2023 pārspēj visus kriptogrāfisko maksājumu rekordus

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Kriptovalūtas kalpo ne tikai kā īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa cenu spekulāciju rīki; tām ir dažādi izmantošanas gadījumi, piemēram, kriptovalūtu maksājumu veicināšana, kas veicina organisko pieprasījumu un kriptovalūtu tirgus veselību.

CoinGate 2024. gada 10. janvāra ziņojumā uzsvērta šī tendence, uzsverot 4 miljonus apstrādāto darījumu. Tikai 2023. gadā vien platformā tika reģistrēti vairāk nekā 1,29 miljoni kriptovalūtu maksājumu, vidēji veicot vienu darījumu ik pēc 24 sekundēm.

CoinGate ir līderis maksājumu nozarē, kopš tās izveides pastāvīgi nodrošinot iespaidīgus rezultātus.

Segmentam izšķirošajā 2023. gadā tā veidoja trešdaļu no visiem CoinGate veiktajiem darījumiem. Veiktie 1 294 058 kriptovalūtu maksājumi iezīmēja 40% pieaugumu salīdzinājumā ar 2022. gadā veiktajiem 928 517 maksājumiem.

Bitcoin un USDT dominē kriptovalūtu darījumos CoinGate sistēmā

Aplūkojot darījumu apjomus, Bitcoin (BTC) un Tether USD (USDT) ieņēma centrālo vietu, veidojot attiecīgi 35,6% un 25,4% no visiem platformas maksājumiem.

Jāatzīmē, ka Bitcoin daļa samazinājās no 47,8% 2022. gadā, kas pats par sevi bija samazinājums salīdzinājumā ar 2021. gadā reģistrētajiem 54,8%. Turpretī USDT daļa palielinājās, īpaši pēc tam, kad CoinGate likvidēja Binance BUSD.

Konkrētos mēnešos USDT pārspēja BTC, novembrī un decembrī attiecīgi iegūstot 36,5% un 39,1% tirgus daļu.

Arī Litecoin (LTC) bija ievērojama klātbūtne CoinGate 2023. gadā, veidojot 9,5% no visiem kriptovalūtas darījumiem, kam cieši sekoja Ethereum (ETH) ar 9,3%, Bitcoin Lightning Network ar 7,8% un Tron (TRX) ar 7,1%.

Vēl vairāk diversificējot ainavu, Binance maksājumu pakalpojums pēc Binance Pay ieviešanas martā veidoja 8,2% no visiem darījumiem. CoinGate arī uzsvēra, ka pieaug to kriptovalūtām draudzīgo tirgotāju skaits, kas izmanto tās platformu.

“2024. gada horizonts jau sola jaunas iespējas un izaicinājumus. Mēs ar prieku turpinām savu ceļojumu, koncentrējoties uz inovācijām un klientu apmierinātību, jo cenšamies panākt, lai maksājumi ar kriptovalūtu kļūtu par normu, nevis izņēmumu.”

CoinGate ziņojums

Rezumējot, CoinGate paredz daudzsološu trajektoriju gan patērētājiem, gan tirgotājiem, kas riskē ar kriptovalūtām visā pasaulē. Ar potenciālu turpināt izaugsmi un pieņemšanu, 2024. gads varētu vēl vairāk nostiprināt uzticību investīcijām kriptovalūtās.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem