Whale vadīto Bitcoin pieaugums Breaks $44K barjera, Vairāk Peļņa Ahead?

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Bitcoin (BTC) trešdien iespaidīgi pieauga, pārkāpjot 44 000 ASV dolāru robežu un sasniedzot jaunu četru nedēļu maksimumu, ko veicināja vairāku faktoru sakritība, tostarp palielināta uzkrāšana, ko veica lielākie turētāji, un strauji augošie ASV akciju indeksu rādītāji.

Galvenā kriptovalūta, kas ir slavena ar savu dominējošo tirgus kapitalizāciju, no iepriekš sasniegtā 42 700 ASV dolāru līmeņa strauji pieauga un sasniedza maksimumu 44 300 ASV dolāru apmērā, tādējādi iezīmējot augstāko cenu kopš 12. janvāra, neilgi pēc tam, kad ASV tika ieviesti bitcoin biržā tirgotie biržā tirgotie fondi (ETF).

Šis kāpums par vairāk nekā 2,5 % 24 stundu laikā arī liecināja par “bullish” noskaņojuma atjaunošanos kriptotehnoloģiju jomā. Tikmēr eters (ETH) un citas kriptovalūtas pievienojās augšupejas trajektorijai, eterim uzrādot ievērojamu 2,3% pieaugumu, lai gan Cardano (ADA) nedaudz atpalika, reģistrējot nelielu kritumu 0,4% apmērā.

Bitfinex analītiķu ieskats nedēļas sākumā liecināja, ka neseno lejupvērsto spiedienu uz BTC cenām varētu būt veicinājis kalnraču pārdošanas spiediena pieaugums. Tomēr, šķiet, ka viļņi strauji mainījās, potenciāli pārspējot pārdevējus, jo BTC uzsāka savu augšupvērsto kāpumu.

Zīmīgi, ka pazīstamais kriptoanalītiķis Ali Martiness trešdien uzsvēra, ka ievērojami palielinājies bitkoinu vaļu uzkrājums, kas liecina par atjaunotu uzticību lielo investoru vidū. Martinezs citēja Glassnode datus, atklājot, ka to bitkoinu maku skaits, kuru turējumā ir vairāk nekā 1000 BTC (kas atbilst aptuveni 44 miljoniem ASV dolāru), ir strauji pieaudzis līdz vairāku mēnešu maksimumam – 73, kas vēl vairāk pamato bullish impulsu.

ASV akciju tirgos valdošais optimisms kalpoja kā papildu atspaids riska aktīviem, piemēram, kriptovalūtām, un S&P 500 indekss sasniedza rekordaugstu līmeni, kas vilinoši tuvojas 5000 robežzīmei. Atbilstoši šim noskaņojumam Dow Jones Industrial Average pietuvojās visu laiku augstākajam līmenim, savukārt tehnoloģiju pilnais Nasdaq Composite turpināja augšupejošu trajektoriju sava vēsturiskā zenīta virzienā.
Turklāt bažas par New York Community Bancorp (NYCB) finansiālo stāvokli, šķiet, izkliedējās, jo aizdevējs nāca klajā ar nomierinošu paziņojumu, pievēršoties bažām par likviditāti un noguldījumu stabilitāti pēc tam, kad Moody's samazināja kredītvērtējumu.

Ethereum vada Altcoin ralliju ETF optimisma apstākļos

Vienlaikus Ethereum (ETH) parādīja savu noturību, pirmo reizi divu nedēļu laikā pārsniedzot 2400 ASV dolāru atzīmi, ko veicināja atjaunotais optimisms saistībā ar tūlītējiem ETF. Ievērības cienīgi notikumi atklājās dienas sākumā, kad aktīvu pārvaldītāji Ark Invest un 21Shares atklāja sava kopīgā pieteikuma grozījumus, vairāk saskaņojot to ar nesen apstiprinātajiem tūlītējo bitkoinu ETF, tādējādi, iespējams, novēršot regulatīvos šķēršļus.

Turklāt atjauninātajā pieteikumā tika norādīts uz iespēju uzkrāt atlīdzību par dažiem fonda žetoniem, tādējādi vēl vairāk veicinot ieguldītāju entuziasmu. Turklāt Ethereum ekosistēmā esošie žetoni, piemēram, Polygon's MATIC, Optimism's OPT un Arbitrum's ARB, uzrādīja pieaugumu no 2% līdz 4%, savukārt likvīdais likmju likmju protokols Lido's LDO pieauga par iespaidīgajiem 5%, uzsverot plašāku “bullish” noskaņojumu, kas valda kriptovalūtu tirgū.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem