Kriptovalūtu etf: Kas tie ir kā tie darbojas?

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kāds ir lielākais kripto-ETF?

Lielākais kriptovalūtu ETF ir Valkyrie Bitcoin Strategy ETF BTF BTF, kura aktīvu vērtība ir $460 miljoni.

⚡️ Vai ir ETF XRP?

Pašlaik nav ETF, kas seko Ripple, jo jūs nevēlaties izmantot digitālo maku vai pieņemt šos jaunos noteikumus. Jūs nekad nevarat zināt, vai Ripple šodien pacelsies tikpat augstu kā bitkoins, un pēc dažiem gadiem jūs varēsiet pateikties sev, ja tas notiks.

⚡️ Vai Vanguard ir kriptovalūta?

Vanguard klienti var iegādāties jebkuru ārpusbiržas bitcoin vai kriptovalūtu fondu, piemēram, Bitwise 10 Crypto Index Fund (BITW) vai Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) u. c. Klienti var iegādāties arī publiski kotētu bitkoinu ieguves uzņēmumu, piemēram, Riot Blockchain un Argo Blockchain, akcijas.

⚡️ Kurš blockchain ETF ir labāks?

✔️ Labākie blockchain ETF 2022. gada maijā
✔️ Bats Global Index 500 (BATS) jau ir viens indeksa fonds – Bats Global Vectors Junior 20+ ETF (BGVK). Uzņēmuma otrais jaunais produkts ir BITQ.
✔️ Global X Blockchain ETF (BKCH) ir fonds, kas iegulda līdzekļus blokķēdes tehnoloģijas uzņēmumos ar labākajiem rezultātiem.
✔️ BLCN ir akciju uzskaites fonds, kas iegulda līdzekļus plašās ASV akcijās un līdzīgos uzņēmumos, kuri tiek tirgoti Nasdaq biržā vai NYSE Arca, kā arī citās biržās.
✔️ Arī Amplify Transformation Data Sharing ETF (BLOK) samazinājās.
SkyBridge Crypto Industry and Digital Economy ETF (CRPT) pirmais trests

Lūk, pieci labākie kriptovalūtas ETF no 2019. gada līdz 2022. gada 4. februārim. Veidojot šo sarakstu, mēs ņēmām vērā dažādus aspektus, piemēram, peļņu, komisijas maksas un aktīvus.

Kurš bitcoin-ETF ir labāks?
Kurš ir lielākais kriptovalūtu ETF?

Kas ir kriptovalūtas ETF un kā tie darbojas?

Biržā tirgotu fondu (ETF), kas seko vienas vai vairāku kriptovalūtu cenām, sauc par kriptovalūtu ETF. Kriptovalūtu ETF nesatur reālas kriptovalūtas; tā vietā tie ir nodrošināti ar reāliem aktīviem.

2021. gada 19. oktobrī ProShares Bitcoin Strategy ETF ( BITO ) kļuva par pirmo kripto ETF. Līdz tam laikam 13 jauni kriptovalūtu ETF pieteikumi gaidīja SEC apstiprinājumu. Kopš 2021. gada decembra SEC ir atļāvusi tikai uz bitcoin kriptovalūtas nākotnes līgumiem balstītus ETF, jo ASV joprojām gaida fiziski nodrošināto kriptovalūtas ETF.

Vai būs bitcoin-ETF?
Vai Vanguard ir kriptogrāfiskais fonds?

Daži ETF sniedz ierobežotu vai netiešu piekļuvi bitcoin, ieguldot blokķēdes kalnračos vai uzņēmumos, kas var gūt labumu no blokķēdes tehnoloģijas. Šos kriptogrāfijas fondus bieži dēvē par “blokķēdes ETF”.

Daži investori var izvēlēties ieguldīt kriptovalūtas ETF, lai viņiem pašiem nebūtu jāpārvalda kriptovalūta. Tomēr šiem ieguldītājiem jāatceras, ka kriptovalūtu ETF ir spekulatīvi ieguldījumi ar lielāku cenu svārstību iespēju.

ETF novērtējums kriptovalūtai

Šajā kriptogrāfisko ETF sarakstā aplūkoti rādītāji no 2018. gada 1. janvāra līdz 2022. gada 4. februārim.

Vai Fidelity ir kriptoieguldījumu fonds?
Vai ir kriptovalūtas indeksu fonds?

Izdevumi: Ieguldītājiem jāatceras, ka mūsdienu kripto ETF ir lielākas izmaksas nekā tradicionālajiem ETF, kas seko plašam akciju tirgus indeksam.

Daudzi ETF ir strukturēti kā fiduciārie trasti, jo tie ļauj fondam turēt nelielu aktīvu skaitu, nepārkāpjot parastos diversifikācijas noteikumus. Daži kriptovalūtu ETF ir reģistrēti nodokļu efektivitātes nolūkos, savukārt citi ir izveidoti kā reģistrētas ieguldījumu sabiedrības.

Vai ir Kriptovalūtu etf par blokķēdi?
7 labākie kriptovalūtas ETF

Šī pētījuma mērķis ir noteikt efektīvākos kriptovalūtas ETF. Mūsu sarakstā iekļauti tikai tie ETF, kuru mērķis ir sekot vienas vai vairāku digitālo valūtu cenai, atskaitot fonda izdevumus. Šajā rakstā mēs aplūkosim konkrētu kategoriju vai tēmu, bet pēc tam izpētīsim saistītās idejas no citām kategorijām vai tēmām.

ETF, kas seko kriptovalūtu vērtībai, parasti veido kriptovalūtu nākotnes līgumi, kā arī īstermiņa ASV obligācijas vai citi naudas instrumenti, nevis akcijas vai obligācijas.

Kāds ir visefektīvākais Kriptovalūtu etf?
Vai ir kriptovalūtai paredzēts ETF?

Imports: Ir svarīgi atcerēties, ka kriptovalūtu ETF nav garantēts, ka tie visu laiku sekos pamatā esošās digitālās valūtas vai kriptovalūtu groza cenai. Ieguldītājiem arī jāatceras, ka nākotnes līgumu tirgi nodrošina piekļuvi bāzes aktīvam, neprasot īpašumtiesības. Neatkarīgi no tā, vai ieguldītājs tieši tirgojas nākotnes līgumu tirgū vai iegulda ETF, kas tur nākotnes pozīcijas, pirms lēmuma pieņemšanas ir svarīgi izprast atšķirības starp abiem tirgiem.

Pieci labākie kriptovalūtas ETF

Vai tiks apstiprināts bitcoin ETF?
Vai ir kāds XRP ETF?
  • Invesco QQQ Trust ( QQQ )
  • SPDR S&P 500 ETF ( SPY )
  • Vanguard S&P 500 Index Fund ETF akcijas ( VOO )
  • iShares Core S&P 500 ETF ( IVV )
  • SPDR Dow Jones Industrial Average ETF ( DIA )

Pieci labākie kriptovalūtas ETF pēc snieguma

ProShares Bitcoin stratēģijas ETF (BITO)

ProShares Bitcoin ETF cenšas gūt peļņu no bitcoin cenu pieauguma, ieguldot nākotnes līgumos. BITO ir pirmais biržā tirgotais biržā tirgotais biržā tirgotais fonds, kas balstās uz kriptovalūtu nākotnes līgumu tirgu, un tā pārvaldībā ir vairāk nekā 1 miljards ASV dolāru aktīvu.

Kāds ir lielākais Kriptovalūtu etf?
Kāds ir populārākais bitcoin ETF?

Amplify Transformatīvo datu kopīgošanas ETF (BLOK)

Amplify Transformational Data Sharing ETF aktīvi investē uzņēmumos, kas izstrādā vai izmanto blokķēdes tehnoloģiju. BLOK ar vairāk nekā 600 miljonu ASV dolāru aktīviem un tikai 0,65% izmaksu koeficientu ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas iesaistīties topošajā kriptovalūtu pasaulē.

First Trust indekss, kas balstīts uz CBOE Bitcoin nākotnes līgumiem (CFBT)

Kāpēc jums nevajadzētu ieguldīt XRP?
Vai XRP ir labs ieguldījums 2022. gadā?

First Trust Index Based on CBOE Bitcoin Futures ir indeksa fonds, kas seko bitcoin nākotnes līgumu sniegumam, un CFBT izmaksu koeficients ir 0,50 %. Tādējādi tas ir vienīgais ETF, kas piedāvā bitcoin nākotnes līgumu riska darījumus.

VanEck Vectors Bitcoin stratēģijas ETF (KBWB)

VanEck Vectors Bitcoin Strategy ETF ir indeksa fonds, kas seko bitcoin sniegumam. KBWB izmaksu attiecība ir 0,55 %, un tas ir vienīgais ETF, kas piedāvā bitcoin.

Global X Blockchain Thematic ETF (BLOC)

Vai XRP ir vērts iegādāties?
Kurš ir visefektīvākais kripto-ETF?

Global X Blockchain Thematic ETF ir aktīvi pārvaldīts fonds, kas investē uzņēmumos.

ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO) ir uzrādījis sliktākus rezultātus nekā ASV dolāru bitkoinu etalona cena. Tā kā bitcoin biržā tirgotie biržā tirgotie biržā tirgotie biržā tirgotie biržā tirgotie biržā tirgotie biržā tirgotie biržā tirgotie biržā tirgotie biržā tirgotie biržā tirgotie biržā tirgotie biržā tirgotie biržas fondi seko līdzi līgumiem, kuros spekulē ar digitālās valūtas nākotnes cenu, nevis ar paša aktīva pašreizējo jeb “tūlītējo cenu“, var būt sarežģīti sekot etalonam.

Lai gan BITO ir pirmais apstiprinātais Bitcoin ETF, kopš tā izveides tas katru gadu ir uzrādījis sliktākus rezultātus nekā S&P 500 indekss.

Kādas ir 5 labākās kriptovalūtas?
Kāds ir lielākais kripto-ETF?

Mēs jau esam detalizēti apsprieduši BITTREX. Tomēr tā drošību nedrīkst uztvert vieglprātīgi.

Bittrex ir viena no vadošajām kriptovalūtu biržām, kas ļauj pirkt, pārdot vai tirgot digitālos aktīvus. Tai ir plašs funkciju klāsts, kas padara to par lielisku izvēli gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem.

Kurš etērija ETF ir labāks?
Vai Bitwise 10 ir pakļauts SEC?

Platformā ir taker maksa 0,25% un maker bezmaksas 0,15% par visiem darījumiem. Bittrex ir arī mobilās lietotnes atbalsts Android un iOS ierīcēm, lai jūs varētu tirgoties, atrodoties ceļā!

Bittrex ir ASV bāzēta kriptogrāfijas apmaiņa ar vairāk nekā 200 digitālajiem aktīviem, kurus var tirgot. Par visiem darījumiem platforma iekasē 0,25 % pieņēmēja komisijas maksu un 0,15 % pieņēmēja maksu. Bittrex ir arī mobilā lietotne Android un iOS ierīcēm.

Bitcoin ETF (BTF) ir spekulatīvs instruments, kas paredzēts, lai investoriem nodrošinātu piekļuvi kriptovalūtu tirgum.

Kādi ir visefektīvākie ETF?
Vai būs bitcoin ETF?

Pašlaik ETF piedāvā S&P 500 ekvivalentu 1,8 % peļņu gadā, un nav nepieciešams pirkt vai pārdot bitcoin. Ja jūs interesē bitkoins, bet nevēlaties risināt ar tā glabāšanu un tirdzniecību saistītās problēmas, šis ir labs risinājums. Bitcoin Strategy ETF ir aktīvi pārvaldīts Nasdaq biržā kotēts fonds, kas iegulda līdzekļus bitcoin nākotnes darījumos. Kopš fonda izveides tā vērtība pašlaik ir pieaugusi par vairāk nekā 30 %.

VanEck Vectors Bitcoin Strategy ETF (KBWB) ir indeksa fonds, kas seko bitcoin sniegumam. KBWB izmaksu attiecība ir 0,55 %, un tas ir vienīgais ETF, kas piedāvā bitcoin.

Kurš ETF ir numur 1?
Kāds ir efektīvākais ETF 2022. gadā?

BTF, kas tiek tirgots ar apzīmējumu “VIP”, snieguma ziņā ir atpalicis no etalona bitcoin cenas. 

BTF, tāpat kā citi kripto ETF, kas iegulda bitcoin nākotnes līgumos, ir uzrādījis nepietiekamus rezultātus salīdzinājumā ar S&P 500 indeksu lielāko daļu gada līdz 2022. gadam.

ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO) ir biržā tirgots fonds, kas seko bitcoin nākotnes līgumu sniegumam. BITO izmaksu koeficients ir 0,50 %, un tas ir vienīgais ETF, kas piedāvā pieeju bitcoin nākotnes darījumiem.

Vai ir blokķēdes ETF?
Kuram ETF ir visaugstākais 10 gadu ienesīgums?

First Trust Index Based on CBOE Bitcoin Futures (CFBT) ir indeksa fonds, kas seko bitcoin nākotnes līgumu sniegumam, un CFBT izmaksu koeficients ir 0,65%. Pašlaik tas ir vienīgais ETF, kas piedāvā pieeju bitcoin nākotnes darījumiem.

Global X Blockchain Thematic ETF (BLOC) ir aktīvi pārvaldīts fonds, kas iegulda līdzekļus uzņēmumos, kuri veicina inovācijas blokķēžu jomā. BLOC izdevumu koeficients ir 0,75%, un tas ir vienīgais ETF, kas piedāvā pieeju blokķēdes tehnoloģijai.

Fonds, kas aptver 10 lielākās kriptovalūtas pēc tirgus kapitalizācijas

Bitwise 10 Cryptocurrency Index ir etalons, kas seko desmit populārākajām kriptovalūtām, tostarp bitcoin. BTW mērķis ir sekot līdzi desmit vērtīgāko kriptovalūtu indeksam un pēc tam katru mēnesi pārbaudīt un uzraudzīt, vai tās, svērtas pēc tirgus kapitalizācijas, nav pakļautas īpašām briesmām.

Vai ir iespējams iegādāties Ethereum ETF?
Vai ir Ethereum indeksa fonds?

BITW ir kripto-ETF, jo tas neiegādājas bitcoin nākotnes līgumus. Ieguldītājiem arī jāpatur prātā, ka BITW ir izveidota kā personālsabiedrība, tāpēc nodokļu gada beigās ieguldītāji saņems K-1. Ieguldītājiem divreiz jāpārbauda, vai viņi saprot fonda nodokļu ietekmi. Turklāt izdevumi 2,50 % apmērā.

Amplify Transformational Data Sharing ETF (BLOK) ir ideāls ieguldījums ikvienam, kas interesējas par blokķēdes tehnoloģiju. BLOK ir zema izmaksu attiecība – 0,70 %, un tas ir vienīgais fonds, kas piedāvā pieeju šai progresīvajai jomai.

Vai Bitwise 10 ir pakļauts SEC?
Kas ir Bitwise 10 indeksa fonds?

SPDR S&P 500 ETF Trust (SPY) ir indeksa fonds, kas seko S&P 500 indeksa sniegumam. SPY izmaksu koeficients ir 0,09 %, un tas ir vienīgais ETF, kas piedāvā S&P 500 indeksa ekspozīciju.

iShares Core S&P 500 ETF (IVV) ir indeksa fonds, kas seko S&P 500 indeksa sniegumam. IVV izmaksu koeficients ir 0,07 %, un tas ir vienīgais ETF, kas piedāvā S&P 500 indeksa ekspozīciju.

Vanguard S&P 500 ETF (VOO) ir indeksa fonds, kas seko S&P 500 indeksam. VOO izdevumu koeficients ir 0,04 %, un tas ir vienīgais ETF, kas piedāvā S&P 500 indeksa ekspozīciju.

Vai ETF ir BITW?
Vai es varu investēt uzņēmumā Bitwise?

Invesco QQQ Trust (QQQ) ir indeksa fonds, kas seko NASDAQ-100 indeksa sniegumam, un tā izmaksu koeficients ir tikai 0,20 %. Tas ir arī vienīgais biržā tirgotais fonds (ETF), kas piedāvā pieeju NASDAQ-100 indeksam.

iShares Russell 1000 ETF (IWB) ir indeksa fonds, kas seko Russell 1000 indeksa sniegumam. IWB izdevumu koeficients ir 0,15 %, un tas ir vienīgais ETF, kas piedāvā riska darījumus ar Russell 1000 indeksu.

Kam pieder VanEck ETF?
Kādas ir labas blokķēdes akcijas?

Biržā tirgotā ieguldījumu fonda, kas seko Bitwise 10 kriptovalūtu indeksam, sniegums

Bitwise's 10 Crypto ETF ir uzrādījis sliktākus rezultātus nekā bitcoin cena ASV dolāros. Tas ir tāpēc, ka BITW ir instruments, kas seko citu kriptovalūtu, nevis bitkoinu, indeksam. Rezultātā ieguldītāji var salīdzināt un salīdzināt BITW ar bitkoiniem ASV dolāros, taču viņiem nevajadzētu gaidīt, ka rezultāti atspoguļos šo etalonu.

No kura datuma man pieder Global X Blockchain & Bitcoin Strategy ETF (BITS) akcijas, lai saņemtu jaunākās dividendes?
Vai VanEck ir labs ETF?

BITW sniegums ir ievērojami zemāks par S&P 500 indeksa rādītājiem lielāko daļu šā gada un līdz 2022. gada 4. februārim.

No gada līdz šim BITW vērtība ir samazinājusies par -53,13%, bet S&P 500 indekss ir palielinājies par +11,77%.

Pēdējo divpadsmit mēnešu laikā BITW vērtība ir samazinājusies par -51,72%, kamēr indekss S&P 500 ir palielinājies par +17,01%.

Van Eck SolidX Bitcoin stratēģijas ETF ( XBTF )

Kāds ir labs blockchain ETF?
Kā iegādāties XBTF?

VanEck Bitcoin Strategy ETF (ticker VBST) ir aktīvi pārvaldīts biržā tirgots fonds, kas kapitāla pieauguma nodrošināšanai iegulda bitcoin nākotnes līgumos. Lai gan XBTF ir zemākā izmaksu attiecība starp bitkoinu un kriptovalūtu ETF, tas neuzrāda labākus rezultātus nekā citi kategorijas līderi.

XBTF izmaksu koeficients ir 0,50 %, un tas ir vienīgais ETF, kas piedāvā pieeju bitcoin nākotnes līgumiem.

Amplify Online Retail ETF (IBUY)

Amplify Online Retail ETF (ar birkas numuru IBUY) iegulda līdzekļus uzņēmumos, kas ievērojamu daļu ieņēmumu gūst no mazumtirdzniecības tiešsaistē. IBUY nodrošina pieeju uzņēmumiem, kas veicina inovācijas un izaugsmi tiešsaistes mazumtirdzniecības jomā.

Kādas ir labas blokķēdes akcijas?
Kas ir blokķēdes ETF?

IBUY izmaksu koeficients ir 0,60 %, un tas ir vienīgais ETF, kas piedāvā tiešsaistes mazumtirgotāju riska darījumus.

First Trust Dow Jones Internet Index Fund (FDN)

First Trust Dow Jones Internet Index Fund (birka FDN)

VanEck Bitcoin Strategy ETF (XBTF) atpaliek no etalona bitcoin cenas, mērot ASV dolāros. Tas ir tāpēc, ka šāda veida ETF seko līgumiem, kas nosaka nākotnes bitcoin vērtību, nevis paša bitcoin pašreizējo jeb “spot” cenu.

XBTF, tāpat kā citi bitcoin ETF, kas glabā bitcoin nākotnes līgumus, pēdējo nedēļu laikā ir ievērojami atpalicis no S&P 500 indeksa.

Vai blockchain ir labs ieguldījums?
Kāda ir atšķirība starp blokķēdes ETF un bitcoin ETF?

No gada līdz šim XBTF ir samazinājies par -53,13% salīdzinājumā ar S&P 500 +11,77%.

Pēdējo divpadsmit mēnešu laikā XBTF vērtība ir samazinājusies par -51,72%, kamēr S&P 500 indekss ir palielinājies par +17,01%.

First Trust Dow Jones Internet Index Fund (FDN) ir indeksa fonds, kas seko Dow Jones interneta indeksa sniegumam. FDN izdevumu koeficients ir 0,47 %, un tas ir vienīgais ETF, kas piedāvā Dow Jones interneta indeksa ekspozīciju.

Global X Blockchain and Bitcoin Strategy ETF ( BITS )

Global X Bitcoin Strategy ETF – aktīvi pārvaldīts biržā tirgots fonds, kas investē blokķēdes tehnoloģiju uzņēmumos un bitcoin nākotnes līgumos, lai panāktu kapitāla pieaugumu, ir jaunākais Global X piedāvājums.

Vai ROKT ir laba akcija, ko iegādāties?
Kas ir labas blokķēdes akcijas?

Global X Blockchain and Bitcoin Strategy ETF ir aktīvi pārvaldīts biržā tirgots fonds, kas investē blokķēdes tehnoloģiju uzņēmumos un bitcoin nākotnes līgumos, cerot gūt kapitāla pieaugumu.

Fonda izmaksu koeficients ir 0,65%.

The Reality Shares Nasdaq NexGen Economy ETF ( BLCN )

Reality Shares Nasdaq NexGen Economy ETF – biržā tirgots fonds, kas iegulda līdzekļus uzņēmumos, kuri ir līderi blokķēdes tehnoloģiju izstrādē un izmantošanā, – ir viens no jaunākajiem tirgū ienākušajiem fondiem.

Ieguldījumi kriptovalūtu ETF fondos var būt nepastāvīgs piedāvājums.
Vai Bitcoin ETF ir vērts iegādāties?

Reality Shares Nasdaq NexGen Economy ETF ir biržā tirgots fonds, kas iegulda līdzekļus uzņēmumos, kuri ir līderi blokķēdes tehnoloģiju izstrādē un izmantošanā. Fonda izmaksu koeficients ir 0,70 %.

SPDR S&P Kensho Final Frontiers ETF ( XKFF )

SPDR S&P Kensho Final Frontiers ETF – biržā tirgots fonds, kas iegulda līdzekļus uzņēmumos, kuri nodarbojas ar kosmosa izpēti un citām progresīvām nozarēm, ir viens no jaunākajiem tirgū ienākušajiem fondiem.

Vai Komp ir labs ETF?
Kādi uzņēmumi ietilpst ROKT ETF?

SPDR S&P Kensho Final Frontiers ETF ir biržā tirgots fonds, kas iegulda līdzekļus uzņēmumos, kuri darbojas kosmosa izpētes un citās progresīvās nozarēs. Fonda izmaksu koeficients ir 0,45 %.

Ieguldījumi kriptovalūtu ETF var būt nepastāvīgs piedāvājums.

Tā kā kriptovalūtas joprojām ir jauna aktīvu klase, arī uz tām orientētie ETF nav nobrieduši. Ņemot to vērā, ir normāli, ka ir lielas svārstības ne tikai pašos kriptovalūtu fondos, bet arī uzņēmumos, kas strādā pie to attīstības.

Ja vēlaties investēt kriptovalūtā, paturiet prātā divas lietas. Stāviet tikai nelielu naudas summu un atcerieties par blokķēdes tehnoloģijas ilgtermiņa ietekmi.

Apakšējā līnija

Kriptovalūtu ETF ir jauns un aizraujošs veids, kā ieguldīt strauji augošajā digitālo aktīvu klasē. Lai gan pašlaik ir pieejamas tikai dažas iespējas, tie piedāvā ieguldītājiem pieeju visdažādākajiem aktīviem un stratēģijām.

Kāds ir labs blockchain ETF?
Kādi uzņēmumi ietilpst ROKT ETF?

Ar izmaksām no 0,45% līdz 0,70% šie ETF ir salīdzinoši lēts veids, kā iegūt pieeju kriptovalūtu tirgum. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka šie produkti joprojām ir ļoti jauni un saistīti ar augstu riska pakāpi. Kā vienmēr, ieguldītājiem pirms jebkādu ieguldījumu lēmumu pieņemšanas jāveic izpēte.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem