Masveida $1.5M derības par Bitcoin ETF likteni

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Redditori dalījās ar savām reakcijām uz šīm likmēm, viens no viņiem atzīmēja, ka viņi ir uz robežas ar sava bērna koledžas uzkrājumu izsmelšanu, bet cits salīdzināja šo likmi ar “dolāru likšanu, lai uzvarētu centus”.

Kriptovalūtu kopienā valdot gaidāmībai uz Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) spriedumu par tūlītējiem Bitcoin biržā tirgotā fonda (ETF) priekšlikumiem, daži tirgotāji izmanto šo nenoteiktības periodu, lai spekulētu par iznākumu līdz 15. janvārim.

Polymarket platformā, kas darbojas Polygon tīklā, tirgotāji liek likmes uz savām prognozēm ar “jā” vai “nē” attiecībā uz Bitcoin ETF pieteikumu apstiprināšanu. Līdz šim ir veiktas likmes par kopējo summu aptuveni 1,5 miljoni ASV dolāru, pārsvarā par labu atbildei “Jā”.

Polymarket platforma
Prognozes par Polymarket

Akciju vērtība, kas norāda uz “jā” vai “nē” iznākuma iespējamību, atspoguļo svārstīgumu, kas vērojams kriptovalūtu tirgū. Pašlaik “Jā” akcijas cena ir 0,84 ASV dolāri, savukārt “Nē” akcijas cena ir 0,20 ASV dolāri. Ievērojamam dalībniekam, kurš izmanto segvārdu “kiwi”, pieder “Yes” akcijas aptuveni 440 000 ASV dolāru vērtībā. Turpretī “Nē” akcijas vadošajam īpašniekam ir ieguldījums tikai aptuveni 15 000 ASV dolāru apmērā.

Saskaņā ar Polymarket vadlīnijām tirgus iznākums tiks uzskatīts par “Jā”, ja jebkurš tūlītējs Bitcoin ETF iegūs SEC apstiprinājumu līdz 2024. gada 15. janvārim plkst. 23:59:59 ET. Ja tas nenotiks, pēc noklusējuma tiks noteikts “Nē”. Līdz ar to ieinteresētās personas pieredzēs savus ieguvumus vai zaudējumus, pamatojoties uz noteikto termiņu.

Platformā ir noteikts, ka tirgus izšķirtspēju galvenokārt noteiks SEC oficiālā informācija. Tomēr viņi arī minēja, ka iznākumu var ietekmēt arī kopīga vienošanās no cienījamiem avotiem.

Cryptocurrency subreddit, kamēr daži Redditori pauda savu neapmierinātību ar derībām, citi apsmidzināja ar humoru. Viens lietotājs jo īpaši nosauca derības par “muļķīgām” un pielīdzināja tās “dolāru likmei, lai laimētu centus”. Turpretī cits dalībnieks dalījās savās bažās par iespējamu sava bērna studiju fonda izsmelšanu, bet vēl kāds rotaļīgi pauda nožēlu saviem “kriptogrāfiskajiem mazbērniem” par gaidāmajām darbībām.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem