Tirgus satricinājuma apstākļos Bitcoin cena samazinās zem $62,500

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Bitcoin cena ir nokritusies zem 62 500 ASV dolāru. Tas ir viens no lielākajiem digitālās valūtas vērtības kritumiem šogad. Šobrīd Bitcoin vērtība ir aptuveni 62 490 ASV dolāru. Šis cenas kritums notika pēc sešām dienām, kad ASV vairāk cilvēku pārdeva Bitcoin ETF, nekā pirka. Cilvēki arī nav pārliecināti, kas notiks ar naudas politiku, jo pēdējās nedēļas laikā Bitcoin cena ir samazinājusies par 6%.

Arī Ethereum, kas ir otrā lielākā digitālā valūta, pagājušajā nedēļā zaudēja 6% no savas vērtības. Mēneša sākumā tā vērtība bija tuvu 4000 dolāru, bet tagad tā ir nokritusies līdz 3360 dolāriem.

Federālo rezervju sistēma ir nolēmusi nemainīt galveno procentu likmi.

Šogad to plānots samazināt tikai vienu reizi. Tas ir mazāk nekā trīs reizes, kā bija paredzēts iepriekš. Cenas nepieaug tik strauji kā iepriekš, taču tās joprojām ir augstākas par FED izvirzīto 2% mērķi. Ja procentu likmes saglabājas augstas, cilvēki var nevēlēties ieguldīt riskantās lietās, piemēram, digitālajās valūtās.

Arī plašākais kriptovalūtu tirgus piedzīvo lejupslīdi.

Pēdējās dienas laikā visu digitālo valūtu kopējā vērtība ir samazinājusies par 3,5 %, un tagad tā ir 2,39 triljoni ASV dolāru. Zīmīgi, ka BNB, Solana un XRP, cita starpā, ir piedzīvojušas ievērojamu vērtības kritumu, pēdējā nedēļā zaudējot 6,6%, 16% un 4%.

Kriptovalūtu-tirgus-piedzīvo-lejupslīdi

Arī Telegram digitālā valūta TON ir zaudējusi vērtību. Tās cena ir samazinājusies par 13%, salīdzinot ar augstāko cenu mēneša sākumā, kas bija 8,25 ASV dolāri.

Pat šķietami izturīgās memuāru monētas, piemēram, Dogecoin, Shiba Inu un PEPE, nav imūnas pret tirgus svārstībām. Tikai vienas dienas laikā tās ir piedzīvojušas 5 %, 6 % un 11 % zaudējumus. Īpaši strauju kritumu piedzīvoja vēl viena memu monēta – Dogwifhat, kas salīdzinājumā ar pagājušo nedēļu zaudēja aptuveni pusi no savas vērtības.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem