MicroStrategy jaunākais Bitcoin investīcijas: 850 BTC par $37M!

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

MicroStrategy, vadošais biznesa izlūkošanas un programmatūras uzņēmums, ir vēlreiz apliecinājis savu nelokāmo uzticību Bitcoin, iegādājoties vēl 850 BTC par kopējo summu 37,2 miljoni ASV dolāru, kā šodien paziņoja uzņēmuma dibinātājs un priekšsēdētājs Maikls Sailors (Michael Saylor).

MicroStrategy finanšu direktors Endrjū Kangs (Andrew Kang) atklāja: “Kopš trešā ceturkšņa beigām esam iegādājušies vēl 31 755 bitkoinus, kas ir lielākais ceturkšņa pieaugums bitkoinu turējumā pēdējo trīs gadu laikā un 13. ceturksnis pēc kārtas, kad mūsu bilance ir papildināta ar bitkoiniem. Mēs izmantojām ievērojamo bitkoinu cenu kāpumu ceturtajā ceturksnī un turpinājām izmantot savas stratēģiskās kapitāla tirgu darbības un pieejamo skaidro naudu, lai uzkrātu vairāk bitkoinu, palielinot papildu vērtību mūsu akcionāriem. Tieši mūsu unikālā bitkoinu stratēģija un pierādītā pieredze ir ļāvusi mums uzkrāt 190 000 bitkoinu par vidējo pirkuma cenu 31 464 ASV dolāri.”

Uzņēmuma ienākšana bitkoinu tirgū sākās 2020. gada augustā, veicot sākotnējo ieguldījumu 250 miljonu ASV dolāru apmērā BTC. Kopš tā laika MicroStrategy ir konsekventi palielinājusi savas bitkoinu rezerves, izveidojot dārgakmeņu rezervju stratēģiju, kas ir uzkrājusi vairāk nekā 190 000 bitkoinu, kuru vērtība pēc pašreizējās tirgus vērtības ir vairāk nekā 8,2 miljardi ASV dolāru.

“2023. gads MicroStrategy izrādījās ārkārtējs, jo mēs stratēģiski piesaistījām kapitālu, lai būtiski palielinātu savus bitkoinu krājumus, vienlaikus turpinot ieviest inovācijas, tostarp izstrādājot un ieviešot MicroStrategy AI, mūsu novatorisko uz mākslīgo intelektu balstīto BI rīku,” atzīmēja MicroStrategy prezidents un izpilddirektors Phong Le. “Gan ceturtajā ceturksnī, gan visa gada laikā mēs sasniedzām divciparu pieaugumu abonēšanas pakalpojumu ieņēmumos, tādējādi uzsverot mūsu pastāvīgo apņemšanos pāriet uz mākoņpakalpojumiem. Mēs uzskatām, ka mūsu darbības sistēma, bitkoinu stratēģija un uzsvars uz tehnoloģisko inovāciju sniedz izcilu iespēju radīt vērtību mūsu akcionāriem.”

Tuvojoties ceturtajai bitkoinu pārdales reizei, MicroStrategy saglabā savu agresīvo investīciju stratēģiju bitkoinu jomā, neuzrādot nekādas pazīmes, kas liecinātu par proaktīvas pieejas palēnināšanos.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem