Sony pārdēvē Amber Japan par S.BLOX un plāno būtisku kriptovalūtas apmaiņas atsākšanu

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Pagājušajā gadā Sony veica stratēģisku, bet diskrētu vietējās kriptovalūtas biržas Amber Japan, kas iepriekš bija pazīstama kā DeCurret, iegādi.

Šī iegāde, kas tika veikta ar Sony meitasuzņēmuma Quetta Web starpniecību, bija nepamanīta, jo Quetta Web nepiedalījās publiskajā telpā.

Nesen Amber Japan paziņoja, ka tā pārdēvēta par S.BLOX, tādējādi oficiāli atklājot, ka tā pieder Sony. S.BLOX paziņoja, ka janvārī tā ir uzlabojusi savu WhaleFin kriptogrāfijas piedāvājumu un plāno turpmākus uzlabojumus. Biržas mērķis ir sadarboties ar dažādiem Sony grupas uzņēmumiem.

Pašlaik tā piedāvā akcijas darījumu Nuro Mobile klientiem, kas ir Sony mobilo sakaru līgumu tālākpārdevējs. Jauni WhaleFin reģistrētāji saņem 3000 jenu vērtībā Bitcoin, kas ir aptuveni 18,60 ASV dolāru. Nuro Mobile darbojas Sony Network Communications ietvaros.

Stratēģiskie ieguldījumi palielina Sony klātbūtni blokķēdēs

Pagājušajā gadā tā pati Sony struktūrvienība investēja Startale Labs, kas ir Astar Network radītājs, Polkadot parachain.

Turklāt Sony un Startale Labs izveidoja kopuzņēmumu, lai izstrādātu Sony blokķēdi, paredzot izmantot grupas intelektuālos īpašumus visā metaversālā.

Tā kā Sony rīcībā ir tādi aktīvi kā Sony Pictures, Music un PlayStation, Sony ir daudz zīmolu, kurus integrēt blokķēdes iniciatīvās.

Sony Bank NFT un digitālās finanšu inovācijas

Sony Bank arī paplašina savu digitālo ietekmi, drīzumā ieviešot Sony Bank Connect lietotni, kas piedāvā NFT izklaides balvas, kuras piesaistītas finanšu produktiem. Pirms divām nedēļām sākās iepriekšēja reģistrācija web3 lietotnei.

Turklāt Sony pārvalda NFT tirgu SNFT, kurā lietotāji var novērtēt savus NFT.

Digitālā banka ir aktīvi darbojusies blokķēdes jomā, plānojot emitēt stabilkoinus Polygon blokķēdē.

Martā tā izmēģinājuma kārtā emitēja 1 miljona ASV dolāru vērtībā zaļo finanšu vērtspapīru žetonu, kas paredzēts privātajiem investoriem, izmantojot dolārus, pēc tam, kad iepriekš bija uzsākusi savu nekustamā īpašuma žetonu emisiju.

Drosmīgs solis kriptovalūtu biržas tirgū

Sony plāno atjaunot WhaleFin kriptovalūtu biržu ar jaunu lietotni, kā ziņo PR Times. Šis solis iezīmē būtisku Sony ienākšanu kriptovalūtu tirgū.

Iepriekš Sony bija pētījusi Web3, izmantojot investīcijas un partnerības, tostarp Web3 inkubācijas programmu kopā ar Astar Network un patenta pieteikumu par nefunkcionējamo žetonu (NFT) pārsūtīšanu starp dažādām spēlēm un konsolēm.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem