Solana’s $160 Breakout: Tuvojas?

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Strauji augošajā kriptovalūtu tirgū Solana (SOL) arī gūst ievērojamus panākumus, vienas dienas laikā pieaugot par gandrīz 13%, atspoguļojot nozares līdera Bitcoin (BTC) dinamiku un pozicionējot sevi turpmākai būtiskai cenu palielināšanai.

Šķiet, ka Solana stundas grafikā veido vērtspapīru karogs, un “izšķiroša slēgšanās virs 110 ASV dolāru pretestības līmeņa varētu būt katalizators ievērojamai augšupvērstai virzībai,” 9. janvāra X ierakstā norādīja kriptoanalītiķis Ali Martinezs.

Turklāt Martineza analīze liecina, ka, ņemot vērā novērotā diagrammas modeļa noturību, Solana līdz mēneša beigām varētu “tiekties uz iespaidīgu mērķi 163 ASV dolāru apmērā”, ja vien piektajam pēc tirgus kapitalizācijas lielākajam kriptonaudas aktīvam izdosies noturēt novēroto diagrammas modeli, kā liecina analītiķa diagramma.

Bullish karoga formācija uz Solana stundu diagrammas
Tehniskā analīze: Solana bullisks karogs norāda uz potenciālu ralliju

Solana cenu analīze

Šī ziņojuma sagatavošanas brīdī Solana cena bija 101,65 ASV dolāri, kas iezīmē 12,49% kāpumu pēdējo 24 stundu laikā, 11,17% kritumu iepriekšējās nedēļas laikā, tomēr ievērojamu 40,63% kāpumu pēdējā mēneša laikā, kā attēlots nesenajos grafikos.

Solana ekosistēmas izaugsme - 600 000 aktīvu adrešu mēneša laikā
Solana ekosistēma plaukst: 600 000 jaunu adrešu mēnesī

Būtībā Solana ekosistēma piedzīvo uzmanības uzplaukumu, par ko liecina aptuveni 600 000 aktīvo adrešu pievienošanās tikai viena mēneša laikā, ko veicina tās decentralizēto finanšu (DeFi) iniciatīvas un memuāru monētu tendence tās platformā.

Turklāt Solana 2023. gadā kļuva par vienu no izcilākajiem kripto arēnas rādītājiem, gada laikā strauji pieaugot par iespaidīgajiem 920%, ko daļēji var izskaidrot ar paaugstinātu tīkla iesaisti, kas pastiprināja tās ekosistēmas vērtību un pieprasījumu pēc tās vietējā SOL žetona.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem