Kā sākt kriptovalūtu arbitrāžas tirdzniecību: Padziļināts ceļvedis

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Vai BOT arbitrāžas kriptogrāfija ir rentabla?

Ja jūsu stratēģija ir veiksmīga, arbitrāžas tirdzniecības kripto pieeja var būt diezgan ienesīga. Tā kā ar kriptovalūtu cenu noteikšanu ir saistīti īsi termiņi, šim tirdzniecības veidam izvēlētajam botam jābūt ļoti ātram. Tas ir saistīts ar to, ka tirgus ir neprognozējams un cenas vienmēr mainās.

⚡️ Vai ir iespējams zaudēt naudu arbitrāžā?

Preču krīzes laikā ieguldītājs var zaudēt naudu arbitrāžas konverģences datumā. Šajā gadījumā ieguldītājs ir sliktākā situācijā nekā tad, ja viņš būtu ieguldījis tikai bezriska aktīvā.

⚡️ Kādi ir arbitrāžas trūkumi?

Galvenais arbitrāžas fondu trūkums ir to nepietiekamā uzticamība. Kā jau iepriekš minēts, arbitrāžas fondi nav īpaši ienesīgi stabilos tirgos. Fonds faktiski var kļūt par obligāciju fondu, kaut arī uz laiku, ja nav pieejams pietiekami daudz veiksmīgu arbitrāžas darījumu.

⚡️ Vai arbitrāžas fonds ir atbrīvots no nodokļiem?

Nodokļu vajadzībām arbitrāžas fondi tiek uzskatīti par akciju fondiem. Ieguldītājiem, kuri turēja šos fondus mazāk nekā gadu, tika piemērots 15% kapitāla pieauguma nodoklis, bet ieguldītāji, kuri tos pārdeva pēc gada, maksāja tikai 10% ilgtermiņa kapitāla pieauguma nodokli.

Arbitrāžas tirdzniecība

Kriptovalūtu arbitrāžas tirdzniecība ir tirdzniecības stratēģijas veids, kurā investori gūst peļņu no nelielām cenu atšķirībām vairākos tirgos vai biržās. Kriptovalūtas arbitrāžas tirdzniecība ir digitālā aktīva pirkšana vienā biržā un tūlītēja pārdošana (bieži vien) par augstāku cenu citā biržā.

Kas ir Arbitrāžas tirdzniecība?
Vai kriptovalūtu arbitrāža ir ienesīga?

Arbitrāža ir tirdzniecības veids, kurā jūs izmantojat cenu atšķirības starp diviem tirgiem. Tas nozīmē pelnīt naudu, izmantojot cenu atšķirības starp divām vietām. Vēl viena šī paņēmiena priekšrocība ir tā, ka to var veikt bez dārgas infrastruktūras vai ieguldītāja pieredzes.

Kas ir arbitrāžas tirdzniecība un kā tā darbojas?

Kā tirgot Arbitrāžas tirdzniecība?
Vai Arbitrāžas tirdzniecība ir likumīga?

Tradicionālajos finanšu tirgos arbitrāža ir bijusi standarta prakse jau vairākus gadu desmitus. Neraugoties uz to, šķiet, ka arvien lielāka uzmanība tiek pievērsta potenciālajām arbitrāžas iespējām kriptovalūtu tirgū.

Tas, visticamāk, ir saistīts ar kriptovalūtu tirgus reputāciju, jo, salīdzinot ar citiem finanšu tirgiem, tas ir ļoti svārstīgs. Tas nozīmē, ka ir zināms, ka kriptovalūtu cenas laika gaitā ievērojami svārstās. Arbitrāžas tirgotājiem ir daudz vairāk iespēju atrast ienesīgas cenu neatbilstības, jo kriptovalūtas aktīvi mainās simtiem biržu 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā.

Vai BOT arbitrāža ir ienesīga?
Kas ir kriptogrāfiskā arbitrāža un vai ir vērts to darīt

Lai izmantotu digitālā aktīva cenu starpību divās vai vairākās biržās, jums tikai jānosaka starpība starp divām vai vairākām biržām un jāveic virkne darījumu.

Apsveriet situāciju, kurā bitkoins Coinbase tiek tirgots par 45 000 ASV dolāru, bet Kraken – par 45 200 ASV dolāru. Šajā scenārijā kriptogrāfijas arbitrāžas dalībnieki varētu noteikt cenu starpību un iegādāties bitkoinu Coinbase, lai pārdotu to Kraken un gūtu 200 ASV dolāru peļņu. Šis ir kriptoarbitrāžas darījuma piemērs.

Vai ir iespējams zaudēt naudu no arbitrāžas?
Rokasgrāmata par kriptogrāfisko arbitrāžu

Kāpēc kriptovalūtu biržu cenas ir tik atšķirīgas?

Centralizētas biržas.

Vispirms jāatzīmē, ka aktīvu cenu centralizētajās biržās nosaka pēc jaunākā saskaņotā Bid-Ask rīkojuma biržas grāmatā. Citiem vārdiem sakot, digitālā aktīva cenu reāllaikā biržā nosaka pēc pēdējās cenas, par kādu tirgotājs pērk vai pārdod šo preci.

Kriptovalūtu arbitrāža: kā tā darbojas un tirdzniecības stratēģijas
Vai arbitrāžas tirdzniecība ir likumīga?

Piemēram, ja pēdējais atbilstošais rīkojums biržā ir bitkoinu pirkums par 60 000 ASV dolāru, šī cena kļūst par platformas galīgo bitkoinu cenu. Pēc tam sekos vēl viens saskaņots rīkojums, kas atkal noteiks bitkoinu cenu. Rezultātā biržas cenas noteikšana ir nepārtraukts darbs, lai noteiktu digitālā aktīva tirgus vērtību konkrētā brīdī.

Arī cena ir atšķirīga, jo investoru pieprasījums pēc aktīviem dažādās biržās nedaudz atšķiras.

Kā darbojas arbitrāžas tirdzniecība?
Kāds ir arbitrāžas piemērs?

Decentralizētas biržas

Savukārt decentralizētās kriptovalūtu biržas izmanto atšķirīgu pieeju kriptovalūtas aktīvu vērtēšanai. Tā paļaujas tieši uz kriptovalūtas tirgotājiem, lai uzturētu cenas saskaņā ar citās biržās uzrādītajām cenām, izmantojot “automātiskā tirgus veidotāja” metodi.

Vai ir iespējams nopelnīt naudu no arbitrāžas tirdzniecības?
Kā kļūt par arbitrāžas tirgotāju?

Otrs decentralizētās biržas veids ir likviditātes pūls, kas izmanto likviditātes pūlus, lai saskaņotu pircējus un pārdevējus. Tā vietā, lai izmantotu rīkojumu grāmatas sistēmu, kurā pircēji un pārdevēji tiekas, lai tirgotu kriptovalūtas aktīvus par konkrētu cenu un daudzumu, decentralizētās biržas izmanto likviditātes pūlus. Katram kriptovalūtu tirdzniecības pārim nepieciešams savs atsevišķs pūls. Ja kāds vēlas samainīt ēteru ( ETH )

Kā es varu nopelnīt naudu no arbitrāžas?
Vai ir iespējama arbitrāža?

Katru pūlu finansē individuāli ieguldītāji, kuri apmaiņā pret daļu no pūla darījumu maksas nodod savus kriptoaktīvus, lai citi varētu tirgoties. Šai metodei ir vairākas priekšrocības, un viena no tām ir tā, ka tirgotājiem nav jāgaida, kad darījuma partneris (prettirgotājs) nopirks vai pārdos aktīvus par noteiktu cenu. Turklāt tirdzniecību var veikt jebkurā laikā, dienā vai naktī.

Abus pūla aktīvus (A un B) atbalsta matemātisks vienādojums populārākajās decentralizētajās biržās. Šī formula nodrošina, ka aktīvu attiecība pūlā ir līdzsvarota.

Kāpēc bitkoinu cena visā pasaulē ir atšķirīga?
Kāpēc dažādās biržās tiek piedāvātas dažādas cenas?

Kad mainās pūla aktīvu attiecība, tas ir tā, it kā kāds būtu pārdevis ETH summu un nopircis līdzīgu skaitu LINK žetonu. Procesu, kurā ETH tiek pārdots par LINK un pēc tam ETH tiek nopirkts atpakaļ par LINK, sauc par “līdzsvara atjaunošanu”.

Kad cenas sāka pieaugt, tirgotāji tika mudināti izņemt mazāk vērtīgo LINK un pievienot ETH, lai līdzsvarotu tirgu.

Ja tirgotājs būtiski maina attiecību pūlā (veicot lielu darījumu), tas var radīt būtiskas cenu atšķirības starp pūlā esošajiem aktīviem un to tirgus vērtību (vidējo cenu, kas atspoguļota visās citās biržās).

Kas nosaka kriptovalūtas cenu kāpumu vai kritumu?
Vai kriptovalūtu arbitrāža joprojām ir izdevīga?

Kriptoarbitrāžas stratēģijas iedala vairākās kategorijās.

Ir vairākas metodes, kā kriptogrāfijas arbitrāžisti var pelnīt naudu no tirgus nepilnībām. Dažas no tām ir šādas:

 • Starpbiržas arbitrāža ir populārākais arbitrāžas tirdzniecības veids, kurā tirgotājs mēģina nopelnīt, iegādājoties kriptovalūtu vienā biržā un pēc tam pārdodot to par lielāku cenu citā biržā.
 • Starpbiržas arbitrāža: Tas ir vēl viens starpbiržas arbitrāžas tirdzniecības veids. Galvenā atšķirība ir tā, ka biržas atrodas dažādās valstīs. Izmantojot, piemēram, telpisko arbitrāžu, jūs varat izmantot priekšrocības, ko sniedz bitkoinu piedāvājuma un pieprasījuma atšķirības ASV un Dienvidkorejā.
Kriptovalūta ir joma ar lielu potenciālu, kas joprojām attīstās.
Vai kriptogrāfijas arbitrāža ir likumīga?
 • Trīsstūrveida arbitrāža ir stratēģija, kurā līdzekļi tiek pārvietoti starp trīs vai vairāk digitālajiem aktīviem tajā pašā biržā, lai gūtu peļņu no vienas vai divu kriptovalūtu cenu starpības. Piemēram, tirgotājs var izveidot tirdzniecības ciklu, kas ietver bitcoin un beidzas ar bitcoin.

Pārdevējs varētu pārdot bitcoin par ēteri, tad ēteri par Cardano ADA žetonu un visbeidzot bitcoin atpakaļ jums. Šajā piemērā tirgotājs pārvietoja savus līdzekļus starp trim kriptovalūtu tirdzniecības pāriem – BTC/ETH -> Pircējs var iegādāties bitkoīnus, apmainīt tos pret ēteri, pēc tam apmainīt tos pretCardano ADA token un tad atgriezt tos pret bitkoīniem. Šādā veidā viņš gūst peļņu no šo trīs kriptovalūtu cenu starpības.

Kriptovalūtas arbitrāžas trūkumi
Vai ir iespējams zaudēt naudu no arbitrāžas?

Statistiskā arbitrāža ir kriptogrāfijas tirdzniecības stratēģija, kas mēģina izmantot īstermiņa nelīdzsvarotību tirgū. Tā balstās uz statistiskajiem modeļiem un mašīnmācīšanās algoritmiem, lai prognozētu nākotnes cenas.

Ja kāda no trīs kriptovalūtu tirdzniecības pāru cenas atšķirsies, tirgotājam būs vairāk bitkoinu, nekā viņam bija tirdzniecības sākumā. Visi darījumi šeit tiek veikti vienā biržā. Tādējādi tirgotājam nav nepieciešams sūtīt vai saņemt naudu daudzās biržās.

Kripto arbitrāžas tirdzniecība
Kā atrast arbitrāžas iespējas?

Decentralizēta arbitrāža: Decentralizētas norēķinu metodes, piemēram, 0x un Kyber Network, ļauj tirgoties automatizētiem tirgus veidotājiem (AMM). Šie viedie līgumi izmanto automatizētas un decentralizētas programmas, ko sauc par orakuliem, lai apkopotu datus no ārējiem avotiem. arbitrāžisti var gūt peļņu, ja kriptovalūtu tirdzniecības pāru cena ievērojami atšķiras no to tūlītējām cenām centralizētajās biržās.

pieeja bieži izmanto matemātiskos modeļus un tirdzniecības robotus, lai veiktu augstas frekvences arbitrāžas darījumus ar mērķi maksimizēt peļņu. Tirdzniecības roboti ir automatizētas tirdzniecības sistēmas, kas īsteno sarežģītas stratēģijas, lai izmantotu tirgus neefektivitātes priekšrocības.

Lielāki darījumi ir līdzvērtīgi lielākai peļņai.
Kā sākt šķīrējtiesas procesu?

Populārākais kripto arbitrāžas robots, iespējams, ir Haasbot, kas atbalsta dažādas biržas un stratēģijas.

Vēl viens populārs kripto arbitrāžas robots ir Cryptohopper, kas arī atbalsta vairākas biržas un stratēģijas.

Kāpēc kriptogrāfiskā arbitrāža tiek uzskatīta par zema riska metodi?

Kas ir kripto arbitrāža?
Vai arbitrāžai jābūt bezriska?

Atšķirībā no dienas tirgotājiem, kripto-arbitrāžas tirgotājiem nav jāparedz nākotnes bitcoin cenas vai jāīsteno darījumi, kuru peļņas gūšanai var būt nepieciešamas stundas vai dienas.

Lai pieņemtu lēmumus, tirgotāji izmanto noteiktas peļņas gaidas, nevis analizē tirgus noskaņojumu vai paļaujas uz citām cenu prognozēm. Turklāt tirgotājiem ir iespējams ievadīt un izvadīt arbitrāžas darījumu dažu sekunžu vai minūšu laikā atkarībā no saviem resursiem. Tādējādi, pamatojoties uz iepriekš minēto, varam izdarīt šādus secinājumus:

Kas ir arbitrāžas stratēģijas?
Vai kriptogrāfijas arbitrāža ir ienesīga?
 • Kripto-arbitrāžas tirdzniecības bīstamība ir nedaudz zemāka nekā citās tirdzniecības metodēs, jo parasti nav nepieciešama iepriekšēja analīze.
 • Tirgotājiem, kas iesaistās arbitrāžā, jāveic darījumi, kas ilgst ne ilgāk kā dažas minūtes. Tāpēc tirdzniecības risks ir neliels vai nav nekāds.

Kriptovalūtu arbitrāžas tirdzniecības risks

Ir vairāki elementi, kas var kaitēt arbitrāžas ienesīgumam. Arbitrāžas iespējas ar zemu riska pakāpi negatīvi ietekmē peļņu; zemāks risks rada mazāku peļņu. Tāpēc kriptogrāfijas arbitrāžistiem ir jāveic milzīgi daudz darījumu, lai gūtu ievērojamu peļņu. Turklāt arbitrāžas tirdzniecība nav pilnīgi bez maksas.

Vai arbitrāžas roboti joprojām ir ienesīgi?
Kas ir arbitrāžas stratēģija?

Nodevas

Divām biržām var būt atšķirīgas izmaksas par izņemšanu, noguldījumiem un tirdzniecību. Šīs komisijas maksas var uzkrāties un likvidēt jūsu peļņu. Pieņemsim, ka Coinbase izņemšanas maksa, Kraken depozīta izmaksas un Kraken tirdzniecības maksa ir 2 %. Šīs transakcijas izpildes kopējās izmaksas ir 45 000 $ + (2% * 45 000 $) = 45 900 $. Jums būtu jāiegūst 900 $ peļņa, lai sasniegtu peļņas slieksni!

Kā pelnīt naudu ar arbitrāžu?
Kas ir arbitrāža, paskaidrojiet ar piemēru?

Noteikumi

Lielākajā daļā biržu ir dažādi kriptonauda maiņas kursi. Šie nosacījumi īstermiņā var būt nelabvēlīgi arī arbitrāžniekiem. Arbitrāžistam var paiet dažas stundas vai dienas, lai atrastu visizdevīgāko kriptovalūtas maiņas kursu pret valūtu.

Kā sākt arbitrāžas tirdzniecību

Ja vēlaties sākt ar kriptogrāfisko arbitrāžas tirdzniecību, vispirms ir dažas lietas, kas jums jādara:

Vai ir kāds risks kriptonaudu arbitrāžas tirdzniecībā?
Kādi ir trīs arbitrāžas nosacījumi?
 • Uzziniet vairāk par dažādiem apmaiņas veidiem un to darbību.
 • Iepazīstieties ar populārākajām kripto arbitrāžas stratēģijām.
 • Izvēlieties kriptogrāfijas arbitrāžas robotu, kas atbilst jūsu vajadzībām.
 • Izvēlieties biržas, kurās vēlaties tirgoties, un izveidojiet kontus.
 • Savienojiet savus kriptonauda makus ar biržām.
 • Uzsākt tirdzniecību!

Arbitrāžas tirdzniecība var būt lielisks veids, kā nopelnīt kriptonauda, neuzņemoties pārāk lielu risku. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka kriptogrāfiskā arbitrāža nav pilnīgi bezriska. Pirms sākat tirgoties, pārliecinieties, ka esat ieguvuši informāciju par riskiem, kas ar to saistīti.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem