Labākie blokķēdes spēļu izstrādes uzņēmumi 2024

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Labākie blokķēdes spēļu izstrādes uzņēmumi apvieno spēļu un blokķēdes tehnoloģiju. Tagad spēles ir ne tikai jautri spēlēt, bet tās var arī dot spēlētājiem iespēju pelnīt naudu.

Šajā rakstā mēs aplūkojam labākos blokķēdes spēļu izstrādes uzņēmumus 2024. gadā. Mēs apspriežam, kā šie uzņēmumi izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai ieviestu inovācijas spēļu nozarē.

Kas ir blokķēdes spēļu izstrāde?

Blokķēdes spēļu izstrāde ir videospēļu radīšana, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Šis jaunais spēļu veids ļauj droši pirkt un pārdot preces spēles iekšienē. Spēlētāji var patiesi kļūt par savu spēļu priekšmetu īpašniekiem un spēlēt spēles bez centrālās sistēmas kontroles.

Blokķēdes izmantošana spēlēs nozīmē, ka katrs priekšmets ir unikāls un drošs. Spēlētāji var kolekcionēt priekšmetus, kuriem ir reāla vērtība, zinot, ka šos priekšmetus nevar kopēt vai pazaudēt.

Spēļu izstrādātāji tagad veido pakalpojumus blokķēdes spēlēm. Šie pakalpojumi ir populāri, jo tie ļauj spēlētājiem tieši tirgoties ar priekšmetiem. Tiem nav nepieciešams starpnieks.

Liels blokķēdes pluss spēlēs ir tas, ka tā droši reģistrē visus pirkumus spēlēs. Tas nozīmē, ka darījumi ir drošāki. Tas arī ļauj spēlētājiem izmantot savus priekšmetus un valūtu dažādās spēlēs.

Labākie Blockchain spēļu uzņēmumi

Zemāk atradīsiet labākos blokķēdes spēļu izstrādes uzņēmumus, sākot no uzņēmumiem, kas nodrošina bezmaksas tirdzniecību, piemēram, Immutable, līdz uzņēmumiem ar digitālo īpašumtiesību tiesībām, piemēram, Mythical Games un OpenSea.

Immutable

 • Dibināts: 2018. gadā
 • Dibinātāji: James Ferguson, Robbie Ferguson un Alex Connolly.
 • Galvenā mītne: Galvenā mītne: Sidneja, Austrālija
 • Neto vērtība: 3,5 miljardi ASV dolāru
Immutable-blokķēdes-spēļu-izstrādātājs

Immutable ir vadošais NFT spēļu jomā. Viņiem ir īpaša platforma Immutable X, kas ļauj cilvēkiem tirgoties ar spēļu priekšmetiem, nemaksājot papildu maksu.

Uzņēmums ir izstrādājis digitālo kolekcionējamo kāršu spēli Gods Unchained un lomu videospēļu spēli Guild of Guardians.

Lielais spēļu veikals GameStop sadarbojas ar Immutable. Viņi veido jaunu vietu tiešsaistē, kur pirkt un pārdot NFT. Šim nolūkam viņi izmanto Immutable X.

Immutable X ir labākā izvēle spēļu veidotājiem, kas vēlas izmantot Ethereum. Izmantojot Immutable X, spēļu veidotāji var radīt NFT spēles, nemaksājot papildu maksu. Viņi arī iegūst rīkus, kas ir viegli lietojami, un tas palīdz ātri radīt jaunas spēles.

Mythical Games

 • Dibināts: 2018. gadā
 • Dibinātāji: Cameron Thacker, Chris Downs, Jamie Jackson, Rudy Koch
 • Galvenā mītne: Losandželosa, Kalifornija
 • Neto vērtība: 1,25 miljardi ASV dolāru
Mythical-games-blokķēdes-spēļu-izstrādes-uzņēmums

Mythical Games ir uzņēmums, kas apvieno tradicionālās videospēles ar jauno blokķēdes tehnoloģiju. 2021. gada jūnijā uzņēmums no investoriem saņēma 75 miljonus ASV dolāru. Šo naudu galvenokārt piešķīra grupa ar nosaukumu WestCap. Tas liecina, ka cilvēki ar naudu uzticas Mythical Games idejai apvienot spēles ar blokķēdēm, piemēram, NFT.

Līdz 2021. gadam Mythical Games kopumā bija piesaistījusi 120 miljonus ASV dolāru. Mythical Games komandā ir vairāki ievērojami vārdi. Viņi ir strādājuši pie tādām slavenām spēlēm kā Call of Duty un World of Warcraft un uzskata, ka vispirms ir svarīgi koncentrēties uz lielisku spēļu radīšanu.

Uzņēmums vēlas radīt augstākās kvalitātes spēles, kas, pateicoties blokķēdēm, ļautu spēlētājiem pārdot un tirgot spēles priekšmetus.

OpenSea

 • Dibināts: 2017. gadā
 • Dibinātāji: Devin Finzer un Alex Atallah
 • Galvenā mītne: Ņujorka
 • Neto vērtība: 13,3 miljardi ASV dolāru
Opensea-blokķēdes-spēļu-izstrādātājs

OpenSea ir uzņēmums, kas rada spēles, kurās spēlējot var nopelnīt. Tam ir tīmekļa vietne, kurā cilvēki var viegli atrast, iegādāties un pārdot īpašus spēļu NFT.

Tā kā OpenSea veicas labi, cilvēki iegulda daudz naudas spēlēs, kurās tiek izmantota blokķēdes tehnoloģija. Šī nauda palīdz radīt jaunas un aizraujošas spēles, kurās tiek izmantota šī tehnoloģija, kas ļauj nozarei attīstīties.

Decentraland

 • Dibināts: 2015. gadā
 • Dibinātāji: Ari Meilich un Esteban Ordano.
 • Galvenā mītne: Karlsbādes
 • Neto vērtība: 1,02 miljardi ASV dolāru
Decentraland-nft-spēļu-uzņēmumi

Decentraland ir vadošā kriptogrāfisko spēļu studija, kas ir būtiski ietekmējusi blokķēdes spēļu jomu. Viņi ir izveidojuši virtuālo pasauli, kurā lietotājiem var piederēt un pelnīt naudu no satura un pieredzes.

Interesants fakts par uzņēmumu ir tas, ka tas pārdeva virtuālo zemi, izmantojot sākotnējo monētu piedāvājumu (ICO), 2017. gadā piesaistot 24 miljonus ASV dolāru.

Dapper Labs

 • Dibināts: 2018. gadā
 • Dibinātāji: Roham Gharegozlou
 • Galvenā mītne: Karlsbādes
 • Neto vērtība: 7,6 miljardi ASV dolāru
Dapper-Labs-blokķēdes-spēļu-izstrādes-pakalpojumi

Dapper Labs blockchain spēļu izstrādes uzņēmums izveidoja CryptoKitties vai NBA Top Shot. Viņi ir pirmie izstrādājuši nefunkcionējamus spēļu žetonus, tādējādi veicinot plašāku blokķēdes tehnoloģijas ieviešanu spēlēs.

Dapper Labs izstrādāja arī blokķēdi Flow. Tā ir ātra un izstrādātājiem draudzīga blokķēde, kas paredzēta spēļu, lietotņu un digitālo aktīvu atbalstam.

The Sandbox

 • Dibināts: 2011. gadā
 • Dibinātāji: Adrien Duermaël Arthur Madrid Sébastien Borget
 • Galvenā mītne: Honkonga
 • Neto vērtība: 4 miljardi ASV dolāru
Sandbox-blockchain-spēļu-izstrādes-uzņēmums

Sandbox ir jautra platforma, kas balstīta uz blokķēdes tehnoloģiju. Tā ir vieta, kur izveidot un tirgot savus nefunkcionējamos žetonus.

The Sandbox sadarbojas ar slaveniem zīmoliem un slavenībām. Viņi savā tiešsaistes pasaulē rada aizraujošus notikumus, kas ir izklaides un blokķēdes tehnoloģiju apvienojums.

Kā mēs izvēlējāmies labākos spēļu uzņēmumus

Lai izvēlētos labākos NFT azartspēļu uzņēmumus, mēs aplūkojām, kas tos padara veiksmīgus un uzticamus.

Uz to mēs koncentrējamies:

 • Spēļu uzņēmumiem ir jābūt arī prasmīgiem blokķēdes izmantošanā jaunos veidos un viedo līgumu veidošanā. Tiem jābūt arī zinošiem par dažādām blokķēdes platformām. Mērķis ir uzlabot spēles, izmantojot blokķēdes, lai tās būtu drošākas, godīgākas un spēlētājiem sagādātu vairāk prieka.
 • Mēs pārbaudām uzņēmumu radīto spēļu veidus un kvalitāti. Labas spēles liecina, ka izstrādātājs ir pieredzējis, radošs un prasmīgs. Mēs skatāmies, cik sarežģītas ir spēles, kā tajās tiek izmantota blokķēde un vai tās patīk cilvēkiem.
 • Mūsu eksperti meklē izstrādātājus ar pieredzi blokķēdes spēļu izstrādē. Pēc tam mēs pārbaudām viņu klientu atsauksmes un pārliecināmies, ka viņiem ir laba spēļu veidošanas vēsture.
 • Mēs pārliecināmies, ka uzņēmumi spēj radīt un pabeigt savus produktus labi un savlaicīgi. Mēs arī pārbaudām, vai tie netērē pārāk daudz naudas. Mēs skatāmies, kā viņi pārvalda savus projektus, risina problēmas un runā ar klientiem.

Galīgās domas par NFT spēļu uzņēmumiem

Labākie blokķēdes spēļu izstrādes uzņēmumi, piemēram, Immutable, Mythical Games un OpenSea, ir nozares līderi.

Immutable ļauj tirgot NFT bez maksas. Mythical Games apvieno parastās spēles ar blokķēdēm, lai radītu jaunu spēļu ekonomiku. OpenSea ir aizņemta vieta, kur var viegli iegādāties, pārdot vai tirgot NFT.

Svarīgi ir arī tādi uzņēmumi kā Dapper Labs. Viņi popularizēja NFT ar CryptoKitties un NBA Top Shot.

Visi šie uzņēmumi ir līderi blokķēdes tehnoloģijas izmantošanā spēlēs. Tie padara lietas drošākas un ļauj spēlētājiem un spēļu veidotājiem nopelnīt vairāk.

Bieži uzdotie jautājumi par spēļu izstrādes uzņēmumiem

Kas ir blokķēdes spēļu izstrāde?

Blokķēdes spēļu izstrādē tiek radītas videospēles, izmantojot blokķēdi drošiem darījumiem, reālām īpašumtiesībām uz digitāliem priekšmetiem un decentralizētai spēļu pieredzei.

Cik maksā blokķēdes spēles izstrāde?

Izmaksas ir atkarīgas no spēles sarežģītības, funkcijām un izmantotās blokķēdes. Tā var svārstīties no desmitiem tūkstošu līdz miljoniem dolāru.

Cik ilgs laiks ir nepieciešams, lai izveidotu blokķēdes spēli?

Izstrādes laiks var būt no dažiem mēnešiem līdz vairāk nekā gadam atkarībā no spēles sarežģītības un apjoma.

Kā blokķēdes spēles pelna naudu?

Blokķēdes spēles gūst ienākumus, izmantojot dažādas metodes. Tās ietver digitālo priekšmetu pārdošanu un maksas iekasēšanu par darījumiem. Tās arī gūst ienākumus, darbojoties spēļu veikaliem un reizēm pārdodot spēles vai abonementus.

Kādu labumu blokķēdes tehnoloģija sniedz spēlēm?

Blokķēdes tehnoloģija ļauj spēlētājiem vieglāk faktiski iegūt savā īpašumā digitālos aktīvus spēlēs, vienlaikus padarot ekonomiku spēlēs pārredzamāku un godīgāku. Tā arī palīdz novērst krāpšanu un ļauj spēļu aktīvus izmantot dažādās spēlēs un platformās.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem