Bitcoin Whales’ $3B Stash Surge Atklāts janvāra datiem

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Saskaņā ar ķēdes analītikas uzņēmuma IntoTheBlock datiem, kriptovalūtu vaļi, kas pazīstami arī kā nozīmīgi investori kriptovalūtu jomā, šā mēneša laikā ir uzkrājuši ievērojamu 3 miljardu ASV dolāru apjomu Bitcoin (BTC).

Dati norāda uz ievērojamu kāpumu to Bitcoin apjoma pieaugumā, kas glabājas makos, kuros ir vairāk nekā 1000 BTC, pieredzot aptuveni 76 000 BTC pieaugumu. Līdz ar to kopējais Bitcoin turējumu skaits šajos makos tagad ir gandrīz 7,8 miljoni BTC.

Vadošās kriptovalūtas trajektorija uzrādīja pozitīvu mēneša sākumu, 11. janvārī sasniedzot 48 900 ASV dolāru augstumu, īpaši sakrītot ar ASV bāzēto biržā tirgoto fondu (ETF) ieviešanu. Pēc tam tirgus dinamika ietekmēja cenu korekciju, pagājušajā nedēļā vērtībām atkāpjoties līdz minimumam ap 38 500 ASV dolāriem.

Šī korekcija tika skaidrota ar peļņas gūšanu, ko veica investori populārajā kriptoieguldījumu instrumentā Grayscale Bitcoin Trust (GBTC). Interesanti, ka šī cenu krituma laikā situācijas priekšrocības izmantoja vērtspapīrus pārzinoši vaļi, iegādājoties Bitcoin par izdevīgākiem vērtējumiem ar kriptovalūtas biržas Bitfinex starpniecību.

“Kamēr Bitcoin ETF ir novērotas neto ieplūdes 820 miljonu ASV dolāru apmērā, Bitcoin vaļi līdz šim 2024. gadā ir piedzīvojuši ~3 miljardu ASV dolāru (76 000 BTC) pieaugumu,” IntoTheBlock norādīja iknedēļas biļetenā. “Pie “vaļiem” pieskaita jebkuru uzņēmumu, privātpersonu vai fondu (tostarp ETF), kuru turējumā ir vairāk nekā 1000 BTC.”

Izpētot korelāciju starp vaļu aktivitāti un kriptovalūtu cenu svārstībām, zilā līnija grafikā simbolizē pirmo, bet melnā līnija – kriptovalūtas tirgus cenas svārstības. Zīmīgi, ka šajā periodā bija vērojams vaļu uzticības balsojums, jo tirgus lejupslīdes laikā viņi stratēģiski palielināja savus Bitcoin turējumus, demonstrējot savu ticību kriptovalūtas ilgtermiņa potenciālam.

Tā kā tirgus turpina attīstīties, nesen ieviešot biržā tirgotos fondus (ETF), dažādi nozares novērotāji un ievērojamas finanšu iestādes, piemēram, Standard Chartered, paredz ievērojamu kapitāla pieplūdumu kriptovalūtu jomā. Paredzams, ka šis pieplūdums veicinās Bitcoin tirgus cenas kāpumu līdz augstumiem, un prognozes paredz, ka līdz 2024. gada beigām kriptovalūta sasniegs 100 000 ASV dolāru.

Šīs optimistiskās prognozes atspoguļo kolektīvo noskaņojumu, ka jaunizveidotie ETF piesaistīs miljardiem dolāru lielus ieguldījumus, vēl vairāk nostiprinot Bitcoin kā ienesīga un noturīga ieguldījumu aktīva statusu pasaules finanšu ainavā.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem