Ethereum ETF trakums ASV Google meklēšanas rezultātos sasniedz 12 mēnešu maksimumu

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Kriptotehnoloģiju tirgus uzmanības centrā ir pārorientēšanās no Bitcoin biržā tirgotā fonda (ETF) apstiprināšanas, jo lielākā daļa digitālo aktīvu īstermiņā nespēj gūt peļņu no šī nozīmīgā notikuma. Pēc apstiprināšanas tirgus dinamika liecina, ka situāciju var salīdzināt ar fenomenu “pirkt baumas, pārdot ziņas”.

Interesanti, ka diskusijas ap kripto ETF tagad ir pievērsušās potenciālajam līdzvērtīgam produktam Ethereum (ETH) – otrajai lielākajai kriptovalūtai pēc tirgus kapitalizācijas.

Par šīm diskusijām liecina pieaugošā interese par atslēgvārdu “Ethereum ETF” Google Trends, kas pēdējos 12 mēnešos Amerikas Savienotajās Valstīs ir sasniegusi vēsturiski augstāko līmeni.

Saskaņā ar 15. janvārī iegūtajiem datiem interese par šo atslēgas vārdu sasniedza maksimumu ar 100 punktiem nedēļā, kas beidzās 13. janvārī, tādējādi iezīmējot augstāko punktu pēdējā mēneša laikā. Ievērojams, ka no 6. janvāra līdz 14. janvārim interese strauji pieauga par 455 %.

Analizējot reģionālo interesi, Oregona un Alabama atrodas priekšgalā ar popularitātes rādītāju 100. Trešajā vietā ar 94 punktiem seko Nevada, kurai ar 85 punktiem seko Ņūdžersija, bet piekto vietu ar 81 punktu ieņem Vašingtona.

Faktori, kas veicina interesi par ETH ETF

Interese par Ethereum ETF strauji pieauga pēc tam, kad BlackRock (NYSE: BLK) izpilddirektors Lerijs Finks (Larry Fink) pauda savu ticību šim produktam. Jāatzīmē, ka pasaulē lielākajai ieguldījumu pārvaldības sabiedrībai BlackRock ir būtiska loma Bitcoin ETF arēnā, un tā ir starp pretendentiem, kas gaida Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) atsauksmes par Ethereum ETF pieteikumu. Paredzams, ka SEC pieņems lēmumu par Ethereum ETF šā gada maijā.

Tomēr pastāv spekulācijas, ka regulatīvā klasifikācija kā vērtspapīrs varētu radīt problēmas šim produktam. Vienlaikus SEC priekšsēdētājs Gary Gensler ir uzsvēris, ka viens no iemesliem Bitcoin ETF apstiprināšanai ir tā klasifikācija kā prece.

Ethereum cenu analīze

Šādu spekulāciju apstākļos Ethereum ir vērojams pirkšanas spiediena pieaugums, un token rallijs pieaug, kamēr Bitcoin saskaras ar risku, ka tas varētu izlauzties zem 40 000 ASV dolāru atbalsta zonas.

Preses laikā Ethereum ir reģistrējis nedēļas pieaugumu, kas pārsniedz 13%, un decentralizēto finanšu (DeFi) žetons tiek tirgots par 2537 ASV dolāriem.

Ir būtiski uzsvērt, ka spot Bitcoin apstiprināšana ne vienmēr garantē paralēlu iznākumu Ethereum, kā arī nenodrošina ETH cenu kāpumu.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem