Vai varētu jauns Stablecoin Skyrocket XRP?

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Notiekot juridiskajai cīņai ar Vērtspapīru un biržu komisiju (SEC), Ripple pastiprina savu uzmanību uz kriptovalūtu piedāvājumu klāstu. Šo stratēģisko pavērsienu izgaismo uzņēmuma paziņojums par nodomu ieviest tirgū stabilokoinu.

Šī gaidāmā stabilokoņa, kura atklāšana paredzēta vēlāk 2024. gadā, vērtība būs piesaistīta aktīvu kombinācijai, tostarp ASV dolāru noguldījumiem, īstermiņa ASV valdības vērtspapīriem un citiem naudas ekvivalentu veidiem. Par šo notikumu attīstību 4. aprīlī ziņoja CoinDesk.

Ripple plāns paredz stabilo monētu sākotnēji ieviest divās galvenajās blokķēdes platformās: XRP Ledger un Ethereum blokķēdē, izmantojot labi novērtēto ERC-20 žetonu standartu, ko piedāvā Ethereum. Uzņēmuma mērķauditorija, kam paredzēts izmantot šo žetonu, ir uzņēmumu līmeņa klienti un finanšu iestādes.

“Tas, kas, mūsuprāt, būs mūsu atšķirība, būs fakts, ka aktīvi būs dolāros, valsts kasē – stingri kā akmens. Mēs necenšamies izspiest no tā pēdējos pāris decimālpunktu. Mēs vēlamies iekarot tirgu un būt tajā ilgtermiņā,” teica Ripple tehniskais direktors Deivids Švarcs.

Ripple galvenais tehnoloģiju direktors Deivids Švarcs uzsvēra pārredzamības nozīmi šī jaunā stabilokoina ieviešanā. Pārredzamība ir bijis strīdīgs jautājums stabilo monētu emitentu vidū pagātnē, un Ripple mērķis ir padarīt to par savas stratēģijas stūrakmeni, uzsākot šo jauno uzņēmumu.

Neskatoties uz Ripple pašreizējiem juridiskajiem sarežģījumiem ar SEC, lēmums virzīt uz priekšu stabilo monētu iniciatīvu daļēji ir oportūnistisks. Ripple apzinās tirgus dinamikas attīstību un potenciālu iekarot sev vietu starp tādiem spēcīgiem konkurentiem kā Tether USDT un Circle USDC.

Ietekme uz Ripple un tās XRP žetonu

Švarcs ir paudis uzskatu, ka Ripple stabilo monētu ieviešana varētu būtiski atjaunot decentralizēto finanšu (DeFi) ainavu XRP ledžera ekosistēmā. Lai gan virsgrāmatā ir decentralizēta birža (DEX), tās izmantošana ir bijusi salīdzinoši pieticīga salīdzinājumā ar citiem blokķēdes tīkliem.

Aug arī ziņkārība par to, kā šis stabilsumma varētu ietekmēt Ripple esošos piedāvājumus, jo īpaši vietējo XRP žetonu. Lai gan ar tiesas spriedumu ir noskaidrots, ka XRP nav vērtspapīrs, tā tirgus vērtība nav piedzīvojusi būtiskas izmaiņas. Šī stagnācija bieži tiek skaidrota ar notiekošās tiesvedības ilgstošajām sekām.

Tomēr Ripple stabilu monētu ieviešana varētu kalpot par katalizatoru gan XRP lietderības, gan likviditātes palielināšanai, potenciāli veicinot tirgus uzticību šim žetonam.

Pēdējā atjauninājuma brīdī XRP tirgus cena bija 0,59 ASV dolāri, kas iezīmēja aptuveni 3% pieaugumu iepriekšējo 24 stundu laikā. Aktīva sniegums nedēļas laikā liecina par konsolidācijas tendenci, un pēdējo septiņu dienu laikā bija vērojams neliels kritums par nedaudz vairāk nekā 3%.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem