MicroStrategy nodrošina $800M, lai iegādātos vairāk Bitcoin

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

MicroStrategy, viens no lielākajiem Bitcoin publiskajiem turētājiem, ir veiksmīgi pabeidzis jaunu konvertējamo parādzīmju piedāvājumu, lai iegādātos vairāk BTC.

20. jūnijā MicroStrategy oficiāli paziņoja par iepriekš plānotā 2,25 % konvertējamo pirmās kārtas parādzīmju piedāvājuma pabeigšanu, kuru termiņš ir 2032. gads. Tas iezīmē nozīmīgu soli uzņēmumam, jo tas turpina veikt lielus ieguldījumus Bitcoin.

Šajā piedāvājumā pārdoto parādzīmju kopējais apjoms bija 800 miljoni ASV dolāru. Šajā summā ir iekļauti 100 miljoni ASV dolāru no iespējas iegādāties papildu parādzīmes. Sākotnējie pircēji pilnībā izmantoja pirkšanas iespēju 17. jūnijā, un 18. jūnijā notika papildu pirkums. Tas liecina par lielu interesi un uzticību no investoru puses.

Pēc sākotnējo pircēju diskontu un komisijas maksu, kā arī aplēsto piedāvājuma izdevumu atskaitīšanas neto ieņēmumi no pārdošanas bija aptuveni 786 miljoni ASV dolāru.

MicroStrategy plāno izmantot šos ieņēmumus galvenokārt, lai iegādātos vairāk Bitcoin un arī vispārējiem korporatīviem mērķiem. Šis stratēģiskais solis ir saskaņā ar uzņēmuma pastāvīgo apņemšanos paplašināt savus Bitcoin īpašumus.

Atsevišķā paziņojumā MicroStrategy informēja, ka tā ir iegādājusies vēl 11 931 Bitcoin par 786 miljoniem ASV dolāru. Šis pirkums tika veikts, izmantojot ieņēmumus no konvertējamām parādzīmēm un liekos naudas līdzekļus, un cena bija 65 883 ASV dolāri par BTC.

Uz 20. jūniju MicroStrategy kopējais Bitcoin turējumu apjoms ir 226 331 BTC. Tie tika iegādāti par aptuveni 8,33 miljardiem ASV dolāru, vidējā cena bija 36 798 ASV dolāri par BTC.

Šī stratēģisko finanšu manevru sērija uzsver MicroStrategy nelokāmo uzticību savai Bitcoin ieguldījumu stratēģijai. Uzņēmuma rīcība atspoguļo tā pārliecību par Bitcoin kā nozīmīga vērtības krātuves potenciālu un galveno aktīvu korporatīvajā stratēģijā.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem