirgus apjoma un visbiežāk tirgotā kriptovalūta.

Daudzas no savām idejām Quigley pamatoja ar savu agrīno interesi par spēlēm. Deviņdesmito gadu beigās kļuva populāra spēļu priekšmetu tirdzniecība. Viņš un viņa partneris saskatīja nepieciešamību pēc digitālā maksājumu pakalpojuma, jo tajā laikā nebija vienkāršas metodes, kā tiešsaistē izmantot fiat valūtu. Tā radās viņu ideja izveidot digitālo depozīta pakalpojumu, kas ļautu iegādāties spēļu priekšmetus par skaidru naudu. Quigley arī minēja, ka viņš bija viens no pirmajiem lielākajiem investoriem PayPal.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem