Brīdina Pompliano, ka bitkoinu pagrieziena punkts varētu izraisīt piegādes šoku.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Pomp Investments vizionārs Entonijs Pompliano (Anthony Pompliano) šobrīd pauž ļoti optimistisku viedokli par Bitcoin (BTC).

CNBC segmentā Pompliano pauda savu viedokli, apgalvojot, ka, ņemot vērā daudzo katalizatoru un vēsturisko likumsakarību sajaukumu, ir grūti iedomāties scenāriju, kurā Bitcoin nepiedzīvo turpmāku vērtības pieaugumu.

“Mēs tikko sasniedzām patiešām svarīgu pagrieziena punktu pirms vērtības samazināšanās uz pusi – mums tikko bija augstākais nedēļas, mēneša un ceturkšņa slēgšanas rādītājs Bitcoin. Un tādējādi pēdējās četrās reizēs, kad tas ir noticis, Bitcoin vērtība ir pieaugusi vismaz par 300% visā atlikušajā “vēršu tirgus” laikā. Tas nenozīmē, ka tas notiks atkal.
Bet, lai tas notiktu pirms vērtības samazināšanās uz pusi, tas ir kā pieprasījuma šoks, kas notika, un tagad mums būs šis piedāvājuma šoks”.

Pašlaik Bitcoin vērtība ir 65 744 ASV dolāri, kas iezīmē iespaidīgu kāpumu par aptuveni 66% no janvāra virsotnes, kas bija aptuveni 39 500 ASV dolāru.

Pompliano tālāk precizē, ka pašreizējie ekonomiskie nemieri un valdošā izmisuma sajūta var būt nozīmīgi faktori, kas virza Bitcoin un līdzīgu digitālo valūtu vērtības pieaugumu.

Viņš uzdod retorisku jautājumu par cerību trūkumu un rīcību, ko tas mudina indivīdus veikt, ierosinot:

“Četru gadu laikā dolārs ir zaudējis 25 % no savas pirktspējas. Mums ir 1,1 triljona dolāru kredītkaršu parādu. Mums ir 43 miljoni amerikāņu, kuriem ir federālo studentu parādi, un vidējais parādu atlikums ir 37 000 dolāru. Cilvēki ir zaudējuši cerības, viņiem nav cerību. Kā dzīvot valstī, kur 50 lielākajos metropoles centros ir lētāk īrēt, nekā iegādāties mājokli?

Jums nav cerību, un ko jūs darāt?

Es domāju, ka, ja jūs ejat un pērkat loterijas biļeti, tad tās izredzes ir 300 miljoni pret vienu. Es domāju, ka šobrīd ir cilvēki, kuri saka: “Ziniet ko? Memecoin ir lielākas izredzes nekā loterijas biļete. Es domāju, ka ir daudz cilvēku, kas saka, ka Bitcoin patiesībā ir visdrošākā [likme].”

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem