BlackRock Chief mājieni par Ethereum ETF, SEC noteikumi nav šķērslis

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Visaptverošā intervijā Fox Business Lerijs Finks (Larry Fink), pasaulē vadošā aktīvu pārvaldīšanas uzņēmuma BlackRock, kura pārvaldībā esošie aktīvi pārsniedz 9,1 triljonu ASV dolāru, izpilddirektors, pauda savu viedokli par iespēju uzsākt Ethereum biržā tirgota fonda (ETF) izveidi, pat ņemot vērā spekulatīvo Ethereum (Ether) kā vērtspapīra klasifikāciju.

Finka apgalvojums uzsver šāda ETF inaugurācijas iespējamību, neraugoties uz iespējamo regulatīvo klasifikāciju, un norāda, ka sekas, ko rada Ethereum atzīšana par vērtspapīru, ne vienmēr ir negatīvas.

Padziļinot sarunu, ETF analītiķis Nate Geraci uzsvēra Finka komentāru par Ethereum nozīmi. Geraci šos komentārus interpretē kā norādi uz Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) pastiprinātajiem centieniem klasificēt pasaulē otro lielāko kriptovalūtu pēc tirgus kapitalizācijas kā vērtspapīru.

“Tam patiesībā ir zināma jēga & tas varētu ļaut SEC uzvilkt adatu, ņemot vērā, ka viņi jau ir apstiprinājuši etfutures ETF,” Geraci rakstīja X sociālo mediju platformā.

Šie SEC centieni, šķiet, ir nozīmīgs pasākums, neraugoties uz valdošo skepsi par aģentūras gatavību tuvākajā laikā apstiprināt uz eteru balstītu spot ETF. Tomēr Geraci uzskata, ka šāda finanšu produkta apstiprināšana varētu kļūt iespējama pēc tā klasificēšanas par vērtspapīru.

Regulējuma situāciju sarežģī ziņojumi, kas liecina, ka SEC ir uzsākusi enerģisku iniciatīvu, lai apzīmētu vadošo alternatīvo kriptovalūtu kā vērtspapīru, un šis solis, šķiet, ir pretrunā Preču nākotnes līgumu tirdzniecības komisijas (CFTC) noteiktajam Ether apzīmējumam kā precei. Turklāt pret Ethereum fondu, bezpeļņas organizāciju, kas nodarbojas ar Ethereum ekosistēmas atbalstīšanu, it kā tiek veikta izmeklēšana.

Ļoti optimistiski par Bitcoin nākotni

Tajā pašā intervijā Finks atklāja savu ilgtermiņa optimismu attiecībā uz Bitcoin, paužot pārsteigumu par kriptovalūtas milzīgo mazumtirdzniecības pieprasījumu. Šis pieprasījums ir veicinājis BlackRock IBIT pārspēt vairākus izaugsmes rekordus, nosakot to par visstraujāk augošo ETF vēsturē.

Tomēr, neraugoties uz Bitcoin milzīgo popularitāti BlackRock klientu vidū, uzņēmuma digitālo aktīvu vadītājs Roberts Mitčņiks (Robert Mitchnick) atzīmēja ievērojami mazāku interesi par Ethereum un niecīgu pieprasījumu pēc citām alternatīvām kriptovalūtām. Mičniks atkārtoti apstiprināja Bitcoin primāro nozīmi uzņēmuma digitālo aktīvu stratēģijā, uzsverot, ka tas ir finanšu giganta galvenā prioritāte.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem