Bitcoin hit $200K drīz, saka Bernstein

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Bernstein analītiķi ir pārskatījuši savu Bitcoin (BTC) cenas prognozi, palielinot to līdz 200 000 ASV dolāru, salīdzinot ar iepriekšējo mērķi – 150 000 ASV dolāru.

Šie Volstrītas eksperti apgalvo, ka Bitcoin un ar kriptovalūtu saistītās akcijas joprojām ir nepietiekami novērtētas un atrodas uz nozīmīgu institucionālo investīciju sliekšņa, jo pagātnes bažas par regulējumu izzūd.

Analītiķi uzsver savu pārliecību par “Bitcoin jaunā cikla tēzi”. Viņi atzīmē, ka pieaug institucionālo investoru un globālo aktīvu pārvaldītāju pieņemšana. Šī tendence, pēc viņu domām, ir tikai sākums, un nākamais pieprasījuma vilnis sagaidāms no tiem, kas pašlaik nav iesaistīti kriptovalūtu jomā.

Bitcoin ETF un institucionālā interese par tiem ievērojami pieauga

Ziņojumā uzsvērts, ka Bitcoin ETF joprojām ir agrīnā attīstības stadijā. Kopš 2023. gada 15. jūnija, kad BlackRock iesniedza savu Bitcoin ETF pieteikumu, Bitcoin cena ir strauji pieaugusi par 150%.

Sākotnēji galvenie Bitcoin ETF piešķīrumu virzītāji bija privātie ieguldītāji, bet institucionālie ieguldītāji veidoja tikai 22%.

Bernstein paredz ievērojamu izaugsmi tuvākajā nākotnē, prognozējot, ka līdz 3./4. ceturksnim Bitcoin ETF iegūs apstiprinājumu no lielākajām elektronisko vērtspapīru kompānijām un lielām privāto banku platformām. Neraugoties uz zināmu skepsi, ka ETF plūsmas nav patiesas, Bernstein uzskata, ka sākotnējā institucionālā interese, ko nosaka “cash & carry trade” stratēģija, ir priekšvēstnesis plašākai pieņemšanai.

Kad šie ieguldītāji labāk iepazīs uzlaboto ETF likviditāti, viņi, visticamāk, apsvērs “neto garās” pozīcijas. Analītiķi paredz paātrinātu Bitcoin ETF ieplūdi trešajā un ceturtajā ceturksnī, nodrošinot jaunus ieejas punktus pirms nākamā institucionālā pieprasījuma viļņa.

BTC investīcijas turpinās izaugsmi

Bernstein veiktā analīze liecina, ka Bitcoin portfeļa piešķīrumiem ir liels izaugsmes potenciāls. Saskaņā ar 13-F dokumentiem institucionālie investori pārvalda 22% no pārvaldībā esošajiem aktīviem (AUM), no kuriem aptuveni 36% ir riska ieguldījumu fondi.

Nākamais loģiskais solis šiem investoriem, pēc Bernstein domām, ir apsvērt “garās” pozīcijas, kas nozīmē turēt Bitcoin ilgāku laiku, lai gūtu labumu no tā potenciālā vērtības pieauguma.

Finanšu konsultanti, jo īpaši tie, kas pārvalda mazus un vidēja lieluma portfeļus, kuros 0,1-0,3 % ir piešķirti Bitcoin ETF, sāk veicināt reālu pieprasījumu. Piezīmē norādīts, ka lielāki konsultanti, kas apstiprina ETF un ievērojamu piešķīruma vietu esošajos portfeļos, būs galvenie izaugsmes virzītājspēki nākotnē.

Analītiķi salīdzina pašreizējo kriptonaudas cenu līmeni ar iepriekšējiem tirgus cikliem. Viņi norāda, ka Bitcoin cena 60 000 ASV dolāru apmērā šodien ir līdzīga tai, ja 2020. gada jūnijā Bitcoin būtu zem 10 000 ASV dolāru. Neraugoties uz neseno ralliju, viņi uzskata, ka BTC joprojām atrodas agrīnā ciklā un ir pievilcīgs pašreizējā līmenī. Viņi secina, ka aktīvu pārvaldītājiem ir nopietni iemesli uzlabot savus mārketinga un izplatīšanas centienus, lai paplašinātu savu kriptovalūtu biznesu.

Kopumā Bernstein pārskatītā prognoze un analīze sniedz pārliecinošus pierādījumus par Bitcoin izaugsmes potenciālu. Tajos uzsvērta pieaugošā interese no institucionālo investoru puses, Bitcoin ETF agrīnā stadija un ievērojamais izaugsmes potenciāls portfeļu piešķīrumu jomā. Tā kā bažas par regulējumu mazinās un pieaug institucionālā pieņemšana, šķiet, ka Bitcoin ir gatavs būtiskai izaugsmei nākotnē.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem