Labākās P2P (Peer-to-Peer) kriptovalūtas biržas 2024

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Šajā ceļvedī mēs atklājam labākās P2P kriptonauda biržas 2024. gadā. Mēs analizējam to funkcijas drošai, lietotājam draudzīgai un inovatīvai kriptovalūtu tirdzniecībai.

Neatkarīgi no tā, vai esat kriptovalūtas jaunpienācējs vai pieredzējis tirgotājs, mūsu ceļvedis palīdzēs jums atrast ideālo peer-to-peer biržu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Labāko P2P kriptonaudu biržu saraksts

P2P kriptovalūtu biržām ir īpašas iezīmes. Dažas ir labākās drošības ziņā, citām ir daudz iespēju, lieliska lietotāja pieredze vai jaunas tirdzniecības idejas.

 1. Nexo ir digitālā platforma, kurā var investēt kriptoaizdevumos ar tikai 1 dolāru. Tā savieno aizņēmējus ar investoriem, kuri var tieši aizdot naudu.
 2. Crypto.com ir zemas komisijas maksas, un to ir viegli izmantot. Tiem, kas vēlas tirgot lielas summas, Crypto.com ir īpašs pakalpojums, ko sauc par ārpusbiržas portālu (OTC) ar labām likmēm.
 3. Bitfinex ir platforma, kurā cilvēki var tieši tirgoties savā starpā ar Bitcoin, ASV dolāriem, eiro un dažādiem Tether veidiem, tostarp Tether Gold (XAUt).
 4. OKX ir labākā P2P birža, kurā cilvēki var tieši tirgot kriptovalūtas. Tajā nav starpnieku, tādējādi lietotājiem tiek nodrošināta lielāka kontrole pār saviem darījumiem un cenām.
 5. Coinbase galvenokārt ir pazīstama ar saviem regulārās tirdzniecības pakalpojumiem. Taču tai ir arī vienādranga iespējas, kas padara to par labu izvēli cilvēkiem, kuri meklē vienādranga kriptovalūtu biržas.
 6. Binance ir lieliska vienādranga kriptovalūtu birža. Tā atbalsta daudzas kriptovalūtas un ir viegli lietojama.
 7. KuCoin izceļas ar zemām izmaksām un plašu kriptovalūtu klāstu. Tā ir labākā izvēle ikvienam, kas meklē rentablu un daudzveidīgu tirdzniecības pieredzi.
 8. Bybit piedāvā daudz dažādu kriptovalūtu. Cilvēki to iecienījuši, jo tā piedāvā modernus tirdzniecības rīkus un ātru palīdzību klientiem.
 9. HTX (Huobi) ir pazīstama kā uzticama un viena no labākajām platformām, kurā cilvēki var savstarpēji tirgot kriptovalūtas.
 10. OpenPeer tika atvērts 2022. gadā un ir veltīts kriptovalūtas apmaiņai, radot decentralizētu un atvērta koda sistēmu. Tā ir paredzēta tiem, kas dod priekšroku uz kopienu orientētai pieejai P2P tirdzniecībai.
 11. Gate.io ir atzīta ar savu plašo atbalstīto kriptovalūtu sarakstu un bieži tiek minēta starp labākajām P2P kriptovalūtu biržām.
 12. Paxful piedāvā viegli lietojamu saskarni un plašu maksājumu iespēju klāstu. Tā ir labākā izvēle globālajiem lietotājiem, kas meklē vienādranga kriptovalūtu biržu.
 13. Uniswap ir DeFi rīks, kas atvieglo dažādu kriptovalūtu apmaiņu Ethereum tīklā, neprasot starpnieku.

Atsauksmes par labākajām P2P biržām

Nexo

Nexo ir platforma, kurā var iegādāties, apmainīt un turēt Bitcoin un daudzas citas kriptovalūtas. Tā piedāvā vairāk nekā 500 tirdzniecības pāru un ļauj tirgot vairāk nekā 70 veidu digitālās valūtas, neiekasējot nekādu maksu.

Nexo-p2p-kripto-apmaiņa

Platformā ir vienkāršas tirdzniecības iespējas, tostarp Swap, Trigger Swap un Booster. Nexo arī ļauj lietotājiem tirgoties tieši savā starpā, izmantojot NEXO žetonus.

P2P maksas: Maksa netiek iekasēta

Atbalstītās valūtas: 70 / Fiat: 3

Priekšrocības:

 • Tērējiet brīvi, bez ierobežojumiem.
 • Specializēti IBAN konti.
 • Vairākas kartes bez stingriem limitiem.
 • Bezkontakta maksājumi, izmantojot Google Pay vai Apple Pay.
 • Lietotājam draudzīga lietotne.
 • Vairāki maki BTC, ETH, USDC, USDT un TRX.

Mīnusi:

 • Dažas funkcijas nav pieejamas noteiktos reģionos.
 • Nepieciešama NEXO turēšana, lai iegūtu labākos kursus

Crypto.com

Crypto.com birža ir lietotājam draudzīga cilvēkiem, kuri vēlas aizdot vai aizņemties naudu. Aizdevēji var izvēlēties 7, 14 vai 28 dienu aizdevuma termiņu, noteikt procentu likmes un izmantot funkciju, kas automātiski aizdod naudu vēlreiz ar tādiem pašiem nosacījumiem. Viņi var izsniegt tik daudz aizdevumu, cik vien vēlas.

Crypto.com-p2p-kripto-apmaiņa

Aizņēmēji var izmantot elastīgas procentu likmes un atmaksāt aizdevumu pa daļām bez papildu maksas par pirmstermiņa atmaksu. Izmaksas, ko viņi maksā, mainās atkarībā no tā, cik daudz viņi aizņemas salīdzinājumā ar nodrošinājuma vērtību un vai viņiem ir CRO kriptovalūta. Vienlaikus viņiem var būt līdz trim aizdevumiem.

P2P komisijas maksas: Maksa netiek iekasēta

Atbalstītās valūtas: Kriptovalūtas: 350+ / Fiat: 20+

Priekšrocības:

 • Saskarne ir viegli lietojama, un diagrammas ir skaidras.
 • Ērtas iespējas pievienot un izņemt naudu.
 • Naudas atmaksa un atlaides.
 • Uzlādētājs un tirdzniecības atlīdzības.

Mīnusi:

 • Maksa par labošanu nav noteikta; tā mainās.

Bitfinex

Bitfinex sāka darbību 2012. gadā. Sākotnēji Bitfinex bija vieta, kur cilvēki varēja savstarpēji tirgoties ar Bitcoin. Tagad tā ļauj cilvēkiem tirgot arī cita veida kriptovalūtas.

Bitfinex-p2p-kripto-apmaiņa

Bitfinex ir pazīstams kā profesionāla tirdzniecības platforma, kas var apstrādāt daudzus darījumus vienlaicīgi. Tā piedāvā dažādas tirdzniecības metodes, piemēram, tiešu valūtu apmaiņu, aizņemtas naudas izmantošanu tirdzniecībai, naudas aizdošanu citiem un produktu tirdzniecību, pamatojoties uz kriptovalūtu nākotnes cenu.

Bitfinex ir liels attiecībā uz tā digitālajā makā esošo Bitcoin daudzumu. Tas ir otrais lielākais pasaulē, un tajā ir aptuveni 400 000 BTC.

P2P komisijas maksas: 0.25%

Atbalstītās valūtas: Kriptovalūtas: 170+ / Pāri: 470+

Priekšrocības:

 • Daudzas tirdzniecības iespējas, tostarp maržinālā tirdzniecība, atvasinātie instrumenti un ārpusbiržas tirdzniecība.
 • Zema tirdzniecības maksa salīdzinājumā ar citām biržām.
 • Uzlaboti tirdzniecības rīki, piemēram, rīkojumu veidi, diagrammu veidošana un API piekļuve.
 • Mobilā lietotne tirdzniecībai ceļā.

Mīnusi:

 • Iepriekš pieredzēti drošības pārkāpumi.
 • Ierobežots klientu atbalsts.

OKX

OKX ir lietotājam draudzīga kriptogrāfijas birža ar bezmaksas P2P tirdzniecību. Ātrais KYC process ļauj viegli reģistrēties un ātri sākt tirdzniecību. OKX nodrošina jūsu kriptonaudu drošību, tirdzniecības laikā izmantojot depozītu, atbrīvojot līdzekļus tikai tad, kad pārdevējs apstiprina maksājumu. Tādējādi tirdzniecība OKX ir droša ikvienam.

OKX-p2p-kripto-apmaiņa

P2P maksas: Maksa netiek iekasēta

Atbalstītās valūtas: Kriptovalūtas: 320+ / Pāri: 530+

Plusi:

 • OKX piedāvā P2P darījumus bez pakalpojuma maksas.
 • Reģistrēšanās un tirdzniecība pēc ātras KYC pārbaudes ir vienkārša.
 • Jūsu kriptogrāfijas darījumi ir aizsargāti ar eskrovizācijas pakalpojumu, līdz pārdevējs apstiprina maksājumu.

Mīnusi:

 • Mazāk kriptovalūtu, no kurām izvēlēties P2P tirdzniecībai.
 • P2P tirgi OKX var nebūt tik aizņemti kā tagadnes darījumu vai nākotnes līgumu tirgi.
 • Lietotāji ASV un Kanādā nevar izmantot OKX noteikumu un noteikumu dēļ.

Coinbase

Coinbase piedāvā drošu veidu, kā pārvaldīt digitālos aktīvus. Tai ir spēcīga drošības programma, kas nodrošina klientu ieguldījumu drošību. Ja jums nepieciešama palīdzība, noteiktās stundās varat tērzēt ar virtuālo palīgu vai klātienes kontaktpersonu. Naudas pievienošana no jūsu bankas uz Coinbase ir bez maksas.

coinbase-p2p-kripto-apmaiņa

Apvienotajā Karalistē varat pārskaitīt naudu uz Coinbase no savas bankas bez maksas. Platforma ļauj tirgot tādas kriptovalūtas kā Bitcoin un Ethereum, kā arī 10 dažādus aktīvus.

P2P komisijas maksas: 1%

Atbalstītās valūtas: Kriptovalūtas: 254 / Fiktīvās valūtas: 3

Plusi:

 • Sākt ar nelielu depozītu.
 • Ātri kriptonauda izņemšana.

Mīnusi:

 • Augstāka maksa nekā citās kriptogrāfijas tirdzniecības vietnēs.
 • Iekasē Ethereum tīkla maksu plus 3% par darījumiem.

Binance

Binance P2P tirdzniecība ļauj lietotājiem pirkt un pārdot tieši savā starpā, izmantojot kriptovalūtas un parasto naudu. To ir viegli izmantot: pircēji var ātri atrast, ko viņi vēlas, un pārdevēji var bez problēmām atrast pircējus.

Binance-p2p-kripto-apmaiņa

Vislabākais ir tas, ka Binance par šo pakalpojumu neiekasē nekādu maksu. Viņi piedāvā daudz dažādu kriptovalūtu un valūtu, tāpēc ir daudz iespēju.

Drošības labad Binance bloķē kriptovalūtu, līdz pārdevējs saņem maksājumu. Viņi arī palīdz tirgotājiem sazināties savā starpā un piedāvā labu klientu atbalstu, ja rodas kādas problēmas. Tādējādi tirdzniecība Binance P2P vietnē ir lēta, droša un lietotājam draudzīga.

P2P komisijas maksas: Nodevas netiek iekasētas

Atbalstītās valūtas: 380+ / Pāri: 1200

Priekšrocības:

 • Darbojas kā starpnieks, lai nodrošinātu darījumu pareizību.
 • Runā ar pircēju vai pārdevēju un kādu no Binance palīdzības komandas.
 • Sejas atpazīšanas verifikācija ietver vairākus soļus.

Mīnusi:

 • Dažās valstīs tas var būt ierobežots.

KuCoin

KuCoin P2P platforma ir lieliska kriptovalūtu tirdzniecībai. Lai sāktu darbu, jums ir tikai jāapstiprina sava identitāte un tālruņa numurs. Lietotne ir viegli lietojama, ļaujot jums ātri izvēlēties savu iecienītāko naudu un kriptovalūtu. Jūs varat apskatīt tirgotāju sarakstu, kas palīdzēs jums pieņemt lēmumu.

KuCoin-p2p-kripto-apmaiņa

P2P darījumi KuCoin ir bezmaksas. Platforma nodrošina jūsu naudas drošību darījumu laikā un darbojas ar daudziem dažādiem naudas un kriptovalūtu veidiem.

P2P maksas: Maksa netiek iekasēta

Atbalstītās valūtas: Kriptovalūtas: 5 / Fiat: 40

Plusi:

 • Viegli lietojama P2P apmaiņa KuCoin lietotnē
 • KuCoin nodrošina drošus aktīvu pārskaitījumus
 • Darījumi tikai ar pārbaudītiem KuCoin tirgotājiem
 • Nav komisijas maksas par P2P tirdzniecību

Mīnusi:

 • Tieša tirdzniecība ar citiem (P2P) var būt sarežģītāka nekā izmantojot kriptogrāfijas biržu.
 • Ja apstiprināsiet nepareizu darījumu, jūs varat zaudēt savu naudu.
 • Tirdzniecība ar cilvēkiem ārpus KuCoin vietnes var būt riskanta.

Bybit

Bybit izceļas starp P2P kriptovalūtu biržām ar savu lietošanas ērtumu un plašu tirdzniecības iespēju klāstu. Tā piedāvā bezmaksas konvertēšanu starp 4 kriptovalūtām un 62 fiat valūtām, tostarp USD. Sākt ir vienkārši, izmantojot ātru reģistrēšanās un KYC procesu.

Bybit-p2p-kripto-apmaiņa

Bybit platforma ir lietotājam draudzīga. Tā ļauj ievietot sludinājumus par kriptonaudu pirkšanu vai pārdošanu un ātri veikt darījumus. Ja rodas kādas problēmas, Bybit atbalsts ir gatavs palīdzēt. Tas padara Bybit par drošu un ērtu izvēli P2P kriptovalūtu tirdzniecībai.

P2P maksas: Maksa netiek iekasēta

Atbalstītās valūtas: Kriptovalūtas: 4 / Fiat: 62

Priekšrocības:

 • Nav maksas par tirdzniecību starp personām
 • Ātra pirkumu un pārdošanas apstiprināšana ne ilgāk kā 15 minūšu laikā
 • Izmanto dažādus naudas veidus

Mīnusi:

 • Vietas Nepieciešams vairāk naudas un aktīvu tirdzniecībai nekā šajā platformā.
 • Veiciet tirdzniecību ātri, citādi jūsu darījums var tikt atcelts.
 • Drošības labad vienmēr tirgojieties Bybit platformā, lai novērstu krāpšanu.

HTX (Huobi)

HTX konta izveidošana un KYC aizpildīšana ir vienkārša, kas ļauj ātri sākt tirdzniecību. Tā atbalsta plašu 6 kriptovalūtu un 74 fiat valūtu klāstu. HTX piedāvā vienkāršu tirdzniecības procesu ar 40 minūšu logu, lai nodrošinātu savlaicīgus darījumus.

HTX-p2p-kripto-apmaiņa

Par P2P tirdzniecību HTX netiek iekasēta nekāda maksa vai komisijas maksa, tāpēc tā ir rentabla. Ja rodas kādas problēmas, viņu klientu atbalsts ir gatavs palīdzēt. To atbalsts vairākām blokķēdēm arī palielina elastību, padarot to par lietotājam draudzīgu un drošu P2P kriptogrāfijas tirdzniecības iespēju.

P2P komisijas maksas: Maksa netiek iekasēta

Atbalstītās valūtas: Kriptovalūtas: 6 / Fiat: 74

Plusi:

 • Nekādas maksas vai komisijas par P2P darījumiem
 • Atbalstītas vairākas blokķēdes
 • Vienkārša izveide un KYC process

Mīnusi:

 • Darījumi ir jāpārbauda 40 minūšu laikā, lai tos atceltu.
 • Mazāks tirdzniecības apjoms salīdzinājumā ar parastajiem tirgiem.
 • Koncentrēšanās uz Āzijas tirgiem.

OpenPeer

OpenPeer ir P2P kriptovalūtas birža, kas ļauj tirgoties tieši no tādiem makiem kā Metamask vai Trust Wallet. Tā ir lētāka, jo nav starpnieku, un jums ir lielāka kontrole pār savu naudu. Jūsu līdzekļi ir drošībā, pateicoties īpašam līgumam, kas darbojas kā depozīts.

Openpeer-p2p-kripto-apmaiņa

Šī platforma galvenokārt nodarbojas ar Tether (USDT) un iekasē tikai 0,3% maksu no pārdevējiem. Tā ir lieliski piemērota cilvēkiem tādās valstīs kā Nigērija, Gana, Indija un Brazīlija, jo tā atbalsta to vietējās valūtas un maksāšanas veidus. Izmantojot OpenPeer, jūs pilnībā kontrolējat savu naudu, padarot tirdzniecību drošu un pieejamu.

P2P maksas: 0.3%

Atbalstītās valūtas: Kriptovalūtas: 8 / Fiat: 122

Priekšrocības:

 • Tirdzniecībai izmantojiet tādus makus kā Metamask vai Trust Wallet.
 • Labi lietotājiem tādās vietās kā Nigērija un Indija.
 • Darbojas ar dažādiem naudas veidiem un maksāšanas veidiem.
 • Piemērots gan maziem, gan lieliem vienādranga darījumiem.
 • Iekasē 0,3 % maksu par darījumiem.
 • Saņemiet atlīdzību par platformas izmantošanu tirdzniecībai.

Mīnusi:

 • Atbalsta tikai USDT Ethereum, Binance Smart Chain un citus EVM tīklus.
 • Jauna platforma ar ierobežotu likviditāti dažās valūtās.

Gate.io

Gate.io P2P kriptogrāfijas birža ir lieliska ar savu lietošanas ērtumu un tirdzniecības iespējām. Tā atbalsta 4 populāru kriptovalūtu tirdzniecību ar 36 dažādām fiat valūtām. Izcila iezīme ir tā, ka lietotāji var viegli kļūt par platformas komersantiem, ļaujot viņiem pārdot kriptovalūtu par fiat.

Gate.io-p2p-kripto-apmaiņa

Tas ietver tādas priekšrocības kā profilu personalizēšana un redzamības nodrošināšana uzticamai tirdzniecībai. Gate.io rīko tirdzniecības konkursu aktīviem tirgotājiem ar lielām balvām. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri vēlas tirgot daudz kriptovalūtu kopā ar citiem.

P2P maksas: 0%

Atbalstītās valūtas: Kriptovalūtas: 4 / Fiat: 36

Priekšrocības:

 • Bezmaksas P2P tirdzniecība Gate.io.
 • Viegla KYC lietotājiem un tirgotājiem.
 • Lietotāji var kļūt par tirgotājiem, lai saņemtu papildu atlīdzību.

Mīnusi:

 • P2P apmaiņa piedāvā tikai 4 kriptovalūtas.
 • Nav ASV darbības licences.
 • Uzmanieties no biežiem pikšķerēšanas krāpšanas gadījumiem; izmantojiet Gate.io tikai oficiālajā platformā.

Paxful

Paxful ir savstarpējo darījumu birža, kas sāka darboties 2015. gadā. Tā galvenokārt darbojas ar Bitcoin, Ethereum, USD Coin un Tether. Paxful atšķiras ar to, ka tā ļauj norēķināties vairāk nekā 350 veidos, tostarp ar Apple Pay, PayPal un bankas pārskaitījumiem. Jūs pat varat izmantot dāvanu kartes no tādām vietām kā Amazon.

Paxful-p2p-kripto-apmaiņa

Šo vietni ir viegli lietot iesācējiem. Tajā ir filtri, kas palīdz ātri atrast pareizos pārdevējus. Pērkot Paxful, tas neko nemaksā, taču pārdevējiem ir jāmaksā 1% maksa. Šī maksa var padarīt viņu cenas nedaudz augstākas nekā citās līdzīgās vietnēs.

P2P nodevas: 1%

Atbalstītās valūtas: Kriptovalūtas: 4 / Fiat: 153

Plusi:

 • P2P apmaiņa tika uzsākta 2015. gadā.
 • Ļauj tirgoties ar vairāk nekā 350 maksājumu metodēm, piemēram, dāvanu kartēm.
 • Pircēji tirgojas bez maksas, bez komisijas maksas.

Mīnusi:

 • Tiek atbalstīti tikai Bitcoin, ETH, Tether un USD Coin.
 • Pārdevēji iekasē 1% komisijas maksu.

Uniswap

Uniswap ir populāra platforma, kurā var tirgot dažādas kriptovalūtas tieši ar citiem. Tā neizmanto starpniekus vai sarežģītas tirdzniecības sistēmas. Jūs varat tirgoties, neatklājot savu personisko informāciju, un jums nav nepieciešams, lai otra persona būtu klāt, kad apmaināsiet savus žetonus.

uniswap-p2p-kripto-apmaiņa

Platforma izmanto sistēmu, kas padara tirdzniecību vienkāršu, lētu un privātu. Uniswap ir pazīstama ar to, ka ļauj cilvēkiem aizdot savas kriptovalūtas. To darot, viņi kļūst par daļu no pūla, kas palīdz citiem tirgoties.

Pretī viņi saņem daļu no tirdzniecības komisijas maksas, it kā nopelnot mazliet papildu naudas. Tikai atcerieties, ka Uniswap ir paredzēta tikai kriptovalūtu, nevis parastas naudas, piemēram, dolāru vai eiro, tirdzniecībai.

P2P maksas: 0.3%

Atbalstītās valūtas: Kriptovalūtas: 1255 / Fiat: 0

Plusi:

 • Top platforma, lai nopelnītu, aizdodot kriptovalūtu.
 • Nav nepieciešama ID verifikācija; tirgoties, nedaloties ar personas datiem.
 • Darbojas ar populārākajiem ERC20 žetoniem.
 • Pilnībā decentralizēta ar automatizētiem līgumiem un bez centrālās kontroles.

Mīnusi:

 • Nav fiat valūtas maksājumu atbalsta.
 • Tirdzniecības maksa 0,3% apmērā ir augstāka nekā vidēji.

Iemesli P2P kriptonaudu biržu izmantošanai

P2P kriptovalūtu biržas sniedz vairākas būtiskas priekšrocības kriptovalūtu tirdzniecībai:

Decentralizēta apmaiņa

P2P kriptovalūtas biržas darbojas decentralizēti, kas nozīmē, ka tajās nav iesaistīta centrālā iestāde vai starpnieks. Tas samazina cenzūras, krāpšanas un atsevišķu kļūmes punktu risku, jo sistēma nav atkarīga no centrālā servera vai struktūras.

Tiešā tirdzniecība

P2P biržās lietotāji savā starpā tirgojas tieši, paši nosakot cenas un noteikumus. Šāda vienādranga pieeja var nodrošināt konkurētspējīgāku cenu noteikšanu. Tā ļauj lietotājiem atrast tirdzniecības partnerus, kas atbilst viņu īpašajām vajadzībām.

Ātri darījumi

Darījumus P2P platformās var veikt ātri bez starpniekiem. Tiklīdz puses vienojas par darījumu, aktīvu apmaiņa var notikt gandrīz nekavējoties, atkarībā no blokķēdes.

Zema maksa

P2P biržās bieži vien ir zemākas komisijas maksas nekā tradicionālajās centralizētajās biržās. Tās parasti iekasē mazākas darījumu maksas, jo tām nav jāuztur dārga infrastruktūra vai jāmaksā lielam personālam.

Daudzplatformu atbalsts

Daudzas P2P kriptovalūtas biržas atbalsta dažādas platformas, tostarp tīmekļa pārlūkprogrammas, mobilās lietotnes un dažkārt arī darbvirsmas lietotnes. Tādējādi lietotājiem ir ērti tirgoties no jebkuras vietas un jebkurā ierīcē.

Konfidencialitāte

P2P biržas parasti no lietotājiem pieprasa mazāk personiskās informācijas nekā centralizētās biržas. Dažas var neprasīt KYC (Know Your Customer) verifikāciju. Tas nodrošina lielāku privātumu un anonimitāti darījumos.

Kā izvēlēties labāko P2P biržu?

Labāko P2P kriptovalūtas biržu izvēle ir rūpīgi jāizvērtē. Apsveriet dažādus faktorus, piemēram, drošību, lietošanas ērtumu un uzticamību.

Izvēloties-p2p-kriptovalūtas-apmaiņas

Tiesību aktu atbilstība

Izvēlieties biržu, kas ievēro finanšu noteikumus, tostarp “Pazīsti savu klientu” (KYC) un nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas (AML) politiku. Tas apliecina platformas apņemšanos nodrošināt likumīgu darbību un lietotāju drošību.

Reģionālā pieejamība

Pārliecinieties, vai birža ir pieejama jūsu valstī vai reģionā. Vietējie noteikumi var ierobežot piekļuvi vai ietekmēt jūsu iespējas izņemt līdzekļus vietējā bankas kontā.

Lietotāju atsauksmes

Izpētiet, ko citi lietotāji stāsta par savu pieredzi apmaiņas jomā. Meklējiet atsauksmes vairākās platformās un ņemiet vērā gan pozitīvās, gan negatīvās atsauksmes. Augsti reitingi un pozitīvas atsauksmes var liecināt par uzticamu un lietotājam draudzīgu platformu.

Eskrow pakalpojumi

P2P darījumos ir svarīgi nodrošināt pircēja un pārdevēja drošību. Depozīta pakalpojums glabā naudu vai priekšmetus, līdz visi izpilda to, par ko ir vienojušies, tādējādi palīdzot novērst krāpšanu.

Pārbaudes process

Izprotiet, kādu verifikācijas procesu pieprasa birža. Dažās biržās var būt nepieciešama plaša dokumentācija, lai izpildītu normatīvo aktu prasības, savukārt citas piedāvā lielāku konfidencialitāti. Apsveriet savu komforta līmeni attiecībā uz personiskās informācijas kopīgošanu.

Izglītības resursi

Labas P2P biržas bieži piedāvā izglītojošus materiālus, lai palīdzētu lietotājiem izprast P2P tirdzniecību, labāko drošības praksi un orientēšanos platformā. Tas ir īpaši noderīgi iesācējiem.

Mobilās lietotnes pieejamība

Pārbaudiet, vai birža piedāvā mobilo lietotni tirdzniecībai ceļā. Lietotājam draudzīga mobilā lietotne var padarīt P2P tirdzniecību ērtāku un pieejamāku.

Iesaistīšanās kopienā

Aktīva sadarbība ar kopienu var liecināt par atsaucīgu un uz klientiem orientētu biržu. Meklējiet forumus, klātbūtni sociālajos plašsaziņas līdzekļos vai citas platformas, kurās birža mijiedarbojas ar saviem lietotājiem.

Izņemšanas un komisijas maksu politika

Izpētiet biržas noteikumus par izņemšanas ierobežojumiem, maksām un apstrādes laiku. Dažām biržām var būt noteikti dienas vai mēneša izņemšanas ierobežojumi, kas var ietekmēt jūsu tirdzniecības stratēģiju.

Apdrošināšanas segums

Noskaidrojiet, vai biržai ir apdrošināšanas segums, lai aizsargātu lietotāju līdzekļus pret iespējamiem drošības pārkāpumiem vai zādzībām. Apdrošināšana var nodrošināt papildu drošības līmeni un mieru.

Secinājumi par P2P biržām

2024 gadā ir daudz dažādu P2P kriptovalūtu biržu, no kurām izvēlēties. Katra no tām ir paredzēta dažādām vajadzībām. Piemēram, Coinbase ir pazīstama ar savu spēcīgo drošību, savukārt Uniswap ir pazīstama ar savu novatorismu.

Neatkarīgi no tā, ko jūs meklējat – vai tās ir zemas komisijas maksas, viegli lietojama platforma vai dažādas kriptovalūtas – jūs varat atrast savām vajadzībām atbilstošu biržu. Tā kā kriptovalūtu tirgus mainās, šīs biržas būs svarīgas digitālo aktīvu tirdzniecības nākotnei.

Tā kā kriptovalūtu tirgus attīstās, izpratne par to, kas ir kriptovalūtu birža, un labākās biržas izvēle ir būtiska digitālo aktīvu tirdzniecībai.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir visdrošākā P2P kriptonauda?

Coinbase ir pazīstama ar savu drošo P2P kriptovalūtu tirdzniecības vidi.

Kura birža ir vislabākā P2P?

Binance izceļas ar savām tiešās tirdzniecības iespējām, bez komisijas maksas un stabilu platformu P2P kriptovalūtu tirdzniecībā.

Kas ir P2P kriptovalūtas biržā?

P2P kriptovalūtas biržā attiecas uz vienādranga tirdzniecību, kur lietotāji tieši pērk kriptovalūtu P2P viens ar otru bez starpnieku iesaistes.

Kāda ir lielākā kriptovalūtas P2P platforma?

Binance ir viena no lielākajām P2P kriptovalūtu platformām, kas piedāvā plašu kriptovalūtu un fiat valūtu klāstu.

Vai P2P tirdzniecība ir droša?

P2P tirdzniecība var būt droša, ja jūs izmantojat cienījamas platformas ar drošības pasākumiem, piemēram, depozīta pakalpojumiem, taču vienmēr esiet piesardzīgi un rūpīgi veiciet darījumus.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem