MicroStrategy dibinātājs M. Saylor prognozē Bitcoin strauju pieaugumu 2024. gadā

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

MicroStrategy līdzdibinātājs un izpilddirektors Maikls Sajlors (Michael Saylor) prognozē divus faktorus, kas nākamajā gadā ievērojami palielinās Bitcoin cenu.

Nesen Bloomberg sniegtajā intervijā Saylors norāda, ka tūlītēja Bitcoin biržā tirgota fonda (ETF) ieviešana palielinās pieprasījumu pēc vadošās kriptovalūtas, 2024. gadā uzliesmojot “bull” tendencei.

“Es domāju, ka nevar pārāk zemu novērtēt tūlītējās tirdzniecības ETF nozīmi. Nav nepamatoti apgalvot, ka tas varētu būt lielākais notikums Volstrītā pēdējo 30 gadu laikā…”.

Viņš uzsver šīs paredzamās attīstības nozīmīgumu, norādot, ka lielākā daļa pašreizējo Bitcoin investoru ir ilgtermiņa turētāji un tradicionālo kriptovalūtu entuziasti. Tomēr plašākai investīciju kopienai, tostarp parastajiem privātajiem un institucionālajiem investoriem, līdz pat tūlītējas apgrozības ETF ieviešanai trūka tiešas un atbilstošas iespējas iesaistīties šajā aktīvu klasē. Saylor paredz, ka šo ETF apstiprināšana janvārī kalpos kā izšķirošais katalizators, radot ievērojamu pieprasījuma kāpumu.

Turklāt Saylor kā vēl vienu potenciālu katalizatoru, kas varētu veicināt vērtspapīru tirgus attīstību, uzsver 2024. gada aprīlī gaidāmo Bitcoin pārdalīšanu uz pusi. Šī notikuma laikā BTC kalnraču atlīdzība tiks samazināta uz pusi.

“Pēc tūlītējās Bitcoin ETF apstiprināšanas aprīlī sekos piedāvājuma šoks, jo dabiskie pārdevēji – kalnrači – dienā pārdošanai varēs piedāvāt aptuveni 900 Bitcoin. Un aprīlī šis skaits tiks samazināts līdz 450 Bitcoin dienā. Tātad tas ir diezgan liels notikums.”

Raksta sagatavošanas brīdī Bitcoin cena ir 43 809 ASV dolāri, un MicroStrategy uzrāda nerealizētu peļņu pārsteidzošā 2,33 miljardu ASV dolāru apmērā. Uzņēmumam pieder 174 530 BTC.

MicroStrategy līdzdibinātājs un izpilddirektors Maikls Selors (Michael Saylor) intervijā aģentūrai Bloomberg apspriež Bitcoin nākotni.
Maikla Saylora ieskats par Bitcoin – Bloomberg intervija

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem