Kad altkoini sasniegs 1 triljonu ASV dolāru? Kripto ekspertu prognoze

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Valdošās atdzimšanas apstākļos plašākā kriptovalūtu sektorā altcoin segments nav izņēmums šajā augšupejošajā trajektorijā. Šobrīd altkoinu tirgus kapitalizācija noturīgi atrodas virs izšķirošā sliekšņa, un šī tendence nav paslīdējusi garām kriptoanalītiķa Mihaela van de Poppes vērīgajam skatienam.

Saskaņā ar viņa atziņām, kas izklāstītas apjomīgā 30. janvāra ierakstā, kopējā kriptovalūtu tirgus kapitācija, neskaitot Bitcoin (BTC), ir pārsniegusi nozīmīgo 675 miljardu ASV dolāru robežu. Van de Poppe ir optimistiski noskaņots attiecībā uz trajektoriju, paredzot, ka turpmāko divu līdz četru mēnešu laikā turpināsies noturīga augšupejoša virzība uz kāroto 1 triljona ASV dolāru robežu vai, iespējams, pat pārsniegs 1,25 triljonus ASV dolāru.

Spēcīgākie altkoini

Van de Poppes novērojumi iedziļinās altkoinu tirgus dinamikā, uzsverot ievērības cienīgu pavērsienu, jo tas veiksmīgi atgūst 200 nedēļu slīdošo vidējo rādītāju (MA) un pārvērš kādreizējo pretestību pie aptuveni 675 miljardiem dolāru par atbalstošu pamatu. Šis stratēģiskais manevrs ir sagatavojis pamatu augšupejošai tendencei, un nākamais pretestības līmenis ir

kriptogrāfijas tirdzniecības eksperta identificētās pozīcijas ir attiecīgi ap 1 triljonu un 1,257 triljonu ASV dolāru.

Šajā dinamiskajā altcoin ainavā atsevišķas kriptovalūtas uzrāda lielāku noturību un spēku nekā citas. Kā piemēru var minēt Polygon (MATIC), kas uzrāda stabilus tehniskos un fundamentālos rādītājus. Neraugoties uz to, ka iepriekšējā gadā MATIC saskārās ar grūtībām, tā mērķis ir dubultot savu cenu, mērķējot uz 1,25-1,50 ASV dolāru diapazonu.

Turklāt Ethereum (ETH), kas ir vadošais altcoin pēc tirgus kapitalizācijas, nesen ir sasniedzis pavērsiena punktu, pirmo reizi kopš 2022. gada oktobra pārspējot Bitcoin. Vienlaikus paaugstinātā aktivitāte Ethereum atvasināto instrumentu tirgū liecina par iespējamu kapitāla plūsmu pārkārtošanos, kā norādīts Glassnode jaunākajā ziņojumā.

Lielajā shēmā altcoin tirgus, kolektīvi, demonstrē ievērojamu elastību, pastiprinot van de Poppe pozitīvās prognozes par nākotnes ieguvumiem. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka kriptovalūtu ainava ir dinamiska un pakļauta straujām pārmaiņām. Tādēļ piesardzīga pieeja paredz veikt rūpīgu izpēti pirms ieguldījumu lēmumu pieņemšanas.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem