Top 5 labākie Defi projekti un monētas, ko iegādāties 2022. gada martā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️ Kas ir DeFi?

DeFi ir ar kriptovalūtu saistīts termins, kas attiecas uz decentralizētām finansēm. Tas ir apzīmējums tai kriptovalūtu pasaules daļai, kas vēlas aizstāt tradicionālos starpniekus un uzticības mehānismus ar blokķēdēm.

⚡️ Kāpēc Bitcoin nav DeFi?

Bitcoin ir sava veida nauda, kas darbojas savā blokķēdē, līdzīgi kā fiat valūta. Savukārt DeFi ļauj aizdot, aizņemties un tirgoties ar kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin, tāpat kā to dara bankas.

⚡️ Vai Ethereum ir DeFi?

Ethereum bija pirmā blokķēde, kas lietotājiem ļāva izstrādāt viedos līgumus, ko Bitcoin nevarēja izdarīt. Tas palīdzēja Ethereum sasniegt savu pašreizējo līderpozīciju DeFi jomā.

⚡️ Cik vērta ir DeFi monēta?

Defi monētas tirgus cena ir 0,539106 ASV dolāru par DEFC. Defi monētas visu laiku augstākā vērtība bija 0,567323 ASV dolāri, kuru tā sasniedza 2018. gada 11. janvārī. Pašreizējais Defi monētas piedāvājums apgrozībā ir 0 DEFC.

⚡️ Vai DeFi ir drošs?

Ar DeFi jūs varat rīkoties paši. Lai gan blokķēde ir atzīta par drošu, tā nav pasargāta no uzbrukumiem. Patiesībā Elliptic pētījums paredz, ka krāpšana un zādzības, kas saistītas ar DeFi, nākamgad radīs vairāk nekā 10 miljardu ASV dolāru zaudējumus, kas ir gandrīz par 600% vairāk nekā pērn.

Laika gaitā pārmaiņas notiek strauji un nemitīgi, kā mēs to esam pieredzējuši, piemēram, kad tehnoloģiju sasniegumi, piemēram, straumēšanas programmas aizstāj DVD atskaņotājus un grāmatas aizstāj planšetdatori. Tagad parasto naudu sāk aizstāt kriptovalūtas. Pateicoties šīm pārmaiņām finanšu nozarē, tiem, kas investē kriptovalūtās, paveras daudz jaunu iespēju.

Defi radās, pieaugot pieprasījumam pēc finanšu alternatīvām. Tā rezultātā decentralizētās tehnoloģijas ienāks jaunajā finanšu pakalpojumu jomā neuzticamā un pārredzamā veidā. Paredzamā blokķēdes tehnoloģijas decentralizācija apgriezīs finanšu nozari kājām gaisā salīdzinājumā ar to, pie kā esam pieraduši ar centralizētajām bankām.

5 labākie DeFi projekti un monētas
Kādas ir labākās Defi monētas, ko tagad iegādāties?

Neatkarīgi no tā, vai esat kriptotehnoloģiju entuziasts vai blokķēdes tehnoloģijas iesācējs, jūs varētu interesēt vairāk par Defi un tās ietekmi uz nākotni. Šajā rakstā dalāmies ar pieciem nozīmīgiem jauniem best-defi projektiem, kas radīs revolūciju finanšu jomā gan tradicionālā, gan globālā mērogā.

2022. gadā, turpmāk ir uzskaitīti 5 labākie defi kriptogrāfijas projekti/tokeni, kam jāpievērš uzmanība.

Labākais De-Fi projekts Avalanche blokķēdē ir Colony Lab.

Jauni Defi projekti
Kādi ir lielākie jaunie defi projekti?

Projekts Colony ir mūsu Defi projektu saraksta augšgalā. Project Colony ir pirmais uz sabiedrību vērstais, uz nākotni orientētais fonds. Avalanche fonds jau ir apsolījis atbalstu un naudu šai iniciatīvai, tādējādi padarot to būtībā par Avalanche projektu.

Vienkārši definējot, Colony ir viedo līgumu kopums, kas veido organizācijas pamatdarbību mugurkaulu. Šis projekts attiecas arī uz tiešsaistes uzņēmumu īpašumtiesībām, struktūru un pilnvarām.

Kādi ir daudzsološākie kriptogrāfijas projekti?
Kādas kriptonauda uzplauks 2022. gadā?

Tātad, ar ko sākt? Lai sāktu, jums būs nepieciešami žetoni. Piemēram, koloniju lietojumprogrammas darbojas tīklos, kas izmanto to žetonus. Šos žetonus identificē pēc tirdzniecības platformās izmantotajiem tikeru simboliem.

Pēc tam, kad esat iegādājies žetonus no kolonijas atbalstītā maka, jums tie jāpārvieto uz personīgo maku. Monētas var izmantot kā valūtu apmaiņai. Paturiet prātā, ka katram tīklam ir sava darījuma maksa, tāpēc izvēlieties to, kuram ir zemākā likme. Tāpat pirms līdzekļu pārskaitīšanas rūpīgi pārbaudiet divreiz, kuru tīklu izmantojat.

Kādu kriptovalūtu iegādāties 2022. gadā?
DeFi projektu atsauksmes

Vispopulārākais tiešsaistē pieejamais pakalpojuma veids ir decentralizētā birža (DEX), ko var atrast, izmantojot google, ja meklē “Decentralizētās biržas” vai līdzīgus terminus. Jūs varat arī nodrošināt likviditāti apmaiņā pret procentiem vai aizdot līdzekļus un iekasēt procentus. Iespējas ir bezgalīgas. Viss, kas jums tagad ir jādara, ir jāpievieno maks, un jūs varat sākt darbu.

Aave protokols ir atvērtā koda projekts, kura mērķis ir nodrošināt vislabāko iespējamo lietotāja pieredzi, vienlaikus nodrošinot arī drošības, privātuma un atbilstības funkcijas. Aave protokols ir decentralizēta finanšu platforma ar likviditātes protokolu, kas ļauj lietotājiem aizdot un aizņemties digitālos aktīvus.

Labākās DeFi monētas, ko iegādāties 2022. gadā
Labākās DeFi monētas, ko iegādāties 2022. gadā

Aave protokols tika izveidots ar mērķi

Funkcijas

Colony CLY žetons ir paredzēts, lai atbalstītu koloniju tīklu, kas ir kopienas iniciēta iniciatīva, kas nodrošina agrīnās stadijas finansējumu Avalanche projektiem. Tas arī nodrošinās likviditāti esošajām Avalanche Defi sistēmām. AVAX (AVAX) un nākotnes apakštīkla monētas tiek iegādātas šī darījuma ietvaros.

Mērķis ir uzsākt sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO), lai iegūtu finansējumu. Uzņēmums plāno sadarboties ar Avalanche un, iespējams, dalīties ar darījumu plūsmu, lai radītu pamatu projektu finansēšanai platformā. Šī projekta galvenais pārdošanas aspekts ir tas, ka to virza kopiena.

Kas ir koloniju kriptonauda?
Kā es varu investēt Colony Crypto?

Tas ietver arī regulētu sistēmu, kas ļauj investoriem iepazīties ar Avalanche ekosistēmu, kas viņu ziņkārības rezultātā palīdzēs palielināt tās tirgus kapitalizāciju. Jau no paša sākuma projektam ir izveidota kopiena. Tā sadarbosies ar citiem galvenajiem ekosistēmas dalībniekiem, kā arī ar Avalanche.

Jāatzīmē, ka Avalanche ekosistēma ir paredzēta DeFi atbalstam. Iniciatīva Colony palīdzēs īstenot Avalanche mērķi, izmantojot pilnībā decentralizētu biržu un demokratizētu finanšu sistēmu. Viens no iemesliem ir tas, ka Colony piedāvā stabilu infrastruktūru jaunām decentralizētām lietotnēm Avalanche tīklā.

Kā iegādāties koloniju kriptovalūtu?
Kas ir kolonija Io?

Kolonijas panākumi ir atkarīgi no mārketinga, impulsa, tehniskajām zināšanām un tīkliem. Turklāt kolonija nodrošina, ka tās ieguldījumi tiek pareizi izmantoti un novērtēti, izmantojot gaisa pilienus, atlīdzību uzkrāšanu un atpirkšanas mehānismu.

Uzņēmējdarbības modelis ir pielāgots. Tagad ir divas sastāvdaļas, kas iet roku rokā. Pirmā ir piekļuve agrīnās stadijas darījumiem, kas iepriekš bija pieejami tikai iestādēm un to investoriem. Projekta visaptverošo investīciju procesu veiks galvenā komanda, kurā ietilpst profesionāļi kriptovalūtu jomā. Rezultātā šiem kapitāla ekspertiem būs labāka izpratne par projektiem. Otrais komponents ir uzlabots veids, kā saņemt izmaksas.

Kā iegūt kolonijas žetonu?
Kā iegūt kolonijas žetonu?

Colony investīciju uzņēmumu tīkls nodrošinās finansējumu izstrādātājiem, kas strādā ar Avalanche protokolu. Tādējādi, kad projekts būs pabeidzis pirmo posmu, tam vairs nebūs jāuztraucas par naudas piesaisti; tā vietā tas varēs koncentrēties uz izstrādi.

DAO (Decentralizētā autonomā organizācija) ir otrais pīlārs. Tās galvenie mērķi ir palielināt likviditāti Avalanche ekosistēmā un izmantot likmes, lai uzlabotu tīkla drošību. Šī komponente ir paredzēta arī Defi Avalanche pieaugošo aktīvu apkopošanai ar specializētu indeksu.

Kas ir kolonijas kriptonauda?
Kas ir koloniālais?

Kopumā Colony apvieno DeFi un tradicionālo finansēšanu, lai radītu vērtību Avalanche tīklā, izmantojot savu kopienu. Sākotnējais indeksa piedāvājums (IDO) ir plānots 2022. gada ceturtajā ceturksnī.

Cryptominati Capital dibinātājs, privātais investors Marks Karpeless (Mark Karpeles), ir apvienojies ar Colony Lab kā korporatīvais partneris. Viņi Twitter rakstīja šādi: “Colony Lab nodrošina finansējumu un likviditāti The Avalanche ekosistēmai, kas maina spēles noteikumus.”

likviditātes protokols decentralizētai finanšu platformai Aave.

Kas ir Aave DeFi?
Vai Aave ir labs ieguldījums?

XIAVE projekts ir vēl viena decentralizēta finanšu sistēma, kurā lietotāji var aizdot un aizņemties dažādas kriptovalūtas. Izmantojot viedos līgumus, platforma ļauj cilvēkiem iesaistīties savstarpējos aizdevumos, izmantojot kriptogrupu. Cilvēki vēlas aizdot kriptovalūtu, lai nopelnītu procentus, vai aizņemties naudu apmaiņā pret procentu maksājumiem.

Ar Aave jums nav jāuzticas lielajām bankām vai finanšu iestādēm – tagad jūs varat paturēt savu naudu pats! Lietotne darbojas ar Ethereum blokķēdi un veic darījumus, izmantojot datoru tīklu, kurā darbojas Aave. Algoritmi un viedie līgumi apstrādā visus sistēmas aktīvus.

Ko dara Aave žetons?
Kas ir īpašs Aave?

Funkcijas

Aave mērķis ir padarīt pieejamākus vienkāršus finanšu pakalpojumus, kas nozīmē, ka jūs varat aizņemties un aizņemties bez banku, brokeru vai starpnieku palīdzības. Īsāk sakot, jūs ieguldāt tehnoloģijā, vienlaikus ietekmējot tās attīstību.

Pašlaik noguldījumiem ir pieejamas 26 dažādas kriptovalūtas, un 25 no tām ir pieejamas aizņemšanai. ETH, LINK un LEND ir vispopulārākie aktīvi Aave. Visu pieejamo aktīvu un to procentu likmju sarakstu var atrast šeit.

Katras kriptovalūtas aizņemšanās un aizdošanas likmes var apskatīt Aave vietnē. Aave izmanto algoritmu, lai ģenerētu pašreizējās likmes, pamatojoties uz izmantošanas likmi, kā parādīts piemērā iepriekš. Piemēram, ja pūlā nav palicis daudz kriptovalūtu, procentu likmes būs augstākas, lai varētu pievienoties vairāk cilvēku. Turpretī, ja ir pārpilnība, likmes būs zemākas, lai stimulētu lielāku aktivitāti.

Kā jūs pelnāt naudu ar AAVE?
Vai Aave ir labs ieguldījums 2022. gadā?

Aave piedāvā divus atšķirīgus DeFi žetonus: AAVE un AAVL. Pirmais ir AAVE, kas ir uzņēmuma protokola pārvaldības žetons. Jūs varat iegādāties Aave akcijas, iegādājoties AAVE žetonus, kas darbojas līdzīgi kā uzņēmuma akcijas. Tādējādi jūs varat balsot par izmaiņām, kas varētu mainīt protokola virzību.

Otrais Aave žetons ir AToken, kas ir procentu žetoni, kuri tiek izsniegti aizdevējiem, lai nopelnītu procentus par noguldījumiem. Procenti tiek nekavējoties ieskaitīti jūsu makā, un žetoni ir piesaistīti 1:1 vērtībai, kas atbilst jūsu iemaksātajam bāzes aktīvam.

Tūlītējs kredīts ir viens no populārākajiem Aave aizdevumiem, ko vari izmantot, lai izmantotu arbitrāžas iespējas kriptovalūtu pasaulē. Ātrajiem kredītiem nav nepieciešams nodrošinājums. Jums nauda ir jāatdod tajā pašā darījumā, parasti dažu sekunžu laikā.

Kas stāv aiz Aave?
Kas izmanto Aave kriptogrāfiju?

Ja maksājums netiks pabeigts tajā pašā darījumā, tas tiks atcelts. Ar Aave protokolu apgrozībā ir tikai 16 miljoni žetonu. Defi ekosistēmas rezerves līgumā ir trīs miljoni šo žetonu programmas izveides vajadzībām.

Aave protokols ir aprīkots ar kraušanas iespēju, kas ir drošības modulis, kas ļauj glabāt Aave žetonus kā apdrošināšanu pret iespējamām tirgus problēmām. Piemēram, ja viena no populārākajām Aave žetonu paketes monētām zaudētu ASV dolāru piesaistes iespēju, jūs varētu izmantot līdz pat 30% drošības moduļa, lai kompensētu zaudējumus.

Kopš Aave debijas 2020. gadā jūs tagad platformā varat aizņemties un aizdot reālu naudu.

Vai ir iespējams iegūt Aave?
Kas ir Aave? Defi kreditēšanas protokola iekšpuse

Fantom: uzņēmums izmanto blokķēdi kā veidu, kā veidot, turēt, tirgot un pārvaldīt digitālos aktīvus. Decentralizētas lietojumprogrammas un viedie līgumi ir šīs tehnoloģijas piemēri.

Ethereum bija pirmā kriptovalūta, kas atbalstīja viedos līgumus. Tomēr pēdējo gadu laikā tā ir saskārusies ar grūtībām pārslogotības un augsto darījumu izmaksu dēļ. Tā rezultātā ir parādījušās vairākas alternatīvas, kas ļauj ātrāk apstrādāt darījumus ar zemākām izmaksām.

Vēl viena iespēja ir Fantom – atvērtā koda viedo līgumu platforma dApps un digitālajiem aktīviem. Šajā platformā ir vienkāršots sintētisko aktīvu aizņemšanās, aizdošanas un tirdzniecības process. Vienkārši piesakieties savā digitālajā makā un iemaksājiet žetonus, lai sāktu pelnīt.

Vai Fantom ir labs ieguldījums?
Fantom kļūst par trešo lielāko Defi protokolu

Funkcijas

Fantom gūst arvien lielāku popularitāti, jo tā ir dzīvotspējīga atbilde uz blokķēdes trilemmu. Tā cenšas panākt ilgtspējīgu drošības, stabilitātes un decentralizācijas līdzsvaru. Platforma ir ātra, jo izmanto īpašu konsensa mehānismu Lachesis. Tā rezultātā darījumi notiek ārkārtīgi ātri. Tā kā Fantom ir blokķēde ar viedo līgumu atbalstu, tā ir arī ļoti daudzpusīga.

Fantom ātrā darījumu apstrāde nodrošina, ka darījumi tiek apstrādāti vienas līdz divu sekunžu laikā. Tā var apstrādāt tūkstošiem darījumu sekundē, un katra darījuma izmaksas ir ārkārtīgi zemas. Nav pārsteidzoši, ka maijā Fantom platformā veikto darījumu skaits pieauga līdz vairāk nekā trim miljoniem.

Vai Fantom ir labs ieguldījums?
Ko dara Fantom crypto?

Fantom izmanto vienprātības metodi POS about consensus, padarot to decentralizētu un neprasot pārvaldības struktūru. Ar šādu tīkla konfigurāciju Fantom kopumā ir daudz efektīvāks.

Fantom aBFT konsensa mehānisms apstiprina datus un darījumus visā tīklā. Tā rezultātā tas var vienoties uzticamā un pārredzamā veidā. Vienprātības panākšana ir jebkura decentralizēta lietojuma pamatprasība.

Vai Fantom ir kriptonauda nākotne?
Vai Fantom ir nepietiekami novērtēts?

Fantomi ir izdevīgi maksājumiem, jo tiem ir liels joslas platums un ātrums. Tie ir arī lieliski piemēroti tīkla pārvaldībai un kontrolei. Tas nozīmē, ka varat izmantot tīkla pārvaldību, lai balsotu par uzlabojumu idejām, ierosinātu izmaiņas un veiktu spriedumus, ja jums pieder FTM tīkla žetoni. Jūsu ietekme būs atkarīga no tā, cik daudz FTM jums pieder.

Fantom ir ideāli piemērots derību atlīdzībām. Šeit jūs varat nopelnīt no minimālās gada procentu likmes (GPL) 3,79% līdz maksimālajai 11,59%. Gada procentu likme ir atkarīga no kopējā bloķēšanas perioda un iemaksātās FTM summas.

Cik vērts būs Fantom?
Vai Fantom ir decentralizēts?

Fantom ir vēl viena kriptovalūta, kas savā protokolā atdarina EOS. Tomēr Fantom ļauj veikt gan privātus, gan publiskus darījumus – funkcija, kas noderēs personām, kuras vēlas noslēpt savu identitāti. Līdzīgi kā citas valūtas, piemēram, Stellar, arī Fantom var izmantot, lai iegādātos tīkla maksu un samaksātu validatoriem; taču ar to viss nebeidzas. Izmantojot Fantom, jūs varat veikt darījumus arī bez maksas visā ekosistēmā!

Fantom iebūvētais Defi kaudze ļauj lietotājiem izveidot USB ar FTM žetoniem. USB ir Fantom radīts Stablecoin, kas ir piesaistīts ASV dolāram ar attiecību 1:1. To var izmantot, lai tirgotos, aizņemtos un aizdotu 176 dažādas kriptovalūtas un sintētiskos aktīvus, piemēram, fETH un BTC.

Vai Fantom ir nākotne?
Kas ir Fantom? Ātrā blokķēde pārspēj Ethereum

Fantom cena pēdējās nedēļas laikā ir palielinājusies par vairāk nekā 9 %, un 2021. gada 17. novembrī tās tirgus kapitalizācija bija aptuveni 2,03 miljardi ASV dolāru. Tās dienas tirdzniecības apjoms biržās šajā brīdī bija aptuveni 748 miljoni ASV dolāru.

Populārākais decentralizētais tīkls ir PancakeSwap.

Vēl viena jauna decentralizēta finanšu tehnoloģija ir PancakeSwap. Šis Defi projekts tika izveidots tikai pagājušajā gadā, un tas ir balstīts uz Binance Smart Chain, kas ir kriptovalūtu tirgus veidotājs starp mašīnām. PancakeSwap, tāpat kā Aave, nodrošina tirdzniecības likviditāti kā pakalpojumu.

Fantom kļūst par trešo lielāko DeFi protokolu
PancakeSwap: Defi dārgakmens

Līdz oktobra beigām lietotāji decentralizētajā biržā PancakeSwap (DEX) bija uzlikuši vairāk nekā 5 miljardus ASV dolāru. PancakeSwap ir izdevīgs darījums, salīdzinot ar tādiem konkurentiem kā Uniswap, kura tirgus vērtība ir tikai 4 miljardi ASV dolāru.

Funkcijas

Kriptovalūtu īpašniekiem ļoti jāapsver PancakeSwap vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tā izmanto Binance Chain BEP-2 platformu, ko izstrādājis neviens cits kā pasaulē lielākā kriptovalūtu birža Binance. Tā ikdienas darījumu apjoms ir 27 miljardi ASV dolāru, tāpēc varat uzticēties, ka jūsu nauda ir drošās rokās. Turklāt visus viedos līgumus ir pārbaudījis un apstiprinājis CertiK – pazīstams uzņēmums, kas specializējas līgumu drošības jomā.

c3 PancakeSwap funkcijas, lai sāktu izmantot DeFi
Defi pirmais projekts Binance: PancakeSwap

PancakeSwap ir decentralizēta kriptovalūtu birža, kas ļauj lietotājiem apmainīties, uzglabāt un tirgot kriptovalūtas. PancakeSwap norēķinos vai tirdzniecībā nepaļaujas uz trešajām pusēm un ļauj jums paturēt savus žetonus. Lai gan PancakeSwap nodrošina Binance, Binance to nekontrolē un neregulē. Pakalpojums ir diezgan līdzīgs Uniswap un Sushiswap, taču ar dažām ievērojamām atšķirībām.

PancakeSwap ir viena no populārākajām šobrīd pieejamajām decentralizētajām biržām. Oktobrī vien platformas tirdzniecības apjomi pārsniedza 12 miljardus ASV dolāru. Tas ir vairāk nekā visās citās decentralizētajās biržās kopā!

PancakeSwap kļūst par DeFi pirmo projektu
Kas ir PancakeSwap?

PancakeSwap ir paredzēta BEP-20 žetoniem, kas darbojas Binance Smart Chain. Tomēr jūs varat izmantot Binance Bridge, lai pārskaitītu žetonus no citām platformām. Jūs varat tos “iesaiņot” kā BEP-20 žetonus un pēc “iesaiņošanas” izmantot PancakeSwap DEX.

Pirmā atlīdzība, ko saņemat pēc LP žetonu iemaksas likviditātes fondā, ir NOMIA. Tagad jūs varat nodot CAKE žetonus, lai iegūtu SYRUP. Jūs varat izmantot SYRUP, lai iegūtu MORE funkcionalitāti, piemēram, kontroles žetonus vai loterijas biļetes ar

Lai izmantotu PancakeSwap, jums būs nepieciešams kriptovalūtas maks. Math Wallet, Trust Wallet, Binance Chain Wallet un pat MetaMask ir saderīgi ar decentralizēto apdrošināšanas platformu. Lai gan MetaMask ir Ethereum maks, ko var izmantot ar Binance Smart Chain, to var konfigurēt arī ar Binance Smart Chain palīdzību.

Grafikā attēlota decentralizēto API nākotne.

Vai Graph var pārstāvēt DeFi telpas nākotni?
Pilnīgs ceļvedis grafiku pārskatīšanai

Grafiks (GRT) ir decentralizēts protokols datu meklēšanai un indeksēšanai no blokķēdēm. Tas uzlabo piekļuvi informācijai tādā pašā veidā, kā Google indeksē informāciju internetā. Graph indeksē arī datus no blokķēdēm, piemēram, Ethereum un Filecoin, līdzīgi kā to dara Google ar internetu.

Graph galvenokārt ir indeksējis Ethereum blokķēdi, taču nesen veiktie NEAR blokķēdes testi liecina, ka tagad tas var indeksēt arī blokķēdes, kas nav saderīgas ar Ethereum.

Ko dara Graph Crypto?
Cik Graph Crypto būs vērts?

Funkcijas

Grafikā dati ir sakārtoti apakšgrafikos, kas ir pazīstami kā atvērtās API. Graph QI API ļauj izstrādātājiem viegli meklēt un iegūt datus, izmantojot Graph QI API. Tā kā tas nodrošina DEX lietojumprogrammām, piemēram, DEX, nepieciešamo informāciju, lai tās varētu pareizi darboties, tas ļauj tām ātri piekļūt datiem.

Pēc tam, kad blokķēdes datu uzņēmumam StreamingFast Graph Foundation piešķīra dotāciju, šis protokols ir spējis atbalstīt blokķēdes, kas nav balstītas uz Ethereum. Izmantojot The Graph, izstrādātāji var piekļūt tādiem datiem kā cenas un lietotāju informācija. Šobrīd, sākot ar 2021. gada novembri, ar šo protokolu darbojas 25 dažādi blokķēdes tīkli. Kopš tā pirmsākumiem StreamingFast ir veicis daudz svarīgu ieguldījumu The Graph izstrādes procesā.

Vai Graph ir DeFi?
Vai Graph Crypto ir labs?

Grafikā ir divu veidu mezgli: pilnie mezgli un indeksēšanas mezgli. Indeksēšanas mezglos darbojas GraphQL programmatūra, kas palīdz uzturēt tīklu organizētu, bet pilnajos mezglos tiek izvietoti un sniegti dati tīklam. Pašlaik tīkls darbojas uz trim tīkliem: mainnet, ropsten un kovan.

Fintech popularitāte turpina pieaugt, un tā pašreizējā tirgus cena ir 0,65 ASV dolāri, bet 24 stundu tirdzniecības apjoms ir 136 511 855 ASV dolāri. Paredzams, ka līdz 2026. gadam ieņēmumi palielināsies par 212,52 %.

Secinājums: apkopojums par interesantākajiem Defi projektiem, kurus vērts sekot līdzi.

Labākās DeFi monētas, ko iegādāties
Defi & nākotne.

Iespējams, jūs jautājat: “Kāda ir DeFi nākotne?” Pateicoties tādiem miljardieriem uzņēmējiem un investoriem kā Marks Kubans, Defi šobrīd ir modē. Tā rezultātā 2021. gada maijā mēneša apjoms bija 173 miljardi ASV dolāru, salīdzinot ar 39,5 miljoniem ASV dolāru 2019. gada janvārī.

Tradicionālā interneta pakalpojumu sniedzēja vietā izmantot decentralizētu tīklu ir vairākas priekšrocības, tostarp tas novērš starpniekus un brokerus. Tas tiek uzskatīts arī par vienu no lieliskākajiem naudas instrumentiem valstīs, kurās finanšu sistēmas ir vājas, un, pateicoties dApps, ikviens, kam ir dators, var efektīvi pārvaldīt savus līdzekļus.

Kā jūs pelnāt naudu ar DeFi?
Kura kriptovalūta eksplodēs?

Lai gan šāda veida tehnoloģija vēl nav plaši izplatīta, tai ir potenciāls kļūt populārai. Lielākā daļa indivīdu, iespējams, nezina par šādām platformām, jo viņiem nav tradicionālas piekļuves tām, tomēr nākotne šim projektam izskatās daudzsološa. Tradicionālā finanšu sistēma, tostarp uzņēmumi un finanšu iestādes, joprojām vilcinās ieviest jaunās tehnoloģijas; taču ikvienam, kurš vēlas, lai viņa projekts kļūtu par daļu no nākotnes, ir jāmācās pieņemt pārmaiņas un darboties šajā vidē.

Kas ir nākamais DeFi?
Kādas ir DeFi labākās monētas 2022. gadam?

Mums vēl nevajadzētu noraidīt šīs platformas, pat ja tās vēl nav pilnībā attīstījušās par drošu tīklu. Tas joprojām saskaras ar tiem pašiem šķēršļiem, ar kuriem kriptovalūtu vide saskārās tās pirmsākumos.

Kādi ir daudzsološākie DeFi projekti?
Vai Defi ir nākotne?

Ja izmantojat decentralizētas finanšu lietojumprogrammas, jums var būt pilnīga kontrole un īpašumtiesības uz saviem kriptoaktīviem. Šīs lietotnes arī ļauj jums sazināties ar finanšu sistēmu kā vienādranga tīklu. Defi projekti kļūst arvien populārāki, jo tie darbojas uz tādiem blokķēdes tīkliem kā Ethereum.

Mēs izpētījām tirgu, lai atrastu tikai tos piecus DeFi projektus, kas atbilst mūsu īpašajiem standartiem. Starp šiem dalībniekiem ir Kopienas vadīti protokoli, likviditātes pūla platformas un nozares veicinātāji. Mēs uzskatām, ka šīs iniciatīvas efektīvi satricinās tradicionālās finanses, taču, veicot ieguldījumus jebkurā Defi projektā, ir jābūt piesardzīgiem.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem