Tramps iestājas par ASV Bitcoin ieguvi pēc tikšanās ar nozares līderiem

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Donalds Tramps ir atkārtoti apstiprinājis savu atbalstu Bitcoin ieguves nozarei. Trešdien viņš rīkoja tikšanos ar vairāku ASV kriptogrupu ieguves uzņēmumu vadītājiem.

Savā 11. jūnija ierakstā platformā Truth Social Tramps pauda vēlmi, lai visi atlikušie Bitcoin būtu “MADE IN THE USA!!!”. Viņš apgalvoja, ka šī iniciatīva sekmētu valsts “enerģētikas dominances” sasniegšanu.

Tramps arī raksturoja Bitcoin kā valsts “pēdējo aizsardzības līniju” pret centrālās bankas digitālās valūtas (CBDC) ieviešanu. Neraugoties uz to, Federālo rezervju sistēmas priekšsēdētājs Džeroms Pauels (Jerome Powell) martā paziņoja, ka ASV ir tālu no CBDC jebkādā formā apsvēršanas, nemaz nerunājot par tās pieņemšanu.

Tramps-iestājas-par-ASV-Bitcoin-ieguvi

Trampa rezidencē Mar-a-Lago, Floridā, notikušajā sanāksmē piedalījās tādas ievērojamas personas kā Riot Platforms vadītājs Džeisons Less, sabiedriskās politikas vadītājs Braiens Morgensterns, CleanSpark izpilddirektors Metjū Šulcs un TeraWulf valdes locekle Amanda Fabiano.

Fabiano pastāstīja, ka grupa apsprieda, kā Bitcoin ieguve varētu palīdzēt stiprināt elektrotīklu un veicināt darbvietu radīšanu. Viņa uzsvēra nozares potenciālos ieguvumus enerģētikas infrastruktūras un nodarbinātības iespēju ziņā.

Šulcs aģentūrai Bloomberg pastāstīja, ka Tramps solīja atbalstīt bitcoin ieguves nozari, ja viņš novembrī tiks ievēlēts par prezidentu. Viņš uzsvēra Trampa apņemšanos atbalstīt nozari un pozitīvo ietekmi, kāda tai varētu būt viņa vadībā.

Riot-Platforms-izpilddirektors-ar-Trampu-apspriež-ASV-Bitcoin-ieguvi

Fabiano norādīja, ka Bitcoin ieguves nozare ir saskārusies ar ievērojamām politiskām problēmām, ko izraisījusi dezinformācija un maldinoši stāsti. Viņa uzsvēra, ka politiķiem ir nepieciešams izglītot sevi par Bitcoin priekšrocībām un tā ieguves procesiem.

Pašlaik nozare ir pakļauta politiskam spiedienam, ko rada tādi priekšlikumi kā ASV prezidenta Džo Baidena ierosinātais 30 % elektroenerģijas nodoklis Bitcoin kalnračiem. Pastāv arī pastāv bažas par nozares emisijām, enerģijas patēriņu un tās potenciālo ietekmi uz elektrotīkliem.

Lai gan Tramps savas prezidentūras laikā 2021. gadā iepriekš nosauca Bitcoin par krāpšanu, kopš tā laika viņš ir mainījis savu nostāju. Šķiet, ka šīs izmaiņas ir centieni gūt atbalstu no nozares tagad ietekmīgajām lobiju grupām, jo tuvojas 2024. gada prezidenta vēlēšanas.

Tramps nesen uzsvēra, ka ASV nevajadzētu samierināties ar “otro vietu” kriptovalūtu jomā. Jūnija sākumā viņš pat pasludināja sevi par “kriptoprezidentu”.

Cenšoties atbalstīt savu prezidenta kampaņu, Tramps ir sācis pieņemt ziedojumus kriptovalūtām un nesen rīkoja vakariņas savu Mugshot nefunkcionējamo žetonu (NFT) turētājiem.

10. jūnijā Tramps pirmo reizi tikās ar probācijas uzraudzītāju pēc tam, kad 30. maijā tika atzīts par vainīgu 34 noziedzīgos nodarījumos par uzņēmējdarbības dokumentu viltošanu. Virtuālā intervija, kas notika no viņa kūrorta Mar-a-Lago, bija īsa un netraucēta, saskaņā ar The Hill citētiem avotiem tā ilga mazāk nekā 30 minūtes.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem