Glassnode dibinātāji atklāj Bitcoin sprādzienbīstamo cenu kāpuma modeli un drosmīgo mērķi

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Ievērojamā kriptoanalītikas uzņēmuma Glassnode līdzdibinātāji paredz potenciāli pārveidojošu Bitcoin (BTC) trajektoriju, kas balstīta uz atkārtotu modeli. Uzsverot teicienu “Vēsture neatkārtojas, bet bieži vien rīmējas”, kas bieži tiek piedēvēts Markam Tvenam, Jans Happels un Yann Allemann, kuri X sociālo mediju platformā izmanto segvārdu Negentropic, norāda uz BTC bull karoga attīstību nedēļas grafikā. Šis modelis atkārto uzvedību, kas novērota pēdējos divos vēršu tirgos, signalizējot par potenciālu priekšvēstnesi paraboliskam kāpumam.

“BTC pēc vērša karoga korekcijas ir pārvietojies uz 6,618 Fibonači pagarinājumu. Pašlaik mēs atrodamies nelielā korekcijā, līdzīgi kā 2017. gada beigās un 2020. gada beigās.
Vai 2024. gadā vēsture rīmēsies – un BTC pārvietosies līdz 6,618 Fib pagarinājumam šajā vēršu tirgū? Tas dotu mums mērķi ~ 120 000 ASV dolāru. Laiks rādīs!”

Tehniskajā analīzē tirgotāji bieži izmanto Fibonači pagarinājumus, lai novērtētu peļņas mērķus un paredzētu cenu atkāpšanos, paļaujoties uz Fibonači koeficientiem, lai gūtu ieskatu. Glassnode līdzdibinātāju novērojums saskan ar šo metodi, liekot domāt, ka Bitcoin varētu gatavoties ievērojamai augšupvērstai kustībai.

Neraugoties uz šīm īstermiņa svārstībām, Glassnode līdzdibinātāji joprojām ir optimistiski noskaņoti ne tikai attiecībā uz Bitcoin, bet arī pauž bullish sentiment attiecībā uz akcijām.

“Tendenču sekošana ir spēcīga ieguldījumu stratēģija! Pajautājiet sev: “Kāpēc es esmu noskaņots pret akcijām pašreizējā tehniskajā situācijā?”. Nasdaq tikko ir pārspējis kādreizējos visu laiku rekordus. Tas ir virs trīs mēnešu SMA [vienkāršais mainīgais vidējais] un 12 mēnešu SMA. Un [tā] trīs mēnešu SMA ir virs [tā] 12 mēnešu SMA.
RSI (relatīvās stipruma indekss) ir 66 (= spēcīgs impulss). MACD (Moving Average Convergence Divergence) ir vērsis un pieaug. No tendenču sekošanas perspektīvas…., kāpēc es varētu sagaidīt avāriju šeit?”

Izpētot cenu impulsu, būtisks rādītājs ir relatīvās stipruma indekss (RSI). Lasījums zem 30 norāda uz pārpārdotiem apstākļiem, savukārt līmenis virs 70 norāda uz iespējamiem pārpirktiem apstākļiem. Vienlaikus Moving Average Convergence Divergence (MACD) tradicionāli izmanto, lai identificētu tendenču maiņu un apstiprinātu notiekošās tendences.

Rezumējot, Glassnode līdzdibinātāji norāda uz iespēju, ka Bitcoin atspoguļo vēsturiskos modeļus, piedāvājot vēršu scenāriju ar potenciālu augšupvērstu impulsu. Tehniskās analīzes rīki vēl vairāk atbalsta viņu optimistisko perspektīvu, piedāvājot ieskatu par potenciālajiem peļņas mērķiem un tendenču apstiprinājumu.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem