8 efektīvi veidi, kā pelnīt naudu ar kriptovalūtām

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Vai ir iespējams zaudēt naudu, aizdodot kriptovalūtu?

Lai gan jūs saglabājat īpašumtiesības uz kriptovalūtu, ko izmantojat kā nodrošinājumu, jūs zaudējat dažas tiesības, piemēram, iespēju to tirgot vai izmantot darījumos. Turklāt, ja jūsu digitālo aktīvu vērtība ievērojami samazinās, jūs varat būt parādā daudz vairāk, nekā esat aizņēmies, ja neatmaksāsiet aizdevumu.

⚡️ Vai aizdošana ir drošāka nekā derības?

Likmju likšana aizsargā neto, bet aizdevumi ļauj investoriem pasīvi gūt procentus, jo ļauj viņiem vieglāk veikt tirdzniecību. Vairāki DeFi jeb decentralizēto finanšu uzņēmumi piedāvā iespēju aizdot savu kriptovalūtu un rezultātā saņemt procentus.

⚡️ Kā diversificēt savu kriptovalūtu?

Lūk, dažas no lielākajām kriptovalūtu diversifikācijas taktikām:
Tas ir kriptovalūtas veids. Tā ir tipiska diversifikācijas pieeja, jo tās pamatstruktūras dēļ.
Diversifikācija pēc nozares
Diversificēt pēc laika
Diversificēt pēc ģeogrāfijas
Izmantot iespējas
Analītiskā pieeja.

⚡️ Kā darbojas kriptovalūtas?

Kriptovalūtu jomā airdrop ir mārketinga paņēmiens, ko izmanto uz blokķēdēm balstīti uzņēmumi, lai mudinātu cilvēkus izmantot to platformu. Tā ietver bezmaksas monētu vai žetonu izdalīšanu patērētājiem ar publiskiem kriptovalūtas makiem, lai popularizētu jaunu virtuālo valūtu.

⚡️ Kāda ir labākā kriptovalūta ilgtermiņa ieguldījumiem?

Lielākās ilgtermiņa investīcijas kriptovalūtās ir Bitcoin (BTC) : pasaulē populārākā kriptovalūta, kas ir oriģinālā un tirgū visplašāk pazīstamā kriptovalūta. Satoshi Nakamoto, kura identitāte joprojām nav zināma, to izveidoja 2009. gadā.

Kā nopelnīt internetā

Kāds Bitcoins entuziasts, kurš 2018. gada janvārī, kad kriptovalūta sasniedza visaugstāko līmeni, tajā ieguldīja 19 000 ASV dolāru, redzēja, kā viņa ieguldījums samazinājās par 75-80%, kad viņš mēģināja saņemt naudu. Taču galu galā viņa pacietība tika atalgota, un pēc trīs gadu pārtraukuma viņš trīskāršoja savu naudu.

Kopš tā laika daudzi cilvēki ir izrādījuši interesi par kriptovalūtu tirgu un ieguldījumiem tajā. Saskaņā ar Cryptominati Capital teikto, “kriptonauda piesaista investorus, uzņēmējus un privātpersonas, kas vēlas ieguldīt un radīt jaunus projektus”.

Taču tas tā nav. Tas vairs nav tik vienkārši kā agrāk, taču mierīga izturēšanās un analītiska domāšana joprojām nodrošinās peļņu. Kriptovalūtu tirgus šobrīd ir pārtapis par vētrainiem mežonīgajiem Rietumiem ar unikāliem elementiem, kas var izraisīt būtiskas vērtības svārstības.

Šajā emuārā uzzināsiet, kas ir kriptonauda un kā no tās pelnīt naudu ar kriptovalūtām, neuzņemoties lielāku risku nekā ar standarta metodēm.

Kas ir kriptogrāfija un kā tā darbojas?

Kā darbojas kriptovalūta. Kā nopelnīt internetā
Kur aukstajā makā tiek glabātas privātās atslēgas?

Kriptovalūtas ir decentralizēta maksājumu sistēma, ko var izmantot pirkšanai un pārdošanai tiešsaistē. Savukārt tirgus ir pārpildīts ar populārākajām kriptovalūtām, kurās ieguldīt, tostarp Bitcoin, Ethereum un Litecoin.

Bitcoin, tāpat kā citas kriptovalūtas, ir decentralizēta digitālā valūta, kas darbojas blokķēdē – virtuālā bitcoin darījumu reģistrā. Tā kā valūtas pamatā ir blokķēde un to nav iespējams viltot, katru monētu var izmantot tikai vienu reizi. Blokķēdes tīklu veido tūkstošiem datoru, un apmaiņā pret to veikto darbu īpašnieki var pelnīt naudu ar kriptovalūtām bitkoinus.

Jaunas monētas “kaltē” datori, risinot sarežģītas matemātiskas problēmas, lai autentificētu darījumu blokķēdē. Plašākā nozīmē kriptovalūta ir investīciju veids, kurā darbojas veselas vietnes, kas seko viena bitkoina vērtībai. Daudzi privātpersonas par pirkumiem norēķinās, izmantojot bitkoinus, taču tas ir arī ieguldījumu veids, kas uztur veselu tīmekļa vietņu pilnīgas uzraudzības sistēmas.

Kā nopelnīt internetā
Kā sākt investēt kriptovalūtās?

Apmaiņas vai bitcoin maku programmu, piemēram, Crypto. com, Coinbase, Coinmarketcap un BlockFi, lietotāji cer palielināt savu ieguldījumu vērtību, konvertējot dolārus kriptovalūtā, līdzīgi kā investori to dara ar akcijām.

Kapitāla pieauguma nodokli, ko maksāsiet par saviem ienākumiem no bitcoin skaidrā naudā vai citas kriptovalūtas, noteiks atkarībā no jūsu iepriekšējā taksācijas gada ienākumiem. Ja jūsu gada ienākumi ir mazāki par 40 000 ASV dolāru, jums nebūs jāmaksā nodokļi par kriptovalūtu peļņu.

Kāpēc kriptovalūtas vērtība pieaug
Kā nesabankrot ar kriptovalūtu

Taču, ja gadā nopelnāt no 441 150 līdz 464 850 dolāriem, šie ienākumi tiks aplikti ar 15% likmi. Ienākumiem, kas pārsniedz 464 850 dolārus gadā, tiek piemērots 20% nodoklis. Daudzām privātpersonām patīk investēt kriptovalūtā, jo tās iegāde, tirdzniecība un apmaiņa tiešsaistē ir vienkārša.

Kad liels uzņēmums piekrīt pieņemt kriptovalūtu kā maksāšanas līdzekli, kriptovalūtu vērtība var pieaugt. Kad mainās ieguves procedūras vai kad tādas slavenības kā Elons Masks slavē noteiktus kriptovalūtas aktīvus, vērtība var pieaugt. Ja palielinās pieprasījums un piedāvājums ir ierobežots, tā arī var pieaugt. Kalnrūpniecība beigsies, kad bitkoinu skaits būs 21 miljons, taču tiek prognozēts, ka tas notiks ne ātrāk kā 2040. gadā.

Lai iegādātos, jums būs nepieciešams kriptovalūtas maks.
Kā nopelnīt internetā

Ja kāds uzņēmums pārtrauc pieņemt kriptovalūtas kā maksāšanas līdzekli vai ja daudzi cilvēki mēģina tās pārdot vienlaicīgi, kriptovalūtu vērtība var kristies.

Šeit ir daži norādījumi, kas palīdzēs jums sākt iepazīties ar dolāriem un kriptovalūtu tirgu.

 • Kriptovalūtas glabāšana programmatūras makā ir pielīdzināma naudas glabāšanai fiziskā makā. Tā ir pieejama un gatava lietošanai.
 • Līdzīgi kā noguldot naudu krājkontā, arī kriptonauda noguldīšana uzkrājumu protokolā notiek, pārskaitot to uz platformu. Uzkrājumu protokols, līdzīgi kā bankas, maksā procentus par tā izmantošanu.
 • Kriptovalūtas glabāšana ir kā uzkrājums pensijai vai kredīta ņemšana.
 • Kriptovalūtas biržā tirgot žetonus ir tas pats, kas biržā tirgot akcijas. Blokķēdes un biržas protokoli ir līdzīgi uzņēmumiem, tāpēc tos dēvē par “programmām”.

Lai pirktu, tirgotu un glabātu kriptovalūtas, jums ir nepieciešams kriptovalūtu maks.

Kā sākt tirgot kriptovalūtu
Kā darbojas auksts kriptogrāfiskais maks?

Jums būs nepieciešama vieta, kur glabāt savu kriptovalūtu – maku. Jūs varat izmantot programmatūras maku, piemēram, lietotni, vai aparatūras maku, kas būtībā ir atsevišķa ierīce, piemēram, zibatmiņas disks.

 • Ja pazaudējat tālruni, lielāko daļu programmatūras maku jeb “karsto maku” ir viegli atjaunot.
 • Ja zaudējat aparatūras maku, ko dēvē arī par “auksto maku”, to ir grūti atgūt.

Lai gan kriptovalūtas programmatūras maki ir ātrāki un vieglāk lietojami, tie pastāv tikai tiešsaistē un tāpēc ir uzņēmīgi pret uzlaušanu. No otras puses, bezsaistes aparatūras makus nevar uzlauzt, taču tie ir saistīti ar reāliem riskiem, kas saistīti ar to nozaudēšanu vai zādzību.

Lai instalētu savu Binance kontu, izpildiet šādas darbības: n1. Izveidojiet kontu MyEtherWallet (MEW), ja tāda vēl nav. n2. Izvēlieties ETH maku, kuru vēlaties izmantot, un nokopējiet tā adresi, kā arī visas papildu drošības piezīmes, kas jums varētu būt nepieciešamas drošai piekļuvei. Ja jūsu dators kādreiz tiek pazaudēts vai nozagts, šis ir vienīgais veids, kā atgūt savu kriptovalūtu. Tālāk ir aprakstīti soļi, kas jums jāveic, lai izveidotu kontu:

Kā ieguldīt kriptovalūtā un neiesaistīties bankrotā
Kā instalēt lietotni Binance?
 • Lejupielādējiet maku lietotni
 • Izveidot kontu
 • Saņemiet ātru verifikāciju
 • Pārskaitīt vai noguldīt līdzekļus no bankas konta uz savu kriptovalūtas maku.

Kad jūs tirgojat kriptovalūtas, izmantojot biržu, jūsu aktīvi tiek glabāti biržas pārvaldītā digitālajā makā. Tas ir mazāk droši nekā glabāt tos savā digitālajā makā, jo, uzlaužot biržas serverus, teorētiski var piekļūt visiem ar šo biržu saistītajiem makiem. Ir daudz grūtāk uzlauzt tūkstošiem atsevišķu maku, nekā uzlauzt vienu lielu serveri, piemēram, biržu.

Eksperta padoms: kā ieguldīt kriptovalūtās, nesadedzinoties.

Kā glabāt virtuālo valūtu
Kā nesabankrot ar kriptovalūtu

Ieguldījumi vienmēr ir azartspēle. Eksperti uzskata, ka kriptovalūta ir viena no riskantākajām ieguldījumu iespējām. No otras puses, digitālā valūta ir neapšaubāmi vispopulārākais aktīvs.

Pētniecības apmaiņa.

Pirms ieguldāt vienu dolāru, uzziniet vairāk par kriptovalūtu biržām. Šīs platformas ļauj pirkt un pārdot kriptovalūtas. Saskaņā ar bitcoin . com ir vairāk nekā 500 biržu, no kurām izvēlēties. Pirms lēmuma pieņemšanas veiciet izpēti, izlasiet atsauksmes un aprunājieties ar ekspertu. Dažādas telegram grupas sniedz padomus arī par to, kā sākt darboties kriptovalūtu tirgū.

Know-How: jums būs jāzina, kā glabāt virtuālo valūtu.

Ir daudz dažādu kriptovalūtas maku veidu, un katram no tiem ir savs funkciju un drošības standartu kopums. Pirms ieguldīt līdzekļus kriptovalūtās, veiciet izpēti, lai noskaidrotu, kurš maku ir jums piemērotākais.

Sāciet aizņemties kriptovalūtu, lai nopelnītu papildu naudu
Kā nodrošināt investīcijas kriptovalūtā

Diversificējiet savus aktīvus.

Diversifikācija ir būtiska jebkurā veiksmīgā ieguldījumu stratēģijā, un tas attiecas arī uz ieguldījumiem bitcoin. Piemēram, nevajadzētu ieguldīt visu savu naudu Bitcoin tīklā tikai tāpēc, ka jums ir zināms tā nosaukums. Ir daudz iespēju, ko apsvērt, tāpēc savu ieguldījumu sadalīt vairākās digitālajās valūtās varētu būt prātīga ideja.

Gatavojieties lielām pārmaiņām.

Kāpēc krīt čijas monētas vērtība?
Šādā veidā jūs varēsiet pieņemt apzinātus lēmumus un justies drošāk par savu izvēli.

Kriptovalūtu tirgus bieži ir svārstīgs, tāpēc esiet gatavi kāpumiem un kritumiem. Cena ir ļoti mainīga. Ja jums nav kontroles pār savu portfeli vai garīgo labsajūtu, kriptovalūtas var nebūt labākais risinājums.

Ņemot vērā visas pēdējā laika ziņas, iespējams, apsverat iespēju ieguldīt tādos digitālajos aktīvos kā Bitcoin un Ether. Ja tā, tas ir lieliski! Taču, tā kā kriptovalūta joprojām ir diezgan jauna, ir svarīgi veikt izpēti un pieiet jebkuram ieguldījumam konservatīvi.

8 stratēģijas: Kā pelnīt naudu ar kriptovalūtu

Aizdevumi/aizdevumi.

Kā kļūt par veiksmīgu tirgotāju
Kriptovalūtas aizdošana un aizņemšanās

Sāciet aizdot kriptovalūtu, lai nopelnītu papildu naudu no saviem kriptonauda ieguldījumiem. Kriptovalūtas kreditēšanu veido aizņēmēji un aizdevēji, kā arī līgumi starp tiem. Nexo, SALT Lending, BlockFi, Oasis un Celsius ir dažas no populārākajām kriptovalūtu biržām, kas piedāvā šo pakalpojumu.

Īsāk sakot, kriptovalūtu aizdevumi ietver līgumus, kuros aizņēmēji kā nodrošinājumu izmanto savus kriptovalūtu aktīvus, aizdevēji pieņem noteikumus un piedāvā skaidru naudu vai citas kriptovalūtas, bet aizņēmēji piekrīt maksāt procentus.

Vairumā gadījumu aizņēmēji un aizdevēji kriptovalūtas aizdevumos ir privātpersonas, nevis uzņēmumi, piemēram, bankas. Būtība ir tāda, ka kriptovalūtas kalpo par pamatu aizdevumiem, kas parasti tiek izmantoti kā nodrošinājums vai galvenais aizņēmuma vērtības avots.

Tradicionālā pirkšana un turēšana

Cilvēki, kuri ir pietiekami drosmīgi, lai uzņemtos risku, var nopelnīt daudz naudas no kriptovalūtas. Tas ietver kriptovalūtas aktīvu iegādi kriptovalūtas biržā un papildu iegādi, kad cenas samazinās, ko sauc par “pirkšanu krituma brīdī”. Ar lielu kopējo peļņu aktīvu pēc dažiem mēnešiem vai gadiem var pārdot virs tā iegādes cenas.

Tirdzniecības pieeja, lai iegādātos kriptonauda
Kas ir Chia monēta?

Kamēr jaunākās kriptovalūtas, piemēram, Chia, ir jutīgas pret spekulatīvām cenu svārstībām, jo par tām tiek sacelta ažiotāža, tādas spēcīgas un labi zināmas kriptovalūtas kā Bitcoin, Ethereum un Bitcoin katru dienu palielinās un samazinās. Aplūkojot grafiku gada laikā, šīs monētas ir saglabājušas augšupvērstu tendenci. Savukārt jaunākām monētām, piemēram, Chia, ir bijuši lieli cenu kāpumi un kritumi.

Tirdzniecība

Tirdzniecība ir īstermiņa metode, kas izmanto pašreizējos tirgus apstākļus, savukārt investēšana ir ilgtermiņa ieguldījums, kas balstīts uz pirkšanas un turēšanas stratēģiju.

Kriptovalūtu tirgus ir nepastāvīga vieta. Citiem vārdiem sakot, aktīvu vērtība īsā laika posmā var strauji pieaugt vai samazināties.

Kas ir kriptonauda un kā tā darbojas?
Kas ir kriptotirdzniecība un kā ar to pelnīt naudu

Lai kļūtu par veiksmīgu tirgotāju, jums ir nepieciešamas atbilstošas tehniskās un analītiskās spējas. Jums būs jāizpēta biržā kotēto aktīvu tirgus snieguma diagramma, lai precīzi prognozētu cenu kāpumu un kritumu.

Jūs varat iegādāties vai pārdot kriptovalūtu, ja domājat, ka aktīva cena pieaugs vai samazināsies. Tas nozīmē, ka jūs varat pelnīt naudu neatkarīgi no tā, vai cena palielinās vai samazinās.

Šeit ir dažas idejas, kā uzlabot savu tirdzniecības pieeju.

Ir dažādas metodes, kā samazināt ar kriptovalūtu tirdzniecību saistītos riskus. Šeit ir dažas no efektīvākajām stratēģijām, lai uzlabotu savu tirdzniecības pieeju.

Šeit ir dažas idejas, kā uzlabot savu tirdzniecības pieeju.
Tirdzniecības stratēģijas un to izmantošana
 • Paplašiniet savu tirdzniecības redzesloku. Dažādas valūtas palīdzēs jums samazināt ikdienas risku, kas saistīts ar konkrētu kriptovalūtu.
 • Lai samazinātu tirdzniecības izdevumus, izvēlieties drošu biržu ar zemu komisijas maksu.
 • Sekojiet līdzi savam tirdzniecības laikam. Sastādiet sev grafiku un ievērojiet to.
 • Sekojiet līdzi Bitcoin jaunumiem. Sekojot līdzi kriptovalūtas jaunumiem un notikumiem, esiet priekšā notikumu attīstībai.
 • Tehniskā analīze ir diagrammu izmantošana, lai novērtētu akciju cenu un svārstīgumu. Tehniskie rādītāji palīdz jums pamatot katru darījumu.
 • Katram darījumam iestatiet apturēšanas zaudējumus. Kā sākumpunktu izmantojiet 2:1 zaudējumu attiecību.
Kā uzmanīties no krāpšanas ar kriptovalūtu
Analizēt tirgus diagrammas kriptovalūtas

Tā kā PoW blokķēdes darbināšanai nepieciešamā enerģija ir ārkārtīgi liela, dažas blokķēdes ir izstrādājušas šķietami labāku verifikācijas algoritmu, ko sauc par apliecinājumu par likmi (PoS). Tā vietā, lai izmantotu enerģiju un aparatūru sarežģītu kriptogrāfisko mīklu risināšanai, PoS algoritms liek lietotājiem bloķēt (stakot) savus žetonus, lai pārbaudītu kriptogrāfiju.

Staking ir digitālo aktīvu bloķēšana, kas decentralizētā kriptogrāfijas tīklā darbojas kā validators, lai nodrošinātu tīkla integritāti, drošību un nepārtrauktību. Ieķīlāšanas dalībnieki aizsargā savus aktīvus, lai tie kalpotu kā validācijas mezgli un bloki. Stakeholderiem tiek maksāts ar jaunizveidotu kriptovalūtu kā stimulu aizsargāt tīklu.

 • Plusi: lētāks veids, kā iegūt naudu no kriptovalūtām.
 • Mīnusi: vislielāko apdraudējumu rada cenu svārstības.

Airdrops

Kas ir Airdrop kriptovalūtas
Kas ir Airdrop kriptovalūtas

No visiem bezmaksas kriptovalūtas iegūšanas veidiem vislielāko risku rada aviokompānijas. Lielākajai daļai investoru tas ir vairāk, nekā jūs domājat, ka ir vērts. Izstrādātāji veic airdropus, kad viņiem nepieciešams atbalsts jaunām kriptovalūtām. Īsāk sakot, viņi dod jums bezmaksas monētu, lai pamēģinātu to pieņemt.

Jūs varat sekot līdzi gaisa kuģu izkraušanas projekta gaitai, meklējot to internetā. Tos bieži reklamē uzņēmuma tīmekļa vietnē, sociālajos plašsaziņas līdzekļos un citās kripto ziņu vietnēs lietotāji.

Jaunajiem kriptovalūtu pasaules jaunpienācējiem jābūt piesardzīgiem attiecībā uz katru jaunu projektu. Hakeri var izmantot tādas krāpnieciskas darbības kā viltus aviopārdošanas un ICO (sākotnējais monētu piedāvājums), lai piesavinātos jūsu naudu. Turklāt daudzās gaisa burbuļa monētās nav vērts ieguldīt, jo to cenas ir nestabilas. eksperti parasti iesaka pieturēties pie pazīstamākām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin un Ethereum, jo to cenas ir stabilākas. Kā novērst krāpšanu ar kriptovalūtām?

Kriptodividendi - pasīvo ienākumu nākotne
Sargieties no pikšķerēšanas krāpšanas. Nevienam nesniedziet savu personisko informāciju vai kriptonauda adresi.

Jums joprojām ir jāmaksā federālie ienākuma nodokļi par jebkuru kriptovalūtu, kas saņemta, izmantojot aviokompānijas. Nodokļu administrācija pieprasa, lai jūs reģistrētu kriptovalūtas patieso tirgus vērtību datumā, kad tā tika reģistrēta izplatītajā virsgrāmatā (vairumā gadījumu tas ir tad, kad jūs saņemat airdropus no digitālajiem makiem).10 svarīgi kriptovalūtas, kas nav bitkoini.

https://www.investopedia.com/tech/most-important-cryptocurrencies-other-than-bitcoin/

Kalnrūpniecība

Spēlējiet savas iecienītākās spēles un pelniet atlīdzību kriptovalūtā
Kas ir ieguve, PoW, PoS

Kalnrūpniecība ir būtiska darba apliecinājuma (PoW) konsensa mehānisma sastāvdaļa un viena no senākajām metodēm, kā pelnīt naudu ar kriptovalūtām. Tas ir darījumu verifikācijas un PoW tīkla aizsardzības process, izmantojot kalnrūpniecību. Par šo funkciju veikšanu kalnrači katru bloku tiek atalgoti ar jaunām monētām. Pirmajos Bitcoin laikos ieguvi bija iespējams veikt ar galddatoru, taču tagad tai ir nepieciešama dārga aparatūra, ko sauc par ASIC.

Galvenā mezgla darbināšana ir noderīga arī tīkla darbības uzturēšanai. Galvenais mezgls ir makets, kas glabā visa tīkla kopiju.

Augsto izmaksu un tehnisko prasību dēļ abas šīs metodes prasa ievērojamus sākotnējos un pastāvīgus ieguldījumus, kas balstīti uz tehniskajām zināšanām.

Dividendes

Ilgtermiņa ieguldījumi pret īstermiņa: Priekšrocības un trūkumi
Kriptovalūtu ienesīgums ar dividendēm

Vēl viens veids, kā gūt peļņu no saviem kriptonauda līdzekļiem, ir saņemt dividendes. Jūs, iespējams, vismaz saprotat, kas ir dividendes, ja esat kādreiz ieguldījis akcijās vai obligācijās. Vienkārši sakot, dividendes ir neliels naudas maksājums, kas tiek izmaksāts akcionāriem. Ja uzņēmums konkrētā ceturksnī (vai gadā) nopelna naudu, tas sadala šo naudu un izmaksā to atpakaļ akcionāriem.

Ja vien jums nav lielas kriptovalūtas summas, no dividendēm jūs, visticamāk, neko daudz nenopelnīsiet. Tomēr tas joprojām ir dzīvotspējīgs veids, kā gūt ienākumus no jums jau piederošās kriptovalūtas. Veiciet pienācīgu izpēti, pirms ienirstiet; izpētiet, kuras kriptovalūtas piedāvā šo pakalpojumu un vai tās ir cienījamas. Decred, NAVCoin, Reddcoin, VeChain, NEO un to ikgadējās dividendes kopumā ir dažas kriptovalūtas, kas izmaksā papildu monētas (vai žetonus). Tādējādi kriptovalūtu dividendes atšķiras no akciju dividendēm ar to, ka tās tiek izmaksātas papildu žetonos, nevis naudā.

Īstermiņa un ilgtermiņa ieguldījumu salīdzinājums
Ilgtermiņa ieguldījumi: Kādas ir ieguldījumu stratēģijas?

Spēlējiet savas iecienītākās spēles un pelniet kriptovalūtā saņemtās balvas

Kriptovalūtu var izmantot spēlēs, lai pelnītu naudu. Tas varētu būt pārsteigums, taču kriptovalūtu spēļu tirgus, kurā var nopelnīt, šobrīd tiek vērtēts miljardiem dolāru. Šajā jomā pastāv daudz variāciju un veidu, tomēr Decentraland, iespējams, ir viena no labākajām kripto spēlēm, ko vērts apsvērt iespēju spēlēt. Īsumā, Decentraland ir tiešsaistes pasaule, kurā spēlētāji var veidot savus avatārus, tērzēt ar citiem un iegādāties zemi. Iegādājamo zemi reprezentē unikāls NFT (non-fungible token), kas ļauj jums būvēt jebkādu nekustamā īpašuma projektu.

Pēc tam jūs varat pārdot savu NFT brīvajā tirgū. Lai gan tas varētu šķist neticami, daži zemes gabali Decentralandā pēdējā laikā ir pārdoti par miljoniem. Tāpēc, veicot investīcijas agrīnā posmā, jums ir iespēja iegādāties NFT, kamēr cena ir zema.

Kas ir labāk – ilgtermiņa vai īstermiņa ieguldījumi?

Īstermiņa kriptovalūtu investīciju termiņi
Vai ir vērts veikt īstermiņa ieguldījumus?

Ilgtermiņa ieguldījumi ir ieguldījumu veids, kas parasti ilgst vairāk nekā gadu. Ilgtermiņa ieguldītāji parasti ir pasīvi ieguldītāji. Citiem vārdiem sakot, jūs nepērkat un nepārdodat ievērojamus daudzumus īsā laika posmā. Ilgtermiņa ieguldītāji var ieguldīt naudu akcijās, kuru vērtība pieaug, vai fondos vai ETF ilgtermiņā.

Pastāv vairākas dažādas stratēģijas, bet kopīgā tēma ir “pērc un tur”. Paturot to prātā, piedāvājam dažas stratēģijas ilgtermiņa ieguldītājiem.

Analizēt tirgus diagrammas kriptovalūtas
Vai labāk ieguldīt ilgtermiņā vai īstermiņā?
 1. Vērtības ieguldīšana ir metode, kā iegādāties kriptovalūtu par cenu, kas ir zemāka par tai raksturīgo vērtību.
 2. Izaugsmes ieguldījumi ir prognozēšana, ka uzņēmuma vērtība pārsniegs kopējā tirgus vērtību.
 3. Ieguldījumi ar dividendēm nozīmē to uzņēmumu akciju iegādi, kuri maksā dividendes.

Kas ir īstermiņa investīcijas kriptovalūtā?

Kas ir īstermiņa investīcijas kriptovalūtā?
Kas ir īstermiņa investīcijas kriptovalūtā?

Parasti īstermiņa ieguldījumu definēšanai izmanto vienu gadu. Aktīvie tirgotāji un aktīvie investori ir termini, ko bieži lieto, lai apzīmētu īstermiņa investorus. Tas nozīmē, ka jūs pērkat un pārdodat daudz biežāk nekā ilgtermiņa ieguldītāji. Tās var būt vairākas reizes gadā, vairākas reizes mēnesī vai pat vairākas reizes dienā.

Īstermiņa investoriem arī citur būs ilgtermiņa ieguldījumu portfeļi. To, visticamāk, izmantos pensiju vai citi uzņēmumi, kuriem nepieciešami ieguldījumi un ilgtermiņa turēšana.

Īstermiņa ieguldījumu metodes

Īstermiņa ieguldījumu metodes
Efektīvi veidi, kā pelnīt naudu ar kriptovalūtu

Īstermiņa investori mēdz ātri pirkt un pārdot aktīvus, lai gūtu peļņu. Tāpēc šeit ir aprakstītas dažas izplatītas īstermiņa ieguldījumu stratēģijas:

 • Skalpēšana ir prakse veikt daudzus nelielus pirkumus vai pārdevumus visas dienas laikā vai vairākas reizes vienas tirdzniecības dienas laikā.
 • Dienas tirdzniecība – investēšana ar ļoti mazu peļņu, lai uzkrātu lielu naudas summu.
 • Dažas dienas, nedēļas vai pat mēnešus pēc kārtas to sauc par šūpoļu tirdzniecību.
Secinājums: pirms sākat analizēt tirgus diagrammas
Kā ieguldīt kriptovalūtās ilgtermiņā un īstermiņā
 • Pirmais solis kriptovalūtas novērtēšanā ir veikt fundamentālu novērtējumu. Problēma ir tāda, kā mēs veicam fundamentālo analīzi? Mums ir arī jāsaprot, cik daudz naudas esam ieguldījuši kriptovalūtās. Esošajā ilgtermiņa un īstermiņa ieguldījumu tirgū lielākais potenciāls ir digitālajām valūtām.
 • Izmantojiet šo analīzi, lai pārbaudītu uzņēmuma ceturkšņa izaugsmi. Izpratne par atbalsta un pretestības līmeņu pārbaudi īstermiņa vai dienas tirdzniecībai.

Secinājums: pirms sākat analizēt tirgus diagrammas

Secinājums: pirms sākat analizēt tirgus diagrammas
pelnīt naudu ar kriptovalūtām

Pēc šī raksta izlasīšanas jums tagad vajadzētu būt labākai izpratnei par to, kā ģenerēt naudu ar kriptovalūtu. Pirms ieguldīšanas jums ir jāizpēta, lai varētu veikt drošu ieguldījumu un gūt peļņu. Labākais informācijas avots par šo nozari neapšaubāmi ir Twitter. Piemēram, CyrptoMinati Capital nesen publicēja savas pārdomas par ieguldījumiem TheSandBox.

Pirms ieguldīšanas kriptovalūtā veiciet izpēti. Rūpīgi izpētiet tirgu, uzzinot par tā uzvarām un neveiksmēm. Pirms sākat tirgoties, sagatavojiet savu maku. Pirms ieguldīšanas pārliecinieties, ka esat pabeidzis visas pieejas. Ieguldījumi kriptovalūtā ir nopietns lēmums, kas prasa plašu izpēti un zināšanas.

Pirms iesaistīties kriptovalūtas tirdzniecībā, noteikti seko līdzi tās turpmākai attīstībai tirgū. Ir jāveic ilgtermiņa un īstermiņa izpēte. Rezultātā viss aprobežojas ar skrupulozu izpēti un iepriekšējo un pašreizējo rezultātu, kurus vēlaties tirgot, uzraudzību.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem