Google meklējumi eksplodē, jo Solana Soars pārsniedz 200 ASV dolāru

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Solana (SOL) ir īpaši iezīmējusi savu vārdu kā viens no visvairāk apspriestajiem digitālajiem aktīviem 2023. gada otrajā pusē plaukstošajā kriptonaudu tirgū. Šī kriptovalūta piedzīvoja ievērojamu vērtības kāpumu, sākot no pieticīgiem 20 ASV dolāriem, kad septembris tuvojās noslēgumam, un pēc tam līdz gada nogales svētkiem decembra beigās strauji pieaugot līdz ievērojamajiem 120 ASV dolāriem.

Šis eksponenciālais kāpums ne tikai piesaistīja tirgus entuziastu uzmanību, bet arī uzsvēra Solana spēcīgo dzīvotspēju, pat ja tā saskārās ar zināmām darbības problēmām. Tas kļuva acīmredzams, kad tīkls piedzīvoja ievērojamu pārslodzi, kā rezultātā starp tā mezgliem pārraidītie sakari kavējās, brīžiem sasniedzot pat 40 sekundes.

Tomēr tas neatturēja žetona progresējošo dinamiku. Sākoties 2024. gada pirmajiem mēnešiem, Solana turpināja savu augšupejošo trajektoriju. Tas notika, neraugoties uz to, ka janvāra vidū tā piedzīvoja īslaicīgu neveiksmi – lejupslīdi, kas skāra plašāku kriptovalūtu ainavu pēc tam, kad deviņiem Bitcoin (BTC) biržā tirgotajiem fondiem (ETF) tika dota zaļā gaisma, – un spēja ne tikai atgūties, bet arī sasniegt jaunas virsotnes, tās vērtībai marta vidū iespaidīgi pārsniedzot 200 ASV dolāru slieksni.

Solana nokļuva globālās meklēšanas interesentu augšgalā

Līdz ar cenas kāpumu strauji pieauga arī Solana popularitāte plašas sabiedrības vidū. Google (NASDAQ: GOOGL) Trends dati liecina, ka globālā interese par SOL ir sasniegusi nepārspējamu zenītu, un meklētājprogrammas analītika uzrāda perfektu 100 punktu rezultātu globālā mērogā, turklāt vairākos reģionos šis maksimums sasniegts pirmo reizi.

No Google Trends iegūtie dati atklāj, ka SOLANA popularitāte strauji pieauga divos galvenajos periodos: Jaunā gada sākumā un marta pirmajās dienās. Katrs no šiem paaugstinātas popularitātes periodiem sakrīt ar ievērojamiem kriptovalūtas cenas kāpumiem. Visbūtiskākais meklēšanas intereses kāpums tika novērots, sākot no 17. februāra, un kulmināciju tas sasniedza 17. martā, kad augstākais rezultāts bija 100 punkti.

Pārdomājot vēsturiskos datus, meklēšanas intereses rekords pirms tam tika uzstādīts aptuveni trīs gadus iepriekš, 2021. gada septembrī, kad tā sasniedza iespaidīgo 84. līmeni.

Turklāt tehnoloģiju giganta analītika liecina par intriģējošu intereses ģeogrāfisko sadalījumu: Malta ir to valstu saraksta augšgalā, kurās ir vislielākā interese par SOL, un arī Spānija, Maurīcija, Gruzija un Ķīnas Tautas Republika izrāda ievērības cienīgu interesi par šo žetonu.

Tomēr ir interesanti atzīmēt, ka, lai gan Solana lauž rekordus pasaules mērogā, tās klātbūtne amerikāņu apziņā joprojām ir salīdzinoši pieticīga – Google Trends rādītājs ir aptuveni 18 punkti.

Solana cenu diagramma

Solana neseno popularitātes kāpumu labi pamato tās snieguma rādītāji. Pēdējo 52 nedēļu laikā žetona vērtība ir palielinājusies par neparastajiem 822,27%, un no gada sākuma (YTD) rādītāji atspoguļo spēcīgu 98,49% pieaugumu zaļajā krāsā.

Tikpat iespaidīgi ir arī žetona rādītāji tuvākajos laika periodos. Pēdējā mēneša laikā Solana vērtība ir palielinājusies par 88,86%, un pēdējās nedēļas laikā tā var lepoties ar 40,30% pieaugumu. Pēdējo 24 stundu laikā vien tā vērtība ir palielinājusies vēl par 7,64 %, ziņojuma sniegšanas brīdī cenai sasniedzot 208,01 ASV dolāru.

Noturīgais un, šķiet, neizbēgamais augšupejas trends, ko Solana ir saglabājusi kopš 2023. gada septembra beigām, norāda uz spēcīgu tirgus noskaņojumu tās labā. Tas liek domāt, ka kriptovalūta ne tikai tiecas atgriezties, bet arī atrodas uz ticama ceļa, lai apsteigtu savu iepriekšējo visu laiku augstāko punktu (ATH) aptuveni 260 ASV dolāru apmērā, ko tā sākotnēji sasniedza 2021. gada novembrī.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem