The 6 Labākais Altcoin maiņas 2022

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

⚡️Kas ir kriptovalūtas apmaiņa?

Kriptovalūtu birža ir tirgus, kurā var pirkt un pārdot kriptovalūtas. Jūs varat izmantot biržas, lai apmainītu vienu kriptovalūtu pret citu, konvertētu bitkoinus pret lightkoiniem vai iegādātos bitkoinus, izmantojot parasto valūtu, piemēram, ASV dolāru. Biržā pieejamo kriptovalūtu cenas ir līdzvērtīgas tajā brīdī tirgū esošajām cenām.

⚡️ Kāda ir atšķirība starp kriptovalūtu un kriptovalūtu biržu?

Kriptovalūtas maku ir programmatūra, kas ļauj glabāt visu savu kriptovalūtas portfeli. Savukārt kriptovalūtas birža ir tīmekļa vietne vai pakalpojums, kurā var tirgot vai pirkt digitālo valūtu vai konvertēt tradicionālo naudu digitālajā valūtā.

⚡️ Vai jums ir nepieciešams kriptovalūtas maks?

Vai vēlaties investēt bitcoin? Tehniski jums nav nepieciešams glabāt monētas aukstajā krātuvē vai instalēt datorā karstā maka programmu. Daudzas kriptovalūtas biržas ļauj glabāt valūtu biržā, un daži privātpersonas to dara.

⚡️ Vai kriptovalūta ir labs ieguldījums?

Kriptovalūta ir augsta riska, spekulatīvs ieguldījums, kas var atmaksāties, taču tas var arī iedzīt jūs nopietnās parādsaistībās, ja neesat informēts par potenciālajiem riskiem. Ja esat gatavs pieņemt, ka kriptovalūtas ir augsta riska, spekulatīvs ieguldījums, kas var atmaksāties, tad tā varētu būt laba ideja. Pirms ieguldīt naudu, ir ļoti svarīgi veikt izpēti un izprast tirgu.

Kas ir Altcoin apmaiņa?

Izmantojot altcoin apmaiņu, varat iepazīties ar vairāk nekā 18 000 kriptovalūtu, kas šodien ir apgrozībā. Lai gan lielākajai daļai šo projektu ir maza tirgus vērtība un neliela investoru interese, joprojām ir jautri (un dažkārt arī izdevīgi) spekulēt par to turpmāko attīstību.

KAS IR ALTKOINI?

Labākās altcoin maiņas
Labākās kriptogrāfijas biržas altkoiniem

Katra altcoin birža iekasē maksu. Tas nozīmē, ka jums tiks iekasēta komisijas maksa par katru izveidoto pirkšanas un pārdošanas rīkojumu. Lielākajā daļā gadījumu, jo eToro ir vienīgais izņēmums no noteikuma, šī maksa tiek izteikta procentos no kopējās tirdzniecības vērtības. Arī altkoinu maiņas kurss ir jāņem vērā, kad pērkat vai pārdodat altkoinus, jo tas var ievērojami ietekmēt jūsu peļņu.

Ko man vajadzētu meklēt altcoin tirdzniecības platformā?

CoinMarketCap dati liecina, ka šobrīd pastāv nedaudz vairāk nekā 300 kriptovalūtu biržu. Tas, protams, var radīt grūtības, lemjot, kura birža ir piemērota tieši jums.

Labāko altcoin biržu salīdzinājums
Kas ir altcoin apmaiņa?

Mēs noskaidrosim miglu, dodoties cauri vissvarīgākajām lietām, kas jāņem vērā, vienlaikus izvēloties vislabāko altcoin apmaiņu jūsu vajadzībām sadaļās zemāk.

Jums būs nepieciešams atvērt kontu un noguldīt naudu par visefektīvākajiem altcoin apmaiņu tur, lai tos izmantotu. Lai apmainītu bitcoin pret citu kriptovalūtu, piemēram, Ethereum, jums vispirms būs jāiziet cauri konta izveides un līdzekļu iemaksas procesam, izmantojot oficiālu valdības izdotu identifikācijas dokumentu, piemēram, autovadītāja apliecību vai pasi.

Labākās Alt biržas 2022. gadam

altcoin maiņas
Kā izvēlēties labāko tirdzniecības platformu altcoins

Šeit ir īss saraksts ar lielākajiem altcoin apmaiņu apsvērt šodien.

 • eToro – labākais altcoin apmaiņa ASV 2022 gadā
 • Crypto.com – lieliska apmaiņa, lai pelnītu naudu
 • Binance ir populāra birža ar zemu komisijas maksu  
 • Coinbase ir laba apmaiņa iesācējiem
 • Huobi – Labākā diversifikācijas birža
 • Webull – investēt kriptovalūtā tikai par $1
 • ByBit – birža, kas piedāvā atvasinātos instrumentus
 • Luno – ērta lietotne altkoinu apmaiņai
 • Kraken – tirdzniecība ar altkoiniem ar sviras efektu
 • Gemini – droša un regulēta altcoin apmaiņa ASV.

tiek pārskatītas 5 labākie altcoin apmaiņa.

 Ir vairāk nekā 300 altcoin maiņas
ASV dolāra-altcoin pāri

Meklējot labāko altcoin apmaiņu, mēs ņēmām vērā šādus faktorus:

 • Regulējums un uzticēšanās
 • Atbalstītie altcoin tirgi
 • Sviras līdzekļu un maržas pieejamība
 • Nodevas un komisijas maksas
 • Tirdzniecības rīki un funkcijas
 • Minimālās noguldījumu prasības
 • Un vēl.

Mēs koncentrēsimies uz iepriekš minētajiem aspektiem mūsu vērtējumos zemāk, kas aptver piecas labākās Altcoin apmaiņu 2022. gadā.

eToro 2022. gadā

Nopirkt kriptovalūtu eToro
eToro ir arī viena no labākajām darījumu kopēšanas platformām kripto telpā

eToro ir labākais altcoin apmaiņa tirgū šodien. Izmantojot eToro, jūs varat iegādāties un tirgot dažādus altkoīnus, sākot tikai no 10 dolāriem. Turklāt eToro ir zemas komisijas maksas, tāpēc tā ir lieliska izvēle jūsu konta finansēšanai. Piemēram, Amerikas Savienoto Valstu klienti var izmantot debetkarti vai kredītkarti, lai bez maksas veiktu iemaksas daudzās kriptovalūtu biržās.

Turklāt bezmaksas noguldījumi ir pieejami, izmantojot PayPal, Skrill, ACH pārskaitījumus un iekšzemes elektroniskos pārskaitījumus. Mēs arī novērtējam to, ka konta atvēršanai nepieciešams tikai 10 ASV dolāru finansējums.

Kuru altcoin maiņas ir visvieglāk izmantot?
Vai ir droši glabāt kriptovalūtu eToro biržā?

Labākie altkoini, kuros ieguldīt eToro, ir Ethereum, Binance Coin, Cardano, EOS, Dash un Monero. Jūs varat ieguldīt arī decentralizētās finansēs, piemēram, Decentraland, AAVE, Cosmos un SushiSwap. Vēl viena iespēja iegādāties kriptovalūtu eToro ir izmantot viedo portfeli.

eToro ir arī viens no veiksmīgākajiem darījumu replikatoriem kriptovalūtu tirgū. Šis rīks ļauj imitēt profesionālu kriptovalūtu tirgotāju, ļaujot jums pirkt un pārdot digitālās valūtas, pašiem faktiski netirgojot. Papildus kriptovalūtām eToro piedāvā arī akcijas un ETF, kā arī forex, izejvielas un indeksus.

eToro ir brīnišķīga vieta, kur tiešsaistē tirgoties ar akcijām. Tā ļauj arī ieguldīt kriptovalūtā, kas var patikt vairāk tirgotājiem, kuri vēlas lielāku elastību un anonimitāti. eToro nodrošina savu kriptovalūtas maku, tāpēc jums nav jāuztraucas par to, ka jūsu privātās atslēgas tiks nozagtas. eToro iOS un Android lietotnēs ir pieejama arī mobilā kriptovalūtas tirdzniecības funkcija.

Crypto.com – pelnīt naudu par lielisku apmaiņu

Kāda ir labākā kriptovalūtas altcoin maiņas
Kāda ir labākā kriptonauda apmaiņa Altcoins?

Ja jūs meklējat alternatīvu Coinbase, Crypto.com ir apmaiņa, lai iet uz. Tā piedāvā vairāk nekā 250 altkoinu, tāpēc, ja vēlaties ilgtermiņa kriptovalūtas investīcijas, šo biržu ir vērts apsvērt. Mēs novērtējam to, ka konta izveide aizņem tikai dažas minūtes un ka pēc apstiprināšanas jūs varat iegādāties kriptovalūtu, izmantojot debetkarti vai kredītkarti.

Jūs varat arī ietaupīt naudu, nosūtot skaidru naudu, izmantojot ACH vai vietējo bankas pārskaitījumu bez maksas. Jūs tikai maksāsiet 0,40% par katru slaidu, kad nauda tiks saņemta. CRO, kas ir pazīstams kā viens no populārākajiem altkoiniem, ir zemākas tirdzniecības maksas, pateicoties Crypto.com iesaistīšanai.

Crypto.com apskats 2022
Vai crypto com vai Coinbase labāk?

Mēs arī atklājām, ka Crypto.com ir viena no efektīvākajām altcoin tirdzniecības platformām, lai nopelnītu procentus par saviem kriptoaktīviem. Tās kriptonauda noguldījumu konti atbalsta plašu altkoīnu klāstu, un ienākumi ir atkarīgi no tā, cik ilgi jūs bloķējat žetonus. Tas ir vai nu viens, trīs, vai neviens mēnesis, un kā izvēles iespēja ir arī vispār bez bloķēšanas perioda.

Visbeidzot, lai palielinātu savu APY un Google reklāmu, varat izmantot CRO žetonus. Šī visaugstāk novērtētā kriptovalūtu birža piedāvā arī kriptovalūtu aizdevumus, kas ļauj ātri iegūt naudu, nepārdodot savas kriptovalūtas. Visbeidzot, Crypto.com ietver drošu mobilā maka lietotni, kā arī NFT tirdzniecības platformu.

KĀDI IR 8 NFTS PLUSI UN MĪNUSI

Binance ir labi pazīstama altcoin apmaiņa, kas iekasē zemu maksu.

Binance ir labi pazīstama altkoīnu jomā
Kā pārdot Binance

Binance ir labi pazīstama kriptovalūtu birža, kas sniedz piekļuvi simtiem tirgu. Arī Binance tirdzniecības maksa ir ļoti zema, sākot no 0,1% par katru slaidu. Binance piedāvā tirdzniecības maksas atlaides, ja jums ir BNB, līdzīgi kā Huobi un Crypto.com. Lai uzzinātu, kā iegādāties Binance monētas, iepazīstieties ar mūsu pilno rokasgrāmatu.

Binance tirdzniecības platforma atbalsta sarežģītu rīku kopumu. Binance, no otras puses, nodrošina uzlabotu platformu sarežģītai tehniskajai analīzei. Tomēr jaunpienācēji, iespējams, labākā vieta, kur iegādāties altcoins, izmantojot vienkāršu saskarni ASV dolāros. Noguldījuma maksa tiks noteikta atkarībā no izvēlētās maksājuma metodes. Ar ACH vai banku nav saistītas nekādas maksas.

ASV klientiem, kuri pirkumu veikšanai izmanto debetkarti vai kredītkarti, papildus 0,5 % komisijas maksai par tūlītējiem darījumiem tiks iekasēta papildu maksa 4,5 % apmērā. Savā Binance kontā varat arī iemaksāt bitkoinus, un to ieskaitīšana jūsu konta bilancē aizņem 20 minūtes. Binance izmanto decentralizētus Trust makus.

Kāda ir minimālā noguldījuma summa Binance?
Kāda ir minimālā noguldījuma summa Binance?

Binance interneta makā ir tieša piekļuve decentralizētām aplikācijām (DApps), piemēram, Pancakeswap. Jaunpienācēji, iespējams, vēlēsies savus altkoinus turēt Binance tīmekļa makā. To aizsargā divfaktoru autentifikācija un IP baltais saraksts, kas nozīmē, ka, ja mēģināsiet pieteikties no jaunas vietas, jums būs jāapstiprina sava identitāte.

Coinbase – iesācējiem vajadzētu izmantot uzticamu apmaiņu.

Populāra Altcoin birža
Vai Coinbase ir vērts izmantot iesācējam?

Coinbase ir populāra alternatīva tirgotājiem, kas vēlas tirgoties ar altcoins in 2022. Šī platforma ir ideāli piemērota iesācējiem, jo tai nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas. Jūs varat ātri izveidot kontu šajā platformā no mājām, un, lai iegādātos altkoīnus, jums nav nepieciešama iepriekšēja pieredze. Mēs novērtējam to, ka altkoīnu iegādei Coinbase var izmantot debetkartes un kredītkartes.

Lai gan tas nav tik dārgs kā Binance, par debetkaršu/kredītkaršu maksājumiem tiek iekasēta 3,99% maksa. Tas attiecas arī uz gadījumiem, ja vēlaties iegādāties kriptovalūtu, izmantojot PayPal. ACH pārskaitījumi patiešām ir bezmaksas, tāpēc jums būs tikai jāmaksā parastā 1,49% maksa par finanšu darījumiem. Tiek pieņemti arī kriptovalūtu noguldījumi, lai jūs varētu izmantot jums jau piederošos altkoinus citu altkoinu iegādei.

Labākās altcoin biržas tirgū
Kāda ir labākā altkoinu apmaiņa?

Runājot par Coinbase atbalstīto kriptovalūtu lielumu, parasti tur atradīsiet monētas ar vidēju un lielu kapitālu. Piemēram, Ethereum, Shiba Inu, Dogecoin, Cardano un USD Coin. XRP un BNB izceļas kā Coinbase izņēmumi. Taču, runājot par drošību, neuztraucieties – 98% klientu žetonu tiek glabāti bezsaistē aukstajā glabātuvē.

Coinbase pieprasa divu faktoru autentifikāciju, lai nodrošinātu papildu aizsardzību jūsu naudai. Kad esat ieguvis vēlamos kriptovalūtas žetonus, varat tos glabāt savā Coinbase tīmekļa makā. Jūs varat tos arī pārskaitīt uz Coinbase neaizsargāto maku, kas ir pieejams kā iOS un Android lietotne.

Huobi ir lielākais altcoin apmaiņa diversifikācijai.

Labākās altcoin biržas
Kāda ir labākā altcoin apmaiņa?

Ja vēlaties diversificēt savus aktīvus un ieguldīt labākajās Defi monētās, Huobi ir viens no labākajiem altcoin maiņas punktiem. Šajā platformā jūs atklāsiet simtiem alternatīvo kriptovalūtu dažādos tirdzniecības tirgos. Lielākā daļa Huobi investoru, piemēram, vēlēsies piekļūt tūlītējās tirdzniecības tirgiem.

Tās bieži vien ir ar USDT saistītas kriptovalūtas. Ja jums ir augstāka riska tolerance, jūs varat tirgot arī altkoinus ar citām digitālajām valūtām. Pieredzējuši tirgotāji šajā vadošajā kriptovalūtu biržā varētu apsvērt iespēju tirgot kriptovalūtu atvasinātos instrumentus. Tas ietver dažādus nākotnes līgumu tirgus, no kuriem katru var atvērt ar maržu.

Tā kā Huobi ir daudz dažādu tirdzniecības pāru un plānu, ir viegli tirgoties ar ikvienu, kurš vēlas investēt kriptovalūtās. Turklāt šī birža ir ļoti pieejama – tā iekasē tikai 0,2 % komisijas maksu par katru slaidu. Ja jums ir Huobi žetons (HT), jūsu tirdzniecības izmaksas tiks samazinātas par 50%.

Vai es varu tirgoties Huobi bez verifikācijas?
Vai Huobi ir labs maks?

Huobi gūst lielu interesi investoru vidū, kuri vēlas pelnīt naudu no savām kriptovalūtu pozīcijām. Patiesībā jūs varēsiet piekļūt augstākajiem APY, pateicoties lielam skaitam altkoinu, kas gadā rada simtiem procentu procentus. Bloķēšanas laiks bieži vien ir 7-14 dienas. Visbeidzot, Huobi ļauj iegādāties altkoinus ar kredītkarti, kas ir lielisks papildinājums.

KRIPTOGRĀFIJAS APMAIŅA VĒRTĒJUMS TOP LABĀKAIS

Skilling – Labākā vieta, kur tirgot Altcoins ar sviras finansējumu

Lielāks peļņas potenciāls gaida tos, kuri tirgojas ar altcoins ar sviras efektu, un Skilling ir lieliska vieta, kur to darīt. Ar līdz pat 50: 1 sviras finansējumu kriptonauda, šī platforma kaunu dara daudziem saviem konkurentiem. Skilling platformā jūs varat tirgot CFD par vairāk nekā 50 altkoiniem, vienlaikus piekļūstot arī simtiem citu instrumentu, piemēram, akcijām, precēm, indeksiem un forex.

Skilling: Forex un akciju tirdzniecība
Skilling: Forex un akciju tirdzniecība

Tā kā Skilling ir pilnībā licencēta un regulēta, tā nodrošina gan naudas līdzekļu, gan personiskās informācijas drošību. Ja rodas kādas problēmas, no pirmdienas līdz piektdienai ir pieejams klientu atbalsts, ar kuru var sazināties pa tālruni, e-pastu vai tērzēt tiešsaistē. Mēs piedāvājam divas unikālas tirdzniecības platformas – Skilling Trader platformu un cTrader platformu. Pirmā ir ideāli piemērota iesācējiem tirgotājiem, kuri vēlas intuitīvu un lietotājam draudzīgu pieredzi.

Pēdējais ir ideāli piemērots pieredzējušākiem tirgotājiem, jo tas nodrošina dažādus rādītājus un algoritmisko tirdzniecību, kā arī uzlabotu rīkojumu funkcionalitāti un riska pārvaldības rīkus. Lai gan diemžēl nav pieejams ASV, Skilling piedāvā plašu depozīta metožu klāstu lietotājiem citās valstīs. Pārsvarā bezmaksas platformai ir maksa par Skrill un Neteller izmantošanu. Skilling minimālais depozīts ir tikai $100, un par veiktajiem darījumiem komisijas maksa ir nulle! Turklāt to starpības ir arī ļoti konkurētspējīgas, sākot no 0,1 pipsiem.

Skilling - Labākā vieta, kur tirgoties ar Altcoins ar sviras finansējumu
Skilling – Labākā vieta, kur tirgoties ar Altcoins ar sviras finansējumu

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka, lai uzzinātu precīzas izmaksas, jums būs jāpārbauda konkrētā altcoin lapa. Ja tas jūs interesē līdz šim, noteikti izlasiet mūsu pilnu pārskatu, noklikšķinot šeit.

Izslēgšana

Zemāk atradīsiet mūsu top-rated altcoin apmaiņu 2022. Mūsu eksperti pievērsa uzmanību tādiem būtiskiem aspektiem kā drošības pasākumi, iekasētās maksas, pieejamie tirdzniecības rīki, klientu apkalpošanas kvalitāte un atbalstītie alternatīvo valūtu tirgi.

eToro ir populāra platforma kriptovalūtu tirdzniecībai. Vienkāršāk sakot, eToro ļauj bez maksas iemaksāt ASV dolārus, izmantojot debetkarti/kredītkarti, ko pēc tam var izmantot, lai tirgotos ar altkoiniem lietotājam draudzīgā vidē.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem