Miljardu dolāru pieaugums: (BTC) lēciens ar mega īso likvidāciju: Glassnode dibinātāji prognozē Bitcoin (BTC) lēcienu

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Kriptoanalītikas uzņēmuma Glassnode līdzdibinātāji Jans Happels un Jans Allemans, kuri sociālajā mediju platformā X ir pazīstami ar saīsinājumu Negentropic, ir optimistiski noskaņoti par nesen notikušo Bitcoin augšupeju un uzskata, ka tā potenciāli varētu izraisīt nozīmīgāku ralliju.

Pēc Glassnode līdzdibinātāju domām, pēkšņais Bitcoin cenas kāpums varētu izraisīt parādību, ko dēvē par īso pozīciju izspiešanu. Short squeeze notiek tad, kad tirgotāji, kuri ir aizņēmušies aktīvu ar nolūku to pārdot par zemāku cenu, lai gūtu peļņu no starpības, ir spiesti atpirkt aizņemtos aktīvus, jo tirgus impulss vēršas pret viņiem. Tas, savukārt, var izraisīt papildu augšupvērstas tirgus svārstības.

Līdzdibinātāji uzsver likviditātes nozīmi šajā scenārijā, apgalvojot: “”Likviditāte ir KEY.”” Viņi sniedz visaptverošu pašreizējās Bitcoin situācijas analīzi:

  1. Bitcoin analīze: Bitcoin vērtība ir pieaugusi līdz 42 200 ASV dolāriem, radot likviditāti garajām pozīcijām, un kopējais impulss joprojām ir neitrāls.
  2. Likviditātes plaisa: Cena ir likviditātes plaisas aizpildīšanas procesā virs 42 000 ASV dolāru, kas liecina par potenciālu svārstīgumu. Zīmīgi, ka ir notikusi aptuveni 659 miljonu ASV dolāru likvidācija.

Raugoties nākotnē, perspektīva šķiet vērsta uz vērtspapīriem, un pastāv iespēja, ka vērtspapīru impulss izraisīs aptuveni 1 miljarda ASV dolāru īso pozīciju likvidāciju, potenciāli virzot tirgu tālāk augšup.

Nesen Glassnode dibinātāji norādīja, ka Bitcoin, iespējams, veido klasisku lejupejošu ķīļa modeli. Šo tehniskajā analīzē plaši izmantoto modeli raksturo virkne zemāku maksimumu un zemāku minimumu, kas grafikā veido ķīļa formu. Modelim progresējot, attāluma samazināšanās starp maksimumiem un minimumiem norāda uz pārdošanas spiediena vājināšanos. Tradicionāli, kad cena izlaužas no ķīļa augšējās tendenču līnijas, to uzskata par vēršu signālu.

Šobrīd, kad tiek rakstīts šis ziņojums, Bitcoin cena ir 43 4336 ASV dolāri, kas liecina par nelielu kāpumu pēdējo 24 stundu laikā. Līdzdibinātāju atziņas sniedz visaptverošu skatījumu uz pašreizējo tirgus dinamiku, norādot uz potenciālu turpmākai pozitīvai attīstībai kriptovalūtu jomā.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem