Bagāts tētis, nabadzīgs tētis Autors prognozē Bitcoin pieaugt līdz $ 350K

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Pazīstamais personīgo finanšu autors Roberts Kiyosaki uzskata, ka Bitcoin līdz 2024. gada 25. augustam sasniegs $350 000. “Bagāts tētis, nabags tētis” autors vienmēr ir atbalstījis Bitcoin kā uzticamu alternatīvu tradicionālajai naudai.

Nesen publicētajā rakstā Kiyosaki prognozēja, ka Bitcoin sasniegs $350 000, jo viņš neuzticas ASV līderiem. Viņš kritizēja ASV prezidentu Baidenu, finanšu ministru Džanetu Jellenu un FED priekšsēdētāju Džeromu Pauelu, nosaucot viņus par “3 stukačiem reālajā dzīvē” un paužot pārliecību par viņu nekompetenci.

Kiyosaki ieteica iegādāties vairāk Bitcoin, lai nodrošinātos pret sliktu ekonomikas pārvaldību. Viņš bieži ir kritizējis ASV valdības tēriņu un naudas drukāšanas politiku Baidena vadībā.

Lai gan viņš tic Bitcoin ilgtermiņā, Kiyosaki izvirzītais mērķis divu mēnešu laikā iegūt $350 000 ir ļoti optimistisks. Lai Bitcoin līdz augustam sasniegtu šo cenu, tai būtu jāpalielinās par vairāk nekā 380% no pašreizējā līmeņa, kas ir aptuveni 71 000 ASV dolāru.

Neraugoties uz to, Kiyosaki saskata potenciālu spēcīgai Bitcoin izaugsmei un apgalvo, ka viņa prognoze “nav meli”. Šī gada sākumā viņš atbalstīja Ark Invest 2,3 miljonu ASV dolāru ilgtermiņa Bitcoin cenas prognozi.

Šī drosmīgā prognoze seko ASV tūlītējo Bitcoin ETF uzplaukumam, kas otrdien piedzīvoja otro lielāko dienas pieplūdumu vēsturē – vairāk nekā 880 miljonus ASV dolāru.

Pieaugošā valūtas pieņemšana ir uzlabojusi Kiyosaki prognozes. Tā kā tādi lielākie finanšu centri kā Austrālija, Apvienotā Karaliste un ASV ir pieņēmuši tūlītējās aprites Bitcoin ETF, uzticība pieaug.

Lai gan $350 000 līdz augustam šķiet pārāk optimistiski, Kiyosaki tic Bitcoin potenciālam kā aizsardzībai pret, viņaprāt, sliktu valdības politiku. Viņš mudina investorus turpināt pirkt Bitcoin.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem