Pēdējā iespēja iegādāties Bitcoin zem $70K, saka analītiķis PlanB!

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Kvantu analītiķis PlanB saka Bitcoin (BTC) izskatās tāpat kā tas bija 2017. gadā pirms tā lielā kāpuma.

PlanB dalās ar saviem 1,9 miljoniem sekotāju vietnē X, ka BTC ir četrus mēnešus “vēršu tirgū”. Kā pierādījumu viņš norāda uz četriem sarkanajiem punktiem savā grafikā.

“2017. gada vibrācijas.”

Bitcoin-tirgus-cikls

2017. gadā, kad BTC sasniedza ceturto sarkano punktu, tā cena bija aptuveni 1200 dolāru. Pēc tam līdz gada beigām tā vērtība pieauga līdz 20 000 dolāru.

PlanB pēta arī dažādas Bitcoin realizēto izmaksu cenas rādītāja versijas. Šis rādītājs parāda grupas monētu vērtību, pamatojoties uz to pēdējā darījuma cenu. Viņa diagrammā ir iekļauta BTC piecu mēnešu, divu gadu un kopējā realizētā izmaksu cena.

Diagrammā redzams, ka BTC cena ir augstāka par visiem trim rādītājiem. Tas liecina, ka BTC drīzumā var novirzīties no pašreizējā līmeņa.

“Pēdējā iespēja iegādāties Bitcoin zem 70 000 ASV dolāru?”

Bitcoin-realizētā-cena

PlanB piebilst, ka vēsturiski pastāv saikne starp kalnraču ieņēmumiem un BTC cenu. Viņš sagaida, ka 2024. gada beigās BTC cena strauji pieaugs, jo kalnraču ieņēmumi atgūsies pēc samazināšanās uz pusi.

“Vēsturiski Bitcoin kalnraču ieņēmumi atgūstas divus līdz piecus mēnešus pēc samazināšanas uz pusi, un pēc tam Bitcoin cena kļūst vertikāla.”

Bitcoin-kalnraču-ieņēmumi

Pašlaik Bitcoin cena ir $67105.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem