Baidens 2024. gada kampaņai nolīgst memu meistaru

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Prezidenta Džo Baidena (Joe Biden) pārvēlēšanu kampaņa meklē memuāru ekspertu, lai piesaistītu Z paaudzes vēlētājus.

Biden for President (BFP) kampaņa ir publicējusi darba piedāvājumu “partneru vadītājam”. Šī persona nodarbosies ar “ikdienas operācijām, iesaistot interneta satura un memu lapas”.

Baidena komanda maksā memu vadītājam, kurš atradīsies Vilmingtonā, Delavēras štatā, no 65 000 līdz 85 000 ASV dolāru gadā. Šī alga ir nedaudz augstāka par vidējo atalgojumu digitālajiem mārketinga speciālistiem ASV, liecina Indeed dati.

Baidena memera galvenais uzdevums ir pārvaldīt attiecības ar digitālo mediju uzņēmumiem, podkāsteriem un “memu lapām” dažādās sociālo mediju platformās.

Baidena komanda jau iepriekš ir izmantojusi memus. Viņi 2022. gada sākumā izmantoja memu “Tumšais Brendons” ar lāzera acīm, lai 81 gadu vecais Baidens izskatītos interneta vidē zinošs.

Baidena-Dark-Brandon-lāzera-acu-mēms-2022.-gadā

Februārī Baidens Seta Meijersa šovā “Late Night” runāja par Tumsas Brandona memu. Viņš jokojot teica: “Es par to esmu ļoti neapmierināts,” pirms viņš uzlika tumšas aviatora saulesbrilles.

Baidens atkal uzvilka saulesbrilles un pieminēja memu, izpelnoties publikas ovācijas aprīļa Baltā nama korespondentu vakariņās.

Šis solis ir daļa no Baidena centieniem piesaistīt jaunākos vēlētājus.

Arī daudzi demokrāti ir mainījuši savu viedokli par kriptotehnoloģijām. Šķiet, ka šī maiņa seko Donalda Trampa atbalstam, jo viņš cenšas iegūt vēlētāju balsis.

Trampam ir pazīstami arī memi. Viņa 2023. gada augusta mugshot kļuva virāls pēc tam, kad viņš tika apstrādāts Fultonas apgabala cietumā saistībā ar ceturto apsūdzību.

Trump's-MugShot-Meme-2023.-gada-augustā

Viņa kampaņa ātri sāka pārdot T-kreklus, krūzītes un citus priekšmetus ar šo fotogrāfiju. Decembrī viņi izdeva arī “MugShot” nemainīgo žetonu (NFT) kolekciju.

Maija sākumā pēc Trampa prokripto komentāriem popularitāti ieguva Trampam veltīts MAGA memecoin.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem