Vai 1. ceturkšņa ārkārtējais kriptovalūtu svārstīgums ir beidzies?

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Ieguldījumu fondi, ko pārvalda tādi uzņēmumi kā Brevan Howard, Pantera Capital un Nickel Digital, ir veiksmīgi guvuši ievērojamus ienākumus, neraugoties uz kriptovalūtu tirgiem raksturīgajiem augsta svārstīguma periodiem.

Uzņēmums Nickel Digital Asset Management ir izteicis brīdinājumu saviem ieguldītājiem, iesakot viņiem mazināt savas cerības pēc fonda Diversified Alpha ārkārtas rezultātiem pirmajā ceturksnī. Šis fonds, kura vērtība ir 80 miljoni ASV dolāru, šajā periodā guva neto peļņu 11% apmērā, neraugoties uz to, ka kriptovalūtu tirgos bija vērojams paaugstināts svārstīguma līmenis.

Fonda stratēģija ir vērsta uz tirgus cenu veidošanas neefektivitātes izmantošanu, un tipiskie gada ienesīguma mērķi ir no 15% līdz 20%, kā norādīja fonda izpilddirektors Anatolijs Kračilovs (Anatoly Crachilov).

Tomēr marta mēnesī bija unikāls scenārijs, ko raksturoja ievērojams svārstīgums, lieli tirdzniecības apjomi un ievērojama tirgus izkliedētība, kas kopā veicināja 5 % peļņas pieaugumu mēneša laikā. Šī informācija tika uzsvērta Bloomberg pieejamajā investoru prezentācijā.

“Diemžēl tā nav jauna norma, turpmāk mēs katru mēnesi nesasniegsim 5 %,” dalās Dāvids Fošjē, Diversified Alpha vadītājs.

Tajā pašā prezentācijā Fauchier atzīmēja šādu labvēlīgu tirgus apstākļu īslaicīgumu, norādot, ka tie, visticamāk, neturpināsies. Viņš pārdomās par pēdējo ceturksni norādīja: “Viss, ko jūs varētu vēlēties par ceturksni, gandrīz vai notika kādā brīdī šajā ceturksnī”.

Līdztekus Nickel Digital arī citi fondi, tostarp Brevan Howard un Pantera Capital pārvaldītie fondi, ir guvuši ievērojamus panākumus, pateicoties kriptotehnoloģiju tirgus stabilajiem rezultātiem. Īpaši jāatzīmē, ka pirmajā ceturksnī bitkoins piedzīvoja ievērojamu kāpumu par 67%, ievērojami apsteidzot vairumu citu aktīvu kategoriju.

Neraugoties uz šo iespaidīgo atdevi, Nickel Digital investīciju direktors Maikls Hols uzsvēra, ka ieguldītājiem ir ārkārtīgi svarīgi pienācīgi pārvaldīt savas cerības. Intervijā viņš norādīja, ka ir svarīgi būt reālistiskiem un godīgiem, atzīstot, ka var būt mēneši, kad atdeve var būt negatīva.

“Mēs nevēlamies pārspīlēt cerības,” komentēja Hols. “Mēs vēlamies, lai viņi zina, ka var būt arī negatīvi mēneši. Tas ir vienkārši godīgi un atklāti.”

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem