Kā atrast un izmantot Bitcoin bankomātu, lai iegādātos Bitcoin par skaidru naudu

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Ir vairāki veidi, kā iegādāties Bitcoin. Visizplatītākais un ērtākais veids, kā iegādāties Bitcoin, ir ar tiešsaistes biržas vai brokeru pakalpojumu starpniecību, piemēram, jūs varat iegādāties Bitcoin tagad, izmantojot kredītkarti, izmantojot Bitcoin.com, un saņemt Bitcoin uzreiz bez lielām grūtībām.

Kā izmantot bankomātu, lai iegādātos bitkoinus par skaidru naudu?

Tomēr dažkārt cilvēki vēlas maksāt skaidrā naudā. Pirkt Bitcoin par skaidru naudu nav tik grūti, kā šķiet. Viens no veidiem, kā jūs varat iegādāties Bitcoin par skaidru naudu, ir savstarpēja apmaiņa, kas nozīmē, ka jūs varat atrast kādu vietējo iedzīvotāju, no kura iegādāties klātienē. Tas prasa mazliet vairāk darba, nekā vairumam cilvēku patiktu. Otrs ērtāks un mazāk invazīvs veids ir iegādāties Bitcoin par skaidru naudu Bitcoin bankomātā.

Šajā rokasgrāmatā būs aprakstīts, kā atrast un izmantot Bitcoin bankomātu, lai iegādātos Bitcoin par skaidru naudu.

1. solis: Bitcoin bankomāta atrašana jūsu tuvumā

Vai varat izmantot bankomātu, lai iegādātos bitkoinus par skaidru naudu?

Pēc tam, kad esat nolēmis, ka vēlaties iegādāties Bitcoin par skaidru naudu, izmantojot bankomātu (saukts arī par BATM), jums būs jāatrod kāds no tiem, kas atrodas vistuvāk. Mēs esam par jums parūpējušies, jo, izmantojot Coin ATM Radar, esam iezīmējuši vairāk nekā 1200+ Bitcoin bankomātu visā pasaulē. Izmantojot šo karti, jums vajadzētu būt iespējai atrast dažus BATM jūsu dzīvesvietas tuvumā.

2. solis: procesa sākšana

Tas var šķist grūts uzdevums, taču, kad viss būs paveikts, jūs redzēsiet, ka nopirkt Bitcoin no bankomāta ir ātri un vienkārši. Pirms došanās pie Bitcoin bankomāta, laba lieta, kas jau iepriekš būtu pa rokai, ir Bitcoin maks, kas jau ir lejupielādēts jūsu mobilajā ierīcē un ir gatavs darbam (un dublēts). Šādā veidā, kad dodaties pirkt, jūs varat ģenerēt Bitcoin maka saņemšanas adresi, neuztraucoties par to pie bankomāta. Ja lejupielādējat Bitcoin.com maku, šeit varat apskatīt, kā to izmantot.

Bitcoin bankomāta atrašana jūsu tuvumā

Kad esat gatavs, dodieties uz vietējo bitkoinu bankomātu. Kad tur ieradīsieties, tam vajadzētu izskatīties kā attēlā attēlotajā attēlā (visās vietās tas, protams, būs atšķirīgs). Nākamais solis būs sākt izmantot BATM.

3. solis: Bitcoin bankomāta izmantošana

Sāciet, pieskaroties ekrānam, kurā vēlaties iegādāties monētas. Atkarībā no BATM process var nedaudz atšķirties, taču kopumā lielākajā daļā spēļu automātu notiek līdzīgs pirkšanas process.

Vai bitcoin bankomātos ir nepieciešams personu apliecinošs dokuments?

Šajā brīdī BATM lūgs, cik daudz bitkoinu vēlaties iegādāties, un pārbaudīt sevi, ievadot savu mobilā tālruņa numuru, lai jūs varētu saņemt apstiprinošu īsziņu (sms). Pēc tam BATM jums vajadzētu pajautāt, kur vēlaties, lai tiek nosūtīti jūsu Bitcoin – šeit jums būs nepieciešama jūsu Bitcoin maka saņemšanas adrese. Lai ģenerētu sava maka saņemšanas adresi, izmantojot Bitcoin.com maku, vienkārši piesitiet “Saņemt” augšējā kreisajā pusē.

Vai es varu iegādāties bitcoin par skaidru naudu Walmart veikalā?

Tā automātiski tiks ģenerēta jauna adrese, kas jums tiks ierakstīta, kā arī QR koda veidā, kuru var skenēt. Šeit jūs vēlaties turēt QR kodu, kas redzams makā, pie BATM, lai to varētu skenēt (lai viņi zinātu, kur jums nosūtīt Bitcoin). Jums būs jāseko ekrānā redzamajiem norādījumiem, kas var būt līdzīgi attēlā attēlotajam attēlam, lai QR kodu turētu 4-6 collas no skenera.

Kad iekārta skenēs jūsu maka QR kodu, tā liks jums apstiprināt adresi jūsu makā – pirms turpināšanas divreiz pārbaudiet, vai tā ir pareiza. Nākamais solis būs ievietot bankomātā naudu, par kuru vēlaties iegādāties Bitcoin.

Atrodi Bitcoin bankomātu savā tuvumā

Jums vajadzētu būt iespējai ievietot jebkuru skaidras naudas summu, ja vien tā atbilst BATM atļautajai minimālajai un maksimālajai summai. Ekrānā jums vajadzētu redzēt arī Bitcoin summu, ko iegādājaties, vietējā valūtā un arī monētu skaitļa summu (piemēram, tur var būt norādīts $20,00 USD un 0,1387446 BCH). Kad esat gatavs, pabeidziet darījumu.

Bitcoin iegāde bankomātā ir ātra un vienkārša

Pēc tam automāts palūgs izdrukāt kvīti, kurā būs redzama informācija par BATM darījumu un apstiprināta darījuma informācija. Kad tas būs izdarīts, dažu minūšu laikā jūs saņemsiet savus Bitcoin savā makā. Un viss, jūs tikko iegādājāties Bitcoin no BATM. Neesat pārliecināts, ko darīt ar savu jauno digitālo valūtu? Sāciet šeit un atrodiet dažas vietas, kur to sākt izmantot!

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem