Metaplanet akcijas pieaug par 10% pēc lielā Bitcoin pirkuma

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Tokijā kotētā ieguldījumu uzņēmuma Metaplanet Inc. akcijas otrdien pieauga par 9,88%. Šis kāpums sekoja paziņojumam, ka tā ir iegādājusies papildu 250 miljonus jenu (1,58 miljonus ASV dolāru) vērtu bitkoinu. Ieguldītāji pozitīvi reaģēja uz šo ziņu, izrādot pārliecību par uzņēmuma stratēģisko virzību.

Metaplanet 11. jūnijā publicēja paziņojumu, kurā detalizēti norādīja, ka tā ir iegādājusies 23,351 BTC. Ar šo jaunāko pirkumu tās kopējais Bitcoin turējumu apjoms pārsniedz 141,07 BTC, kas novērtēti 9,54 miljonu ASV dolāru vērtībā. Šī iegāde seko iepriekšējiem pirkumiem, kas veikti 23. aprīlī un 10. maijā, signalizējot par uzņēmuma pastāvīgo apņemšanos palielināt savus Bitcoin aktīvus.

Metaplanet vidējā Bitcoin pirkuma cena bija 10,27 miljoni jenu jeb aptuveni 65 300 ASV dolāru par Bitcoin. Pašlaik Bitcoin cena ir 67 566 ASV dolāri, kas ir zemāka nekā pagājušajā nedēļā, kad tā sasniedza gandrīz 72 000 ASV dolāru. Šīs cenu svārstības neatturēja Metaplanet ieguldījumu stratēģiju.

Metaplanet-Inc.-akciju-vērtība-pieauga-līdz-89-jenām

Metaplanet Inc. akciju cena otrdien slēgšanas brīdī pieauga līdz 89 jenām par akciju. Tas ir ievērojams kāpums salīdzinājumā ar cenu, kas 9. aprīlī, kad uzņēmums pirmo reizi paziņoja, ka pievērsīsies investīcijām Bitcoin, bija aptuveni 19 jenas. Akciju cenas pieaugums atspoguļo tirgus atbalstu Metaplanet stratēģiskajam pavērsienam.

“Reaģējot uz pandēmijas izraisīto investīciju ainavu, Metaplanet visaptveroši pārstrukturēja savus neskaitāmos aktīvus un uzņēmumus, bruģējot ceļu stratēģiskajam pavērsienam uz Bitcoin orientētu vīziju,” teikts uzņēmuma tīmekļa vietnē.

Šī maiņa ir daļa no uzņēmuma plašākas stratēģijas, lai pielāgotos mainīgajiem ekonomiskajiem apstākļiem.

Pagājušajā mēnesī Metaplanet paziņoja, ka tā ir nolēmusi pieņemt Bitcoin kā stratēģisko kases rezerves aktīvu. Šo lēmumu ietekmēja Japānas pašreizējās ekonomiskās problēmas, tostarp lielais valdības parāds, ilgstoši negatīvu reālo procentu likmju periodi un vāja jena. Uzņēmums uzskata, ka salīdzinājumā ar tradicionālajiem aktīviem Bitcoin var nodrošināt stabilāku un ienesīgāku rezervi.

Saskaņā ar BitcoinTreasuries.net datiem publiskajiem uzņēmumiem visā pasaulē kopā pieder 308 688 Bitcoin. Microstrategy Inc. ir līderis ar 214 400 BTC, kas veido vairāk nekā 50% no tā tirgus kapitalizācijas. Šī tendence uzkrāt Bitcoin kā rezerves aktīvus liecina par pieaugošu uzņēmumu pārliecību par kriptovalūtas potenciālu vērtības saglabāšanai ilgtermiņā.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem