Kā 2023. gadā droši izmantot torrentu

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Vai torrentošana ir likumīga?

Jā, torrentu izmantošana ir pilnīgi likumīga – tā ir vienkārši failu pārsūtīšanas un kopīgošanas metode tiešsaistē. Taču, ja lejupielādējat failu, kas ir aizsargāts ar autortiesībām, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var jūs brīdināt, ierobežot jūsu savienojumu vai brīdināt iestādes. Izmantojot VPN, varat slēpt savu darbību tiešsaistē no interneta pakalpojumu sniedzēja, lai neviens nevarētu redzēt, ko lejupielādējat. NordVPN ir visdrošākais P2P VPN, kas redzami nepasliktina torrentu lejupielādes ātrumu.

Vai, lejupielādējot torrentus, man ir jāslēpj sava IP adrese?

Slēpjot savu IP adresi, kad veicat torrentu pārraidi, ir ļoti ieteicams slēpt savu IP adresi. Tādējādi citi lietotāji neredzēs jūsu atrašanās vietu un nevarēs veikt DDoS uzbrukumus. Turklāt IP adreses slēpšana neļaus jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam redzēt jūsu darbības tiešsaistē, tostarp torrentu meklēšanu. Labākais veids, kā noslēpt savu IP adresi, ir izmantot VPN.

Vai VPN aizsargās mani torrentošanas laikā?

VPN ne tikai pilnībā noslēpj jūsu atrašanās vietu, IP adresi un šifrē jūsu datus, bet patiešām labiem pakalpojumiem ir arī dažādas drošības funkcijas. Izmantojot VPN, varat aizsargāt sevi no DDoS uzbrukumiem, kaitinošiem uznirstošajiem logiem un ļaunprātīgām torrent vietnēm, tāpēc tas ir labākais veids, kā saglabāt drošību torrentošanas laikā.

Vai varat tikt pieķerts torrentu meklēšanā, ja izmantojat VPN?

Ja torrentošanas laikā izmantojat VPN, ir praktiski neiespējami tikt pieķertam. Tas ir tāpēc, ka jūsu IP adrese ir pilnībā slēpta. Jūsu personas dati ir šifrēti, un pat jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevarēs noteikt, ka jūs izmantojat torrentu.

Vienādranga (P2P) torrentu sūtīšana var būt riskanta. No neapzinātas ļaunprātīgas programmatūras lejupielādes līdz nejaušai ar autortiesībām aizsargāta materiāla lejupielādei, jūs varat inficēt savu datoru ar vīrusiem, riskēt, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs ierobežos jūsu savienojumu vai pat sodīs ar naudas sodu.

Drošas torrentu meklēšanas atslēga ir anonimitāte un drošība, un, par laimi, mums ir risinājums, kas nodrošina abus šos aspektus – uzticama VPN izmantošana. Labs rīks nodrošinās jūsu datu drošību un slēps jūsu darbības tiešsaistē, kā arī piedāvās citas lieliskas funkcijas, kas palīdzēs jums izmantot torrentus.

Vai jums ir nepieciešams VPN, lai droši izmantotu torrent?

Šajā rokasgrāmatā mēs izskaidrosim visu, kas jums jāzina par to, kā aizsargāt savus datus un saglabāt anonimitāti torrentošanas laikā.

Lejuplādēt torrentus ir tikpat vienkārši, kā izdarīt dažus klikšķus. Taču, lai būtu pārliecināts, ka lejupielādes notiek droši, ir jāizmanto arī VPN. Lūk, kā dažos vienkāršos soļos droši izmantot torentus.

Kā droši izmantot torrent – detalizēts ceļvedis

Kur es varu droši izmantot torrentu?

Mēs esam parādījuši, kā, veicot dažus vienkāršus soļus, izveidot savienojumu ar VPN pakalpojumu un sākt droši izmantot torrentus. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par dažādiem faktoriem, kas var nodrošināt, ka jūsu torrentošana ir droša un slēpta. Šeit ir sīkāk aplūkoti daži faktori, kas jāņem vērā, lejupielādējot torrentus tiešsaistē.

1. Izmantojiet labu VPN

Tā kā ir tik daudz pakalpojumu, no kuriem izvēlēties, var būt grūti izlemt, kuru no tiem izvēlēties. Drošai torrentu izmantošanai ir jāizvēlas labākais VPN, kas ir pielāgots torrentu izmantošanai un ir uzticams, ātrs un drošs.

Izmantojot augstas kvalitātes VPN, varēsiet izveidot savienojumu ar ātriem serveriem visā pasaulē. Šādā veidā varat pilnībā noslēpt savu IP adresi un pat radīt iespaidu, ka atrodaties pavisam citā valstī.

Vai jūs var izsekot, kamēr lietojat torrentus?

Jūs atradīsiet arī serverus, kas ir optimizēti tieši torrentu izmantošanai, tāpēc tie būs ātri un droši, lai nodrošinātu, ka jūsu torrenti tiek lejupielādēti pēc iespējas ātrāk. Tātad tikai pēc tam, kad esat veicis nelielu izpēti un izvēlējies piemērotāko rīku, varat iestatīt un instalēt VPN.

Diemžēl torrentošana var būt riskanta vairāku iemeslu dēļ, piemēram, ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs atklāj jūsu torrentošanas darbības un veic pasākumus, citi lietotāji izmanto jūsu IP, lai veiktu doxxing uzbrukumus, un daudzu citu iemeslu dēļ.

Par laimi, labiem VPN ir arī spēcīgas drošības funkcijas, kas nodrošina jūsu drošību. Piemēram, NordVPN ir iekļauts rīks CyberSec, kas bloķē ļaunprātīgu programmatūru, pikšķerēšanas mēģinājumus, kiberuzbrukumus, piemēram, DDoS, un pat kaitinošas uznirstošās uznirstošās reklāmas.

Kāda ir drošākā torrent lejupielādes programma?

Atcerieties, ka VPN slēpj jūsu īsto IP adresi, tāpēc varēsiet piekļūt jebkurai torrent vietnei, pat vietnēm, kas jūsu valstī ir aizliegtas.

2. Izvēlieties pareizo torrent vietni

Internetā ir daudz vietņu, kas piedāvā lejupielādēt torentus. Visā tīmeklī var atrast saites uz torrent datnēm, sākot no specializētām torrent saraksta vietnēm līdz forumiem un emuāriem.

Tomēr, lejupielādējot datorā jebkādu failu, ir jāpārliecinās, ka tā avots ir īsts, jo pretējā gadījumā pastāv risks, ka lejupielādēsiet viltotu failu, citu failu, nevis to, ko vēlējāties, vai pat bīstamu ļaunprātīgu programmatūru.

Cik riskanta ir torrentu pārsūtīšana, izmantojot VPN?

Šo iemeslu dēļ ir svarīgi lejupielādēt torentus no uzticamām vietnēm. Labākajās torrent vietnēs bieži vien ir ieviestas skaidras sistēmas, kas parāda, ka torrent ir pārbaudīts kā īsts. Tas nozīmē, ka tas būs tieši tāds, kā norādīts, un tajā nebūs nekādu viltīgu pārsteigumu.

The Pirate Bay ir viena no pasaulē pazīstamākajām torrent vietnēm, un tajā ir pieejams milzīgs lejupielādējamo torentu klāsts. The Pirate Bay ir arī ērti simboli pie katra torrenta, lai jūs varētu redzēt, vai tie ir pārbaudīti kā īsti.

Lieliska izvēle ir arī torrent vietnes, kurās nepieciešama dalība, piemēram, TorrentLeech. Tās parasti pārbauda katru vietnē pieejamo torrentu, tāpēc varat būt droši, ka lejuplādētā informācija ir droša.

Vai VPN var noslēpt torrentu pārsūtīšanu?

Satraucoši ir tas, ka interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē bloķē daudzas no labākajām torrent vietnēm ar visvairāk pārbaudītiem torrentiem. Taču vienkāršs risinājums, kā to apiet, ir vienkārši izmantot VPN. Tad varat slēpt savu IP adresi un apmeklēt jebkuru vietni, lai kur jūs atrastos.

3. Izvēlieties pareizo torrent klientu

Lai lejupielādētu torrent, jums būs nepieciešama arī īpaša lietojumprogramma, ko dēvē par torrent klientu. Jūs nevarat vienkārši lejupielādēt torrent failus uzreiz savā datorā, jo torrent faili faktiski tiek nosūtīti daudzās sīkās daļās no dažādām vietām. Torrent klients pārvalda visus šos “gabaliņus” un apvieno tos kopā, lai pēc lejupielādes pabeigšanas jūs saņemtu pilnu failu.

Kā droši izmantot torrentu 5 vienkāršos soļos

Ir daudz torrent klientu, no kuriem izvēlēties, un visiem tiem ir dažādas funkcijas, lietošanas ērtums un funkcionalitāte. Ideālā gadījumā vēlaties tādu torrent klientu, kas jūsu ierīcē neaizņemtu daudz vietas, būtu viegli lietojams un ar labām funkcijām, tostarp drošību, kas palīdzētu jums droši izmantot torrent failus.

Mēs iesakām izmantot šādus torrent klientus:

 • Vuze – Vuze ir slaids torrent klients ar visskaistāko saskarni no visiem P2P klientiem. To ir viegli lietot, tas ir intuitīvs un tam ir tādas funkcijas kā tērzēšana, forums, tālvadība un magnētisko saiti atbalsts. Ja izvēlaties maksas versiju, jūs pat saņemsiet aizsardzību pret vīrusiem un bez reklāmām.
Kā droši izmantot torrentu ar VPN
 • qBittorrent – qBittorrent ir lielisks universāls rīks. To ir viegli lietot, un tā ir pilnīgi bezmaksas, turklāt lietotnē nav reklāmu. Tai ir arī dažas lieliskas funkcijas, tostarp lietotnē iebūvēts torrent meklētājs un droša, šifrēta pārsūtīšana.
 • BitTorrent – BitTorrent ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuri ir jauni torrentu meklēšanas jomā. To ir ļoti vienkārši lietot, un tam ir dažas ērtas funkcijas, piemēram, komentēšana, lai jūs varētu redzēt, kā iepriekšējiem lietotājiem ir veicies ar noteiktiem torrentiem.
 • uTorrent – viens no pazīstamākajiem un populārākajiem torrent klientiem, uTorrent ir ātrs, viegls un viegli lietojams, ar tīru un vienkāršu izkārtojumu. Tomēr jums būs jāsaskaras ar reklāmu skatīšanu klientā.

4. Izvēlieties pareizos torentus

Kā droši izmantot torrent - detalizēts ceļvedis

Tātad esat izveidojis VPN, lejupielādējis torrentklientu un atradis uzticamu torrentvietni, tāpēc ir pienācis laiks lejupielādēt dažus torentus. Kā jau minējām iepriekš, vienmēr jābūt piesardzīgam, lejupielādējot jebkāda veida failus no interneta. Īpaši tas attiecas uz torrentiem, jo ir daudz kibernoziedznieku un hakeru, kas cenšas izmantot cilvēkus, pierunājot viņus lejupielādēt sliktus torrentus.

Tāpēc jums ir jābūt pārliecinātam, ka izvēlētais torrent ir legit un tajā nav ļaunprātīgas programmatūras. Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir lejupielādēt tikai pārbaudītus torrentus no lielas, labi zināmas torrent vietnes, kurai varat uzticēties.

Jāpievērš uzmanība arī torrentiem un lejupielādēm, kas šķiet aizdomīgas. Piemēram, ja atrodat torrentu par programmu vai videoklipu, kas, kā jūs zināt, vēl nav izdots, tas, visticamāk, ir viltojums.

optimizēts īpaši torrentu veikšanai

Tāpat, iespējams, torrent datne apgalvo, ka tā ir augstas kvalitātes HD fails, bet faktiskais torrent izmērs ir ļoti mazs – tas, visticamāk, ir viltojums.

Lejupielādējot failus no interneta, ir svarīgi ievērot veselo saprātu. Ja vietne, no kuras lejupielādējat failu, nešķiet legāla vai torrent ir pārāk labs, lai būtu patiess, labāk izvairieties no tā, citādi var gadīties, ka vajadzīgā faila vietā esat ieguvis mapi, kas pilna ar ļaunprātīgu programmatūru.

Labs veids, kā pārbaudīt savu torrentu, ir izmantot VPN, kurā ir iebūvēti ļaunprātīgas programmatūras bloķētāji. Tas uzreiz brīdinās, ja nejauši būsiet lejupielādējis ļaunprātīgu programmatūru torrentā.

Kā izvēlēties labu Torrent failu?

5. Iegādājieties labu pretvīrusu programmatūru

Lai pasargātu sevi no ļaunprātīgas programmatūras, uzlaušanas un kiberuzbrukumiem, datorā vienmēr jābūt kvalitatīvai pretvīrusu programmatūrai. Tas ir vēl jo svarīgāk, ja gatavojaties lejupielādēt torentus, jo jūs atverat savu ierīci citiem savienojumiem, un dažiem no tiem var būt slikti nodomi.

Tādi zīmoli kā Norton un McAfee jau gadiem ilgi ir izstrādājuši augstākās klases antivīrusu risinājumus. Ja jūsu ierīcē ir uzstādīts labs pretvīrusu produkts, tas uzraudzīs un skenēs visus lejupielādētos failus un nekavējoties informēs par ļaunprātīgu programmatūru klātbūtni. Laba pretvīrusu programmatūra parasti pēc tam arī noņems vai izolēs ļaunprātīgo programmatūru, pirms tai būs iespēja nodarīt kaitējumu, lai jūs varētu droši veikt torrentu.

Kurš ir labākais VPN torrentu izmantošanai 2023. gadā?

Tomēr daži vīrusu un ļaunprogrammatūru veidi var izkļūt cauri, tāpēc laba ideja varētu būt dubultot aizsardzību, instalējot VPN, kam ir arī drošas drošības funkcijas. Ja jums ir šāds ļaunprātīgu programmatūru bloķējošs rīks, kā arī iestatīta pretvīrusu programma, jums vajadzētu būt labi aizsargātam pret sliktiem torrentiem.

Labākie VPN, lai droši izmantotu torrent

 1. NordVPN – kopumā labākais VPN, lai droši izmantotu torentus
 2. Surfshark – daudzpusīgs VPN drošai torrentu izmantošanai
 3. IPVanish – viens no drošākajiem VPN torrentu izmantošanai

Kāpēc drošai torrentu izmantošanai ir nepieciešams VPN?

Ir svarīgi zināt, kā droši izmantot torrent, jo šī darbība var būt patiešām riskanta. Par laimi, ja jūsu ierīcē ir instalēts un iestatīts VPN, jūs būsiet pasargāts no vairuma, ja ne visiem riskiem, kas saistīti ar torrent failu meklēšanu tiešsaistē.

Vai torrentu pārsūtīšana ar VPN ir droša?

Tālāk ir uzskaitītas dažas galvenās priekšrocības, ko sniedz torrentošana, izmantojot VPN:

1. Izvairieties no interneta pakalpojumu sniedzēja ierobežošanas

Izmantojot neaizsargātu interneta savienojumu, viss, ko darāt tiešsaistē, būs redzams jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam. Ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (kā tas ir daudzu interneta pakalpojumu sniedzēju gadījumā) neatbalsta lielu failu torrentēšanu, tas var ierobežot jūsu savienojumu. Tas nozīmē, ka jūsu ātrums un joslas platums tiks krasi samazināts.

Ja izmantojat VPN, visas jūsu tiešsaistes darbības, dati un datplūsma ir pilnībā paslēpti no jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja. Tāpēc tam nebūs iemesla ierobežot jūsu savienojumu, pat ja lejupielādējat torentus. VPN ir veids, kā lejupielādēt torrentus, lai jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs par to nezinātu.

Labākie VPN torrentu veikšanai 2023. gadā

2. Piekļuve ierobežotam saturam

Daudzi interneta pakalpojumu sniedzēji bloķē piekļuvi labi zināmām torrentu vietnēm, tāpat kā daudzi darba devēji, skolas un koledžas. Ja vēlaties piekļūt torrent vietnei, bet konstatējat, ka piekļuve ir bloķēta, vienkāršs veids, kā apiet jebkāda veida satura ierobežojumus, ir vienkārši izmantot VPN.

VPN maina jūsu IP adresi un slēpj visas jūsu darbības, lai neviens nevarētu redzēt, ko darāt tiešsaistē. Varat arī izveidot savienojumu ar pilnīgi jaunu serveri citā valstī, kurā nav nekādu ierobežojumu.

3. Saglabājiet savu IP adresi drošībā

Kā 2023. gadā droši izmantot torrentu

Ja lejupielādējat torrent failus datorā, izmantojot torrent klientu, jūsu atrašanās vieta un IP adrese būs redzama ikvienam, kas ir izveidojis savienojumu ar torrent failu. Tas paver jums iespēju potenciāliem uzlaušanas mēģinājumiem, kiberuzbrukumiem un ļaunprātīgām programmatūrām.

Izmantojot VPN, varat nodrošināt pilnīgu anonimitāti torrentošanas laikā. Tas slēps visu jūsu personisko informāciju, maskēs jūsu IP adresi un šifrēs jūsu datus, lai jūs būtu drošībā.

Vai varu droši izmantot torrentu, izmantojot bezmaksas VPN?

Nē, izmantojot bezmaksas VPN, nevar droši izmantot torrentu. Bezmaksas VPN ir diezgan ierobežoti ne tikai serveru iespēju, bet arī drošības funkciju ziņā. Ar bezmaksas pakalpojumu sniedzēju jūs nesaņemsiet labāko datu šifrēšanu, drošākos tuneļošanas protokolus vai papildu drošības pasākumus, piemēram, uzticamu izslēgšanas slēdzi.

Turklāt jūs nesaņemsiet specializētus serverus P2P savienojumam vai arī pieejamie serveri neatbalstīs torrentus.

Vai visi VPN ļauj izmantot torrentus?

Vēl viena problēma ir tā, ka bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzēji var vākt un pārdot jūsu datus trešajām pusēm vai mērķēt uz jums ar ļaunprātīgām reklāmām, kas rada vēl vairāk problēmu, mēģinot droši izmantot torrent.

Alternatīva ir freemium VPN – maksas abonēšanas pakalpojumu sniedzēja ierobežota bezmaksas versija. Dažas no mūsu izmēģinātajām un pārbaudītajām kvalitatīvajām bezmaksas iespējām ir Atlas VPN un Proton VPN. Abu šo pakalpojumu sniedzēju bezmaksas versijas piedāvā drošības funkcijas, lai nodrošinātu pamatus, ierobežotas funkcijas un serveru izvēli. Tomēr ar tiem varat droši izmantot torrentu, lai gan savienojuma ātrums, izmantojot bezmaksas plānu, būs neapmierinošs.

No otras puses, ja meklējat patiesi drošu un patīkamu torrentu pārlūkošanas pieredzi, jums vajadzētu apskatīt mūsu iecienītākos premium VPN ar bezmaksas izmēģinājumiem:

Kāds ir labākais VPN torrentu izmantošanai iesācējiem?
 • NordVPN – tas ir labākais un drošākais VPN torrentu izmantošanai. Šis pakalpojumu sniedzējs piedāvā 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma periodu jauniem Android lietotājiem, kā arī bezriska izmēģinājuma periodu ar 30 dienu naudas atmaksas garantiju, tāpēc varat izmēģināt šo VPN līdz pat 6 ierīcēs vienlaikus.
 • Surfshark – daudzpusīga un droša opcija torrentu meklēšanai, šis VPN ļauj izmantot neierobežotu skaitu vienlaicīgu savienojumu. Turklāt tam ir 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija un 30 dienu naudas atmaksas garantija, tāpēc varat droši izmēģināt šo pakalpojumu sniedzēju līdz pat 37 dienām.
 • IPVanish – vēl viens drošs VPN torrentu izmantošanai, kas atbalsta neierobežotu vienlaicīgu savienojumu skaitu. Izvēloties gada vai divu gadu abonēšanas plānu, varat saņemt 30 dienu naudas atmaksas garantiju bez riska.

Kā konfigurēt VPN drošai torrentu izmantošanai

Lai būtu pārliecināts, ka, izmantojot torrentus, esat maksimāli drošs, ne tikai lejupielādējiet VPN, bet arī pārliecinieties, ka tas ir pareizi konfigurēts, lai aizsargātu jūs no tiešsaistes apdraudējumiem.

Kurš ir labākais bezmaksas VPN torrentu izmantošanai?

To var izdarīt, vispirms instalējot VPN un pēc tam atverot iestatījumu sadaļu, lai pārliecinātos, ka ir aktivizēti visi svarīgie drošības iestatījumi.

Šeit ir norādīti iestatījumi, kuriem jāpievērš uzmanība:

 • Ieslēdziet izslēgšanas slēdzi – dažkārt noklusējuma iestatījumos tas ir izslēgts, tāpēc ieslēdziet to.
 • Iestatiet visaugstāko šifrēšanas pakāpi – pārliecinieties, ka jūsu rīkā ir iestatīta 256 bitu AES šifrēšana, lai visi jūsu dati būtu pēc iespējas drošāki.
 • Izmantojiet drošu protokolu – ja vēlaties droši izmantot torrent, vislabāk ir izmantot WireGuard protokolu, nevis PPTP, kas ir vecāks un nav tik drošs.
 • Iespējot aizsardzību pret noplūdi – ieslēdziet gan IP, gan DNS aizsardzību pret noplūdi.
 • Izmantojiet sadalītu tuneļošanu – tā daļa jūsu tiešsaistes datplūsmas, piemēram, torrentu sūtīšana, tiek šifrēta ar VPN, bet citas vietnes tiek atstātas jūsu parastajā IP adresē. Tas ir noderīgi, ja dažas vietnes, piemēram, piegādes dienesti un tiešsaistes bankas, ir jāatstāj savā parastajā IP adresē.

Kādi ir torentu draudi?

Torrentu izmantošana ir lielisks veids, kā lejupielādēt nepieciešamos failus, taču tas nav bez riska. Ar torrentiem ir saistīti dažādi apdraudējumi, sākot no negribētas ļaunprātīgas programmatūras lejupielādes un beidzot ar to, ka jūs varat kļūt par hakeru upuri.

Vai ir kāds bezmaksas VPN torrentu izmantošanai?

Apskatīsim dažus galvenos riskus, kas var rasties, lejupielādējot torentus.

 • Ļaunprātīga programmatūra – diemžēl torrent failos ir daudz ļaunprātīgas programmatūras. Kibernoziedznieki bieži izmanto kārdinošus torrent failus kā Trojas zirgu ar lejupielādes failā ielādētu ļaunprātīgu programmatūru. Pietiek veikt vienu nepareizu lejupielādi, un jūsu ierīce var tikt inficēta ar dažāda veida bīstamām ļaunprātīgām programmatūrām, tostarp spiegprogrammatūru, vīrusiem un izpirkuma maksu.
 • Autortiesību problēmas – daži cilvēki torentus izmanto arī ar autortiesībām aizsargātu materiālu pārsūtīšanai. Dažreiz torrent var būt nepareizi marķēts, un, ja nejauši lejupielādējat kaut ko, kas tehniski ir nozagts, varat saskarties ar zināmām problēmām. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs var atklāt jūsu datus autortiesību īpašniekam, kas var novest pie soda naudas vai pat vēl sliktāk, ja jūs tiksiet atzīts par vainīgu autortiesību likumu pārkāpšanā.
Vai ir 100% bezmaksas VPN?
 • Ierobežojums – mazāk smagas, bet ļoti nepatīkamas torrentu lietošanas sekas ir tad, ja interneta pakalpojumu sniedzējs ierobežo jūsu interneta savienojumu. Torrentu datnes bieži vien ir liela izmēra faili, un to lejupielādei ir nepieciešams liels joslas platums. Ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs pamana, ka izmantojat torrentus, tas var krasi palēnināt jūsu interneta ātrumu un samazināt joslas platumu. Tas nozīmē, ka lejupielādes un pārlūkošana būs ļoti lēna.
 • Hakeri – lejupielādējot torrent failus, jūsu IP adrese ir pieejama dažādiem avotiem, kas kopīgo failus. Tas nozīmē, ka esat pakļauts hakeriem, kuri var izmantot jebkuru redzamo informāciju, lai veiktu ddos uzbrukumus u. c.
 • Datu aizsardzība – tā kā, kopīgojot failus un lejupielādējot torentus, jūsu ierīce ir atklāta, tas nozīmē, ka jūsu personiskā informācija un dati ir viegli pieejami jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam un citiem lietotājiem.

Ja esat kļuvis par upuri kādai no iepriekš minētajām problēmām, tas var nopietni ietekmēt jūsu dzīvi, tāpēc ir tik svarīgi zināt, kā droši izmantot torrent. Par laimi, VPN var atrisināt daudzas no šīm drošības problēmām.

Kurš VPN darbojas torrentu meklēšanai?

Pēdējais vārds

Torrentu izmantošana ir lielisks veids, kā ātri un efektīvi lejupielādēt failus no interneta, tikai jāpārliecinās, ka to darāt droši. Lejupielādējiet torrentus tikai no uzticamām tīmekļa vietnēm, pārliecinieties, ka faktiskie torrenti, ko izmantojat, ir likumīgi, izmantojiet labu P2P klientu, izvairieties no materiālu, kas aizsargāti ar autortiesībām, un, pats galvenais, izmantojiet VPN.

Ja ierīcē ir ieteikts VPN, visi ar torrentu pārsūtīšanu saistītie riski ir ievērojami samazināti. Jūs būsiet pilnībā paslēpts no interneta pakalpojumu sniedzēja, kibernoziedzniekiem un autortiesību īpašniekiem. Ļaunprātīga programmatūra bloķēs jūsu ierīču inficēšanu, un jums nebūs jāsamierinās ar traucējošām uznirstošajām reklāmām.

Šos rīkus ir viegli lietot, tie ir izdevīgi un ļoti efektīvi. VPN arī palīdzēs jums pieslēgties vietnēm, kas jūsu atrašanās vietā var būt bloķētas vai ģeogrāfiski ierobežotas. Ja vēlaties droši, slēpti no interneta pakalpojumu sniedzēja un optimizēti izmantot torrentu ar vislabāko ātrumu, jums ir nepieciešams VPN.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem