Taizemes pirmais Bitcoin ETF apstiprināts!

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Taizeme ir apstiprinājusi savu pirmo biržā tirgoto fondu (ETF). Tādējādi tā ir viena no daudzajām valstīm, kas atļauj regulētas Bitcoin ieguldījumu iespējas.

Taizemes Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) ir devusi zaļo gaismu One Asset Management (ONEAM) uzsākt Bitcoin ETF darbību. Saskaņā ar Bangkok Post ziņām ONE Bitcoin ETF fonds būs pieejams no 31. maija līdz 6. jūnijam.

Saskaņā ar Taizemes Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) noteikumiem šis ETF ir pieejams tikai turīgiem un institucionāliem ieguldītājiem. Aprīlī regulators mainīja pamatnostādnes, lai atļautu profesionāliem ieguldītājiem paredzētus Bitcoin ETF.

ONEAM plāno ieguldīt fondu 11 lielākajos pasaules Bitcoin fondos. Šī stratēģija nodrošina pietiekamu likviditāti un drošību. Uzņēmums apgalvo, ka ETF piedāvā Bitcoin riska darījumus regulētā sistēmā, samazinot tādus riskus kā zādzības, kas saistītas ar tiešo īpašumtiesību iegūšanu.

Kamēr ONEAM saņēma apstiprinājumu, cits uzņēmums, MFC Asset Management, joprojām gaida apstiprinājumu savam Bitcoin ETF. Abi ETF būs privāti un pieejami tikai kvalificētiem ieguldītājiem.

Taizeme seko ASV Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) piemēram, kas janvārī apstiprināja vairākus Bitcoin ETF, tādējādi izraisot lielāku interesi. Arī citi reģioni, piemēram, Honkonga, Austrālija un Apvienotā Karaliste, ir sākuši piedāvāt tūlītējus Bitcoin ETF vai līdzīgus produktus.

Šie ETF ļauj vieglāk ieguldīt Bitcoin cenu izmaiņās, nepiederot pašai kriptovalūtai. Tas vairāk piemērots profesionāliem ieguldītājiem un iestādēm.

Apstiprinot Bitcoin ETF, Taizemes regulatori apmierina vietējo iestāžu pieaugošo pieprasījumu ieguldīt Bitcoin. Šis solis varētu novest pie plašākas izplatības, kad tiks ieviesti publiskie piedāvājumi.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem