ASX apstiprināja Austrālijas Bitcoin ETF

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Austrālijas lielākais biržas tirgus – Austrālijas Vērtspapīru birža (ASX) – 20. jūnijā apstiprināja pirmā biržā tirgotā bitcoin fonda (ETF) iekļaušanu biržas sarakstā. Šo ETF emitēs VanEck, un tā nosaukums būs VanEck Bitcoin ETF (VBTC).

Šāds lēmums tika pieņemts pēc veiksmīgā Bitcoin ETF ASV, kur kopš janvāra ir reģistrēti 11 šādi fondi. Pēc ASV arī Honkonga ir uzsākusi Bitcoin ETF.

Šo notikumu komentēja VanEck Asia Pacific izpilddirektors un izpilddirektors Arians Neirons. Viņš teica: “Pieprasījums pēc piekļuves Bitcoin, izmantojot ASX biržā tirgotu instrumentu, ir palielinājies. Daudzi mūsu klienti mūs ir informējuši, ka viņu klienti ir gatavi investēt.”

Austrālijā jau bija pieejami biržā kotētie Bitcoin ETF. Pirmais Austrālijā debitēja Global X 21 Shares Bitcoin ETF (EBTC), kas tika atvērts 2022. gada aprīlī. Pavisam nesen tika apstiprināts Monochrome Bitcoin ETF (IBTC), kas 4. jūnijā sāka tirdzniecību Austrālijas otrajā lielākajā biržā Cboe Australia.

Bitcoin ETF ienākšana Austrālijas galvenajā biržā ir ievērības cienīgs pagrieziena punkts. Tā kā ASX ir valsts lielākā birža, tā nodrošina lielāku Bitcoin atpazīstamību, uzticamību un pieejamību gan institucionālajiem, gan privātajiem ieguldītājiem.
Paredzams, ka šis solis veicinās Bitcoin ieguldījumu produktu leģitimitāti un sasniedzamību tirgū.

Šie apstiprinājumi atspoguļo pieaugošo atbalstu un interesi par Bitcoin ieguldījumu produktiem Austrālijas tirgū un visā pasaulē. Paredzams, ka lielākā daļa valstu, visticamāk, sekos šai tendencei un tuvākajā nākotnē ieviesīs līdzīgus finanšu produktus. Šī attīstība liecina par plašāku pāreju uz kriptovalūtas ieguldījumu pieņemšanu visā pasaulē.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem