Mākslīgā intelekta laikmetā dominēs kriptovalūta: Balaji Srinivasan skaidro, kāpēc.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Bijušais Coinbase vadītājs Balaji Srinivasans uzskata, ka mākslīgā intelekta laikmetā kriptovalūta kļūs par galveno naudas veidu.

Srinivasans dalījās ar savu vienu miljonu sekotāju sociālajā mediju platformā X, ka viņš kriptovalūtu uzskata par “digitālo deficītu”, bet mākslīgo intelektu – par “digitālo pārpilnību”. Tomēr viņš norāda, ka mākslīgais intelekts nepadarīs visu pārpilnību.

Viņš skaidro: “Kas ir nauda ģeneratīvā mākslīgā intelekta un robotikas laikmetā? Tā būtībā kļūst par kriptovalūtu. Tāpat kā intelekts pārvēršas elektrībā, nauda pārvēršas kriptovalūtā.”

Šeit ir viņa galvenie punkti:

1) Kriptovalūta un trūkums: Pasaulē, kurā mākslīgais intelekts daudzas lietas padara bagātīgas, kriptovalūta joprojām ir pierādāmi deficīta. Šis trūkums ir izdevīgs. Piemēram, trūcīgie kriptovalūtas aktīvi var pārbaudīt cilvēka identitāti, kad mākslīgā intelekta rīki ļauj viegli viltot, ka ir cilvēks.

2) Nauda kā tilts: Nauda savieno dažādus ekonomikas dalībniekus. Jums nav jāmaksā savai rokai, lai pārvietotos, un jums nav jāmaksā robotam, kas jums pieder. Taču kādam citam piederošam robotam būs jāmaksā, lai to izmantotu. Tādējādi, lai atbloķētu un izmantotu šo dronu, jums būtu jānosūta monēta.

3) Pastāvīgs deficīts: Augsta līmeņa deficīts nepazūd, tāpēc nauda joprojām ir nepieciešama. Tomēr daudzi trūkuma veidi var izzust. Piemēram, stacionāros mājsaimniecības robotus, piemēram, veļas mazgājamās mašīnas, varētu aizstāt mobilie mājsaimniecības roboti, kas var staigāt un veikt dažādus uzdevumus.

Srinivasans arī norāda, ka web3 backends, piemēram, Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH), piedāvā augstāku drošību salīdzinājumā ar jebkuru web2 sistēmu. Viņš apgalvo, ka mākslīgā intelekta laikmetā vissvarīgākais deficīta veids būs kriptogrāfiskās privātās atslēgas, kas tiks izmantotas robotu un automatizētu sistēmu kontrolei.

Rezumējot, Srinivasans paredz nākotni, kurā kriptovalūta ir pamatā ekonomiskajiem darījumiem pasaulē, kurā dominē mākslīgais intelekts, nodrošinot drošību un saglabājot deficīta jēdzienu.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem