BlackRock izpilddirektors prognozē bullish pieaugums Ethereum ETF

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Pasaulē lielākā aktīvu pārvaldītāja BlackRock Inc. (NYSE: BLK) izpilddirektors Lerijs Finks (Larry Fink) paplašina savu iesaisti kriptovalūtās, sākotnēji koncentrējoties uz Bitcoin (BTC), bet tagad pievērš uzmanību Ethereum (ETH).

Uzstājoties CNBC, BlackRock izpilddirektors apsprieda uzņēmuma uzsvaru uz infrastruktūru, pielāgojoties tam, ko viņš nosauca par “makro tendenci”.

Lerijs Finks īpaši runāja par ieguldījumiem kriptovalūtu tirgū un nesen apstiprināto Bitcoin spot ETF ar tā atpirkšanas modeli. Tomēr uzmanības centrā nonāca Finka gaidas par Ethereum spot ETF apstiprināšanu, ko viņš uzskata par iespējamu attīstību.

“Es saskatu vērtību Ethereum ETF izveidē. Kā jau teicu, tie ir tikai pakāpieni ceļā uz tokenizāciju. Es patiešām ticu, ka tas ir tas, uz kurieni mēs virzīsimies. Mums jau šodien ir tehnoloģija, kas ļauj veikt tokenizāciju. (…) Tas novērš jebkādu korupciju, jo mums ir tokenizēta sistēma.”

Lerijs Finks, BlackRock Inc. izpilddirektors.

Ethereum (ETH) cenas novērtējums pēc BlackRock atbalsta saņemšanas

Šajā kontekstā Travis Klings komentēja BlackRock ievērojamo spēju veidot naratīvu ap Bitcoin ETF. Klings prognozē, ka līdzīgs impulss būs vērojams arī Ethereum ETF virzienā, un Larry Fink to vadīs.

Paredzams, ka Ethereum cena jau atspoguļo šīs optimistiskās gaidas, izlaužoties no gada lejupslīdes pret Bitcoin un uzrādot 26% pieaugumu tikai trīs dienu laikā. Pašlaik ETH vērtība ir 0,0607 BTC jeb 2660 USD par žetonu.

Šī reakcija aptvēra arī citas kriptovalūtas, nospiežot Bitcoin dominējošo tirgus kapitālu līdz gada minimumam un veicinot tendenciozu projektu rallijus altcoin jomā.

Jāatzīmē, ka BlackRock jaunatklātā uzmanība Ethereum un tokenizācijai atbilst uzņēmuma stratēģijai ieguldīt infrastruktūrā. Kriptovalūtu jomā ETH izceļas kā vadošā Web3 infrastruktūra, kurā izvietoti daudzi citi projekti un lietotnes.

Neraugoties uz to, Lerijs Finks atteicās sniegt papildu komentārus par iespējamo Ethereum ETF apstiprināšanu, ko veic Garijs Genslers un SEC.

Ņemot visu vērā, tirgum vajadzētu sagaidīt, ka nākamajos mēnešos dominēs dominējošais naratīvs, ja vēsturiskie modeļi atkārtosies. Palielināta interese par Ethereum potenciāli var pozitīvi ietekmēt pieprasījumu pēc vietējā žetona ETH un tā cenu.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem