Fidelity jaunais solis: ieguldījums Ethereum ETF

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Finanšu titāns Fidelity Investments ir veicis ievērojamus grozījumus savā pieteikumā spot ētera biržā tirgotam fondam (ETF), iekļaujot īpašas klauzulas, kas ļauj veikt digitālās valūtas – ētera – likmju likmju likšanu. Šis stratēģiskais atjauninājums tika izskaidrots 18. martā datētajā detalizētajā grozījumā uzņēmuma sākotnējā pieteikumā. Fidelity izklāstīja savu potenciālo stratēģiju, norādot:

Fideidelie norādīja: “Par jebkādu likmju likmju veikšanu, kurā Fonds var iesaistīties, Fonds saņems noteiktas tīkla atlīdzības ethera žetonu veidā, ko var uzskatīt par Fonda ienākumiem kā kompensāciju par sniegtajiem pakalpojumiem.” Fideidelie norādīja, ka “Fideidelie var saņemt ethera žetonus kā atlīdzību par sniegtajiem pakalpojumiem”.

Šis grozījums skaidri norāda uz uzņēmuma nodomu piedalīties likmju likmju izdarīšanas darbībās, kurās tas cer nopelnīt tīkla atlīdzību ētera žetonu veidā. Šīs atlīdzības potenciāli varētu tikt atzītas par Fonda ienākumiem, kalpojot kā atlīdzība par sniegtajiem likmju veidošanas pakalpojumiem.

Viena no vadošajām struktūrām šajā jomā, Lido, pašlaik pārrauga likmju likmju likmju operācijas attiecībā uz ēteriem, kuru vērtība ir aptuveni 35 miljardi ASV dolāru, tādējādi uzsverot ievērojamo likmju likmju likmju likmju darbību mērogu Ethereum tīklā.

Pēc tā spot bitcoin ETF apstiprināšanas janvārī Fidelity ir veiksmīgi akumulējis iespaidīgus 132 570 bitkoinus, kas atbilst aktīvu vērtībai, kura pārsniedz 9 miljardus ASV dolāru, tādējādi atzīmējot savu inaugurācijas pasākumu spot kriptovalūtu biržā tirgoto produktu jomā.

Likmju veikšana ietver aktīvu iesaistīšanos darījumu apstiprināšanā blokķēdē, kas darbojas pēc likmju pierādīšanas mehānisma (PoS). Dalībnieki jeb “stakers” apmaiņā pret atlīdzību apņemas savus kriptovalūtas turējumus, lai atbalstītu tīkla drošību un operācijas.

Ņemot vērā Fidelity kā finanšu giganta ar daudzmiljardu dolāru ieguldījumiem statusu, tās ienākšana ethereum stakeru sistēmā var būtiski ietekmēt ethereum ekosistēmas dinamiku, iespējams, mainot tās darbības un ekonomisko ainavu.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem