$3 Billion ETH pazūd no biržām pēc SEC ETF apstiprināšanas

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Nedaudz vairāk nekā nedēļas laikā, kopš ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) apstiprināja ar Ethereum (ETH) biržā tirgotos ieguldījumu fondus (ETF), kriptovalūtu biržas ir piedzīvojušas ievērojamu ETH aizplūšanu. Tas liecina par regulatīvo lēmumu ietekmi uz tirgus uzvedību.

Pēc tam, kad SEC 23. maijā apstiprināja Ethereum spot ETF, no kriptovalūtu biržām tika izņemti aptuveni 777 000 ETH, kuru vērtība ir aptuveni 3 miljardi ASV dolāru. Ar šiem datiem 2. jūnija ierakstā dalījās kriptotirdzniecības eksperts Ali Martinezs.

Ethereum-atlikums-visās-biržās

Martinesa iesniegtajā Glassnode grafikā redzams ievērojams kopējā Ethereum atlikuma samazinājums visās kriptovalūtu biržās. Atlikums samazinājās līdz aptuveni 12,5 miljoniem ETH, kas sakrita ar cenas pieaugumu pēc ETF apstiprināšanas.

Ethereum ETF ietekme

Ethereum cena sāka pieaugt 20. maijā. Tas notika neilgi pēc tam, kad Bloomberg vecākais ETF analītiķis Ēriks Balčūns (Eric Balchunas) un viņa kolēģis Džeimss Seifārts (James Seyffart) novērtēja, ka ir 75% iespēja, ka tiks apstiprināts spot Ethereum ETF, salīdzinot ar iepriekšējiem 25%.

Šajā laikā Martinez arī norādīja, ka Ethereum vaļi iegādājās 110 000 ETH aptuveni 341 miljona dolāru vērtībā. Šis pirkšanas uzplūds notika 24 stundu laikā līdz viņa 20. maija ziņojumam, kas norāda uz lielu turētāju pastiprinātu interesi, gaidot ETF apstiprinājumu.

Kopumā ievērojamā Ethereum izņemšana no biržām liecina, ka kriptovalūtu tirgotāji un investori vēlas nodrošināt savus aktīvus. Šādas gaidas par turpmāku cenu kāpumu un mazāku pārdošanas spiedienu biržās parasti tiek uzskatītas par “bullish” rādītāju.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem