Peter Brandt prognozē Bitcoin varētu būt jaunais zelta standarts

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Pieredzējušais tirgus analītiķis Pīters Brandts (Peter Brandt), kurš ir slavens ar savu izpratni par tehnisko analīzi, nesen dalījās savās atziņās par Bitcoin kā stabilas vērtības krātuves lomu nākotnē, potenciāli pārņemot tradicionālo fiat valūtu lomu.

Pārdomājot savu plašo pieredzi, Brandts norādīja: “Mana profesionālā pieredze veidojās laikā, kad finanšu izdevumos, piemēram, Wall Street Journal un Bloomberg, virsrakstos dominēja naidīgi uzņēmumu pārņemšanas gadījumi. Tomēr šodien mēs esam liecinieki vēl nebijuša mēroga pārņemšanas izaicinājumam,” viņš izklāstīja savu viedokli par Bitcoin un tā ietekmi uz finanšu pasauli.

“Bitcoin BTC pretendē kļūt par 1. līmeņa “vērtības glabāšanas” standartu, aizstājot fiat valūtas un valsts obligācijas”.

Turpmāk viņš precizēja savu nostāju, sakot: “Nav tā, ka es paredzu fiat valūtu izzušanu. Ikdienas darījumi, piemēram, pārtikas produktu iegāde vai automašīnas degvielas uzpildīšana, arī turpmāk balstīsies uz tādām valūtām kā ASV dolārs, jena un eiro.

Valdības neatlaidīgi ieviesīs jaunus valūtas veidus, un nākotnē to nominālvērtības, iespējams, būs tik lielas kā 100 ASV dolāru banknote, kas ir mazākā pieejamā naudas vienība ASV.”

Brandts, kurš regulāri sniedz analīzi par Bitcoin cenu izmaiņām, ir bijis īpaši optimistisks par kriptovalūtas tirgus trajektoriju. Mēneša sākumā viņš norādīja uz pazīmēm, kas liecina, ka sākās Bitcoin vēršu tirgus.

Turklāt nesen atjauninātajā versijā viņš pārskatīja savu prognozi par Bitcoin cenas maksimumu notiekošajā buļļu tirgus ciklā, kura noslēgumu viņš paredz ap nākamā gada augustu/septembri, paaugstinot savu prognozi no 120 000 ASV dolāru līdz iespaidīgajiem 200 000 dolāru.

Janvārī Brandts identificēja īpašu Bitcoin cenu kustības modeli, kas, viņaprāt, ir izšķirošs, lai saglabātu tā buļļu tendences veselību. Viņš šo modeli raksturoja kā “Hump…Slump…Pump…Dump”, uzsverot tā nozīmi pozitīva tirgus impulsa uzturēšanā. Turklāt viņa analīze sniedzas tālāk par Bitcoin; viņš pauda spēcīgu makroekonomisko noslieci uz Bitcoin kā izcilu vērtības glabātāja kandidātu fiat valūtu devalvācijas apstākļos.

Brandts atklāti pauda: “Manuprāt, Bitcoin ir primāri vērtības glabātājs, un tam joprojām ir milzīgas iespējas vērtības pieaugumam. Es domāju, ka viss ir junk, ieskaitot ETH.”

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem