Mt. Gox: atklāti jauni Bitcoin un skaidras naudas izmaksas datumi

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Kompromitētās digitālās valūtas biržas Mt. Gox klienti nesen ir saņēmuši vēl vienu cerīgu norādi attiecībā uz viņu izredzēm saņemt kompensāciju par nozagtajiem līdzekļiem. Mt. Gox pilnvarnieks ir sniedzis svarīgus jaunākos datus par atmaksas procesu.

Vairāki ar Mt. Gox saistītie kreditori ir atzīmējuši atjauninājumus savos prasījumu kontos, tagad iekļaujot detalizētu informāciju par atlīdzību Bitcoin, Bitcoin Cash un dažādās fiat valūtās. Šis notikumu pavērsiens daudziem ir licis prognozēt, ka, iespējams, gaidāma atmaksa kriptovalūtā.

Sākotnējie ziņojumi par šādiem atjauninājumiem parādījās aptuveni aprīļa vidū Mt. Gox maksātnespējas subreddītā, kur lietotāji dalījās novērojumos par jauniem pievienotiem skaitļiem savu individuālo kontu atmaksas datu tabulās.

Kāds kreditors dalījās ar ekrānšāviņu, kurā redzams, ka Mt. Gox prasījumu kontos tagad ir iekļauta tabula, kurā redzams atmaksas statuss, pabeigtie atmaksājumi un gaidāmie atmaksājumi.

Mt-Gox-ir-sniedzis-svarīgus-atjauninājumus-par-atmaksas-procesu

Diskusijas Mt. Gox maksātnespējas forumā vietnē Reddit liecina, ka daži kreditori jau ir sākuši saņemt fiat valūtas noguldījumus tieši savos bankas kontos.

Kāds Mt. Gox kreditors 22. aprīlī ziņoja par līdzekļu saņemšanu ASV dolāros HSBC valūtas kontā, uzsverot, ka par šo darījumu nav jāmaksā nekāda maksa. Šis maksājums tika apstrādāts vairāk nekā mēnesi pēc tam, kad viņu prasījumu kontā tika reģistrēts pirmais atmaksas tabulas atjauninājums.

“Tabula tika atjaunināta vispirms 15. martā, tad 8. aprīlī, tad 18. aprīlī, kad ieradās BTC līnijas,” norādīja Redditor.

Nesenā Bitcoin pievienošana kontiem Mt. Gox sanācijas prasījumu sistēmā ir nozīmīgs solis kreditoriem, kas norāda, ka drīzumā tiks veiktas gan kriptovalūtu, gan fiat valūtu izmaksas, teikts Mt. Gox kreditora paziņojumā.

“Salīdzinājumam – pagājušā gada decembrī Japānas prasītāji saņēma banknotes savā lapā un divu nedēļu laikā savos kontos ar PayPal un privāto banku starpniecību redzēja fiat valūtas,” sacīja kreditors, piebilstot: “Cerēsim, ka kripto naudas pārvedumi atkārtosies ar fiat naudas pārvedumiem.”

Sākotnēji 2010. gadā dibinātā Mt. Gox pirms sabrukuma dominēja globālajā Bitcoin biržas tirgū, apstrādājot aptuveni 70 % no visiem BTC darījumiem, līdz 2014. gadā tā pakļāvās masveida drošības pārkāpumam, kā rezultātā tika zaudēti 850 000 BTC.

Saskaņā ar jaunākajiem atjauninājumiem Mt. Gox ir paredzēts līdz 2024. gada oktobrim sadalīt 142 000 Bitcoin un 143 000 Bitcoin Cash, kā arī 69 miljardus Japānas jenu (aptuveni 510 miljonus ASV dolāru) saviem kreditoriem.

Apstiprinātās-Mt-Gox-kreditoru-identitātes-un-saistītie-kriptovalūtas-maiņas-konti

Pēdējie atmaksas tabulu atjauninājumi tika veikti pēc tam, kad tika pabeigtas Mt. Gox kreditoru identitātes pārbaudes un apstiprināti ar tiem saistītie kriptovalūtas maiņas konti, kas paredzēti Bitcoin un Bitcoin Cash atmaksai 2024. gada janvārī. Šiem darījumiem ir pieejamas šādas platformas: Bitstamp, Kraken, Bitbank, BitGo un SBI VC Trade.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem