Salvadoras bizness ar bitkoiniem: Drosmīgs lēciens, kas maina finanses

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Salvadora pārvēršas par Bitcoin patvērumu

Ar apzinātu un stratēģisku rīcību, uzsverot savu uzticību kriptovalūtām, Salvadora ir nostiprinājusi savu uzticību digitālo valūtu nozarei, īpašu uzmanību pievēršot Bitcoin (BTC). Šī apņemšanās tika apliecināta arī tad, kad prezidents Naibs Bukele paziņoja par valsts plānu katru dienu iegādāties vienu Bitcoin – stratēģiju, kuras mērķis ir turpināt, līdz iegādes izmaksas standarta valūtās kļūs neiespējamas. Šī iniciatīva ir ievērojami palielinājusi Salvadoras Bitcoin rezerves, kas šobrīd sasniedz iespaidīgo 5 690 BTC, kuru vērtība tiek lēsta aptuveni 400 miljonu ASV dolāru apmērā.

Līdztekus šiem centieniem kriptovalūtu jomā Salvadora ir spērusi ievērojamu soli globālo ieguldījumu jomā, atceļot ienākuma nodokli naudas pārvedumiem un starptautiskajiem ieguldījumiem. Šī dramatiskā nodokļa likmes samazināšana no 30 % līdz nullei ir paredzēta, lai veicinātu ekonomikas izaugsmi un piesaistītu ārvalstu investorus valstij.

Šonedēļ valsts nelokāmo uzticību Bitcoin vēl vairāk uzsvēra vairāk nekā 5000 BTC pārskaitīšana uz drošu auksto maku. Prezidents Bukele atklāja, ka ievērojama daļa šo aktīvu, konkrēti Bitcoin 400 miljonu ASV dolāru vērtībā, ir pārvietota uz bezsaistes glabāšanas ierīci, kas atrodas drošā fiziskā seifā valsts robežās.
Uzsākot “Bitcoin cūciņas bankas” izveidi, Salvadora ir panākusi ievērojamu progresu savā finanšu stratēģijā, tādējādi pastiprinot drošības pasākumus un demonstrējot spēcīgu pārliecību par kriptovalūtas noturīgo potenciālu.

Lēmumu pāriet uz “aukstās naudas maka” glabāšanu ietekmēja ievērojamais valsts Bitcoin rezervju pieaugums, kas salīdzinājumā ar iepriekš reģistrētajiem rādītājiem gandrīz dubultojās.

Salvadoras Bitcoin iegādes

Salvadora uzkrāja Bitcoin dažādos veidos, tostarp veicot ikdienas iegādes, pasu pārdošanu, uzņēmējdarbības valūtu konvertēšanu, kalnrūpniecības aktivitātes un valdības pakalpojumus. Pirms šīs atklāsmes tika lēsts, ka Salvadoras Bitcoin turējumi bija mazāki par 3000 BTC, taču šī stratēģiskā pieeja ir ievērojami palielinājusi šos skaitļus.

2021 gada septembrī Salvadora spēra revolucionāru soli, kļūstot par pirmo valsti, kas atzina Bitcoin par likumīgu maksāšanas līdzekli. Kopš tā laika kriptovalūtas vērtība ir piedzīvojusi ievērojamas svārstības, un tās ievērojamā maksimālā cena bija 73 800 ASV dolāru.

Valstī notiekošie ikdienas darījumi ar bitkoiniem un beznodokļu kriptovalūtas oāzes izveide, ko darbina ģeotermālā enerģija no vulkāna, ilustrē tās inovatīvo pieeju kriptovalūtu izmantošanai ekonomikas attīstībai.

Prezidents Bukele paredz ne tikai uzkrāt Bitcoin, bet arī pārveidot Salvadoru par plaukstošu valsti, izmantojot stratēģiskas investīcijas un iniciatīvas digitālo valūtu jomā. Neraugoties uz brīdinājumiem un skepticismu no tādām starptautiskām struktūrām kā Starptautiskais Valūtas fonds (SVF), Salvadora joprojām ir nelokāma savā Bitcoin stratēģijā un neizrāda nekādas pazīmes, kas liecinātu par atkāpšanos no savām digitālo valūtu saistībām.

Salvadoras drosmīgais ieguldījums Bitcoin un tās centieni radīt labvēlīgu vidi investīcijām kriptovalūtās iezīmē nozīmīgu pavērsienu valstu skatījumā uz digitālajām valūtām un to iesaistīšanos tajās.

Nemitīgi paplašinot centienus iegādāties Bitcoin un uzlabojot savu kriptovalūtas infrastruktūru, Salvadora rada precedentu, kas potenciāli varētu mainīt pasaules finanšu nākotni.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem