Ethereum straujais kāpums: vai līdz 2024. gadam tas sasniegs 10 000 ASV dolāru?

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Kriptovalūtu sektorā valda straujš bull impulss, ko raksturo tā galvenā aktīva Bitcoin (BTC) straujā augšupeja, pārsniedzot iespaidīgo 50 000 ASV dolāru cenas robežu, un Ethereum (ETH), lielākais altcoin pēc tirgus kapitalizācijas, slēpjas panākumu spožumā. Investori tagad dedzīgi apsver, vai piecciparu skaitlis varētu būt sasniedzams arī Ethereum, ko veicina nesenā tirgus dinamika.

Patiesi, dominējošais tirgus optimisms ir pavirzījis Ethereum ļoti tuvu psiholoģiski nozīmīgajai 3000 dolāru robežai. Ja Ethereum veiksmīgi pārvarēs šo izšķirošo barjeru, tas varētu nostiprināt savas pozīcijas, lai strauji kāptu uz priekšu, potenciāli sasniedzot vēsturiski jaunu visu laiku augstāko punktu (ATH), un, iespējams, pat pacelties līdz 10 000 ASV dolāru līmenim.

Vai Ethereum ir gatavs sasniegt 10 000 ASV dolāru?

Tomēr šāds nozīmīgs cenu kāpums nav atkarīgs tikai no tirgus noskaņojuma; drīzāk tas ir atkarīgs no galveno faktoru sakritības. Īpaši jāatzīmē, ka gaidāmā Proto-Danksharding jeb priekšlikuma EIP-4844 palaišana, kas paredzēta 2024. gada marta vidū, ir nozīmīgs Ethereum tehnoloģiskais progress. Šī protokola inovācija ievieš jaunu transakciju mehānismu, kas nodrošina datu “blobu” saglabāšanu bāku mezglā uz īslaicīgu periodu, un šie blobi ir rūpīgi pielāgoti, lai uzturētu pārvaldāmu diska noslodzi, kā paskaidro izstrādes komanda.

Turklāt Ethereum paredz, ka Amerikas Savienoto Valstu Vērtspapīru un biržas komisija (SEC) pašreizējā gadā varētu apstiprināt tā biržā tirgotā biržā tirgotā fonda (ETF) izveidi. Šāda regulatīvā “zaļā gaisma” varētu pavēstīt institucionālā kapitāla pieplūdumu Ethereum ekosistēmā, potenciāli katalizējot tā vietējā tokena vērtības kāpumu.

Turklāt gaidāmā EigenLayer darbības uzsākšana un atkārtotas ieguldīšanas mehānismu ieviešana ir gatava vēl vairāk ierobežot apgrozībā esošo ETH piedāvājumu. Šīs iniciatīvas dod iespēju lietotājiem izmantot savus liktos ETH kā kriptoekonomisko nodrošinājumu alternatīviem protokoliem ārpus Ethereum, apmaiņā pret protokola maksām un atlīdzībām, tādējādi faktiski izslēdzot ievērojamu daļu ETH no aktīvas apgrozības.

Turklāt Ethereum deflācijas tokenomika, kas pastiprina tā vērtību, samazinot piedāvājumu vai stagnējot, apvienojumā ar izredzēm, ka mainstreama aizrautības apstākļos atsāksies nefunkcionējamo žetonu (NFT) trakums, vēl vairāk uzkurina “bullish” naratīvu, kas saistīts ar Ethereum trajektoriju.

Ņemot vērā šo daudzšķautņaino dinamiku, Moonrock Capital izpilddirektors Saimons Dedics apgalvo, ka nākamajā divgadu periodā Ethereum ieņems izcilāko pozīciju starp zilajiem kriptovalūtu čipiem. Viņš apgalvo, ka Ethereum gaidāmie piedāvājuma kritumi un refleksīvā dinamika padara to optimāli piemērotu monumentālam kāpumam, pārliecinoši norādot uz iespēju, ka Ethereum varētu sasniegt kāroto 10 000 ASV dolāru slieksni.

Ethereum cenas novērtējums

Saskaņā ar jaunākajiem datiem, kas iegūti 21. februārī, Ethereum šobrīd tiek tirgots par 2934,6 ASV dolāriem, atspoguļojot minimālu 0,68% kāpumu pēdējo 24 stundu laikā un iespaidīgu 8,15% pieaugumu iepriekšējās nedēļas laikā. Šī konsekventā augšupvērstā dinamika ir vainagojusies ar kumulatīvu 21,87% kāpumu mēneša grafikā, kas liecina par Ethereum noturību un ilgtspējīgas izaugsmes potenciālu.

Neraugoties uz optimistiskajām perspektīvām, ir būtiski ierobežot cerības. Lai gan Ethereum trajektorija šķiet daudzsološa, 10 000 ASV dolāru sasniegšana pašreizējā kalendārā gada laikā varētu būt pārāk ambicioza. Pat Dedic, dedzīgs Ethereum bullis, atzīst, ka ir nepieciešams plašāks laika periods, lai piecu ciparu vērtējumu stāsts materializētos.

Apkopojot var secināt, ka Ethereum atrodas transformācijas perioda priekšvakarā, kad ievērojami tehnoloģiskie sasniegumi, regulējuma attīstība un tirgus dinamika apvienojas, lai nostiprinātu tā pozīcijas. Lai gan ceļš uz 10 000 ASV dolāru var nebūt tūlītējs, Ethereum evolūcija joprojām ir pārliecinošs stāsts plašākā kriptovalūtu ainavā, kas ir gatavs veidot decentralizēto finanšu un digitālo aktīvu nākotni.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem