Kā tirgoties ar kriptovalūtu | Iesācēju ceļvedis

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Šajā iesācēja ceļvedī par kriptovalūtas tirdzniecību mēs iepazīstināsim jūs ar digitālo aktīvu pirkšanas un pārdošanas procesu kriptovalūtu biržā. Kriptovalūtas drošības nodrošināšanai izmanto kriptogrāfiju un parasti ir decentralizētas, kas nozīmē, ka tās nekontrolē valdības vai bankas.

Šī rokasgrāmata ir izstrādāta, lai palīdzētu iesācējiem izprast kriptovalūtu tirdzniecības pamatus.

Kas ir kriptovalūtu tirdzniecība?

Kriptovalūtu tirdzniecība ietver digitālo vai virtuālo žetonu apmaiņu specializētās platformās. Šajos žetonos, ko dēvē par kriptovalūtām, drošības nodrošināšanai izmanto kriptogrāfijas metodes. Tās darbojas decentralizēti, bez valdības vai finanšu iestāžu uzraudzības.

Kā darbojas kriptovalūtas tūlītējā tirdzniecība?

Kriptovalūtu tagadnes tirdzniecība notiek, pērkot un pārdodot kriptovalūtas kriptovalūtu biržā. Pērkot kriptovalūtu, jūs būtībā apmaināt savu fiat valūtu (piemēram, USD, EUR, JPY) pret kriptovalūtu. Pārdodot kriptovalūtu, jūs būtībā apmaināt kriptovalūtu pret savu fiat valūtu.

Ir divi galvenie rīkojumu veidi, kurus varat izmantot kriptovalūtas tirdzniecībā:

 • Tirgus rīkojumi tiek izpildīti nekavējoties par pašreizējo tirgus cenu.
 • Limita rīkojumi norāda cenu, par kādu vēlaties pirkt vai pārdot kriptovalūtu. Jūsu rīkojums tiks izpildīts, ja tirgus cena sasniegs jūsu limita cenu.

Veidi, kā tirgot kriptovalūtu

Ir četri galvenie kriptovalūtas tūlītējās tirdzniecības veidi:

 • Dienas tirdzniecība ietver kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu īsā laika periodā, parasti stundās vai minūtēs.
 • Swing tirdzniecība ietver kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu ilgākā laika periodā, parasti dienās, nedēļās vai mēnešos.
 • Pozīciju tirdzniecība ietver kriptovalūtas turēšanu ilgāku laiku, parasti mēnešiem vai gadiem.
 • Spekulatīvā tirdzniecība ietver kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu, pamatojoties uz spekulācijām par cenu izmaiņām nākotnē.
Veidi-kā-tirgot-kriptovalūtu

Dienas tirdzniecība

Dienas tirdzniecība ir īstermiņa tirdzniecības stratēģija, kas ietver kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu īsā laika posmā, parasti stundās vai minūtēs. Dienas tirgotāju mērķis ir gūt peļņu no nelielām cenu svārstībām kriptovalūtās, tās ātri pērkot un pārdodot.

Plusi

 • Augsts peļņas potenciāls: Dienas tirdzniecības potenciāls: Dienas tirdzniecībai ir potenciāls gūt lielu peļņu, jo ir iespējams gūt peļņu no nelielām cenu svārstībām.
 • Augsta likviditāte: Kriptovalūtu tirgi ir ļoti likvīdi, tāpēc ir viegli un ātri pirkt un pārdot kriptovalūtas.
 • Zemas darījumu izmaksas: Kriptovalūtu biržās parasti ir zemas darījumu maksas, kas var samazināt dienas tirdzniecības kopējās izmaksas.

Mīnusi

 • Augsts risks: Dienas tirdzniecība ir augsta riska stratēģija ar augstu naudas zaudēšanas iespējamību.
 • Nepieciešamas lielas iemaņas: Dienas tirdzniecība prasa dziļu izpratni par tehnisko analīzi un tirgus psiholoģiju, lai noteiktu ienesīgas tirdzniecības iespējas.
 • Liels stress: Dienas tirdzniecība var būt ļoti stresaina, jo tirgotājiem ir jāpieņem ātri lēmumi, atrodoties zem spiediena.
 • Nepieciešams daudz laika: Dienas tirdzniecība prasa daudz laika un pūļu, lai uzraudzītu tirgu un pieņemtu tirdzniecības lēmumus.

Dienas tirdzniecība var būt ienesīga stratēģija pieredzējušiem tirgotājiem, kuriem ir pieņemams augsts risks un kuriem ir daudz laika, ko veltīt tirgum. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka dienas tirdzniecība nav piemērota ikvienam, un pastāv liela varbūtība zaudēt naudu.

Swing tirdzniecība

Swing tirdzniecība ir vidēja termiņa tirdzniecības stratēģija, kas ietver kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu nedaudz ilgākā laika periodā, parasti dienās, nedēļās vai mēnešos. Svinga tirgotāji identificē tendences kriptovalūtu tirgū un cenšas gūt peļņu no šīm tendencēm, pērkot kriptovalūtas, kad tās ir nepietiekami novērtētas, un pārdodot tās, kad tās ir pārvērtētas.

Plusi

 • Mazāks risks nekā dienas tirdzniecības darījumos: Šūpoļu tirdzniecība ir mazāk riskanta nekā dienas tirdzniecība, jo tirgotājiem nav jāveic tik daudz biežu darījumu.
 • Vairāk laika tendenču identificēšanai un analīzei: Svinga tirgotājiem ir vairāk laika, lai identificētu un analizētu tendences kriptovalūtu tirgū, tādējādi palielinot savas iespējas veikt ienesīgus darījumus.
 • Mazāks stress: Svingtirdzniecība ir mazāk stresa nekā dienas tirdzniecība, jo tirgotājiem nav jāpieņem ātri lēmumi zem spiediena.

Mīnusi

 • Mazāks peļņas potenciāls: Swing trading nav tāda paša peļņas potenciāla kā dienas tirdzniecībai, jo tirgotāji neveic tik daudz darījumu.
 • Nepieciešama dziļāka izpratne par tirgus tendencēm: Lai noteiktu rentablas tirdzniecības iespējas, mijmaiņas darījumu tirgotājiem ir nepieciešama dziļāka izpratne par tirgus tendencēm.
 • Tirdzniecības maksa var samazināt peļņu: Swing tirdzniecība var būt dārgāka nekā dienas tirdzniecība, jo no tirgotājiem parasti tiek iekasētas lielākas darījumu maksas.

Swing tirdzniecība var būt ienesīga stratēģija tiem tirgotājiem, kuriem ir pieņemams mērens risks un kuri tirgum var veltīt vidēji daudz laika. Tā ir mazāk stresa un vieglāk pārvaldāma pieeja nekā dienas tirdzniecība, kas ļauj tirgotājiem izmantot lielākas tirgus tendences. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka šūpoļu tirdzniecība nav piemērota visiem, un pastāv risks zaudēt naudu.

Pozīciju tirdzniecība

Pozīciju tirdzniecība ir ilgtermiņa tirdzniecības stratēģija, kas ietver kriptovalūtas turēšanu ilgāku laiku, parasti mēnešus vai gadus. Pozīciju tirgotāji tic kriptovalūtu ilgtermiņa potenciālam un ir gatavi pārvarēt īstermiņa svārstības, lai gūtu labumu no kopējā tirgus pieauguma.

Plusi

 • Mazāks risks nekā dienas tirdzniecības un svinga tirdzniecības gadījumā: Pozīciju tirdzniecība tiek uzskatīta par vismazāk riskanto kriptovalūtu tirdzniecības veidu. Pirmkārt, pozīciju tirgotājus mazāk ietekmē īstermiņa svārstības, un tā vietā viņi paļaujas uz kriptovalūtu tirgus ilgtermiņa izaugsmi.
 • Lielāks peļņas potenciāls: Pozīciju tirdzniecība var radīt lielāku peļņu nekā dienas tirdzniecība un svinga tirdzniecība, jo tirgotāji tur kriptovalūtas ilgāku laiku.
 • Mazāk laika: Pozīciju tirgotājiem nav jāpavada tik daudz laika tirgus uzraudzībai un tirdzniecības lēmumu pieņemšanai kā dienas tirgotājiem vai svinga tirgotājiem.

Mīnusi

 • Samazināta spēja reaģēt uz tirgus izmaiņām: Pozīciju tirgotāji ir mazāk spējīgi reaģēt uz pēkšņām tirgus pārmaiņām vai noskaņojuma izmaiņām, kas var novest pie neizmantotām iespējām.
 • Nepieciešama laba izpratne par kriptovalūtu tirgu: Pozīciju tirgotājiem ir nepieciešama laba izpratne par kriptovalūtu tirgu, tostarp par tā pamatiem, tendencēm un riskiem.
 • Lielāka neaizsargātība pret tirgus lejupslīdēm: Pozīciju tirgotāji ir jutīgāki pret tirgus lejupslīdēm, jo viņu kapitāls ir piesaistīts kriptovalūtām uz ilgāku laika periodu.

Pozīciju tirdzniecība var būt ienesīga stratēģija tiem tirgotājiem, kuri jūtas komfortabli ar mērenu vai augstu risku un kuriem ir ilgtermiņa ieguldījumu horizonts. Tā ir mazāk prasīga pieeja nekā dienas tirdzniecība vai svinga tirdzniecība, bet prasa dziļāku izpratni par kriptovalūtu tirgu un tendencēm. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka pozīciju tirdzniecība nav piemērota visiem, un pastāv ievērojams risks zaudēt naudu.

Spekulāciju tirdzniecība

Spekulatīvā tirdzniecība ir augsta riska tirdzniecības stratēģija, kas ietver kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu, pamatojoties uz spekulācijām par cenu izmaiņām nākotnē. Spekulanti cenšas paredzēt gaidāmos notikumus vai pārmaiņas kriptovalūtu tirgū, kas varētu ietekmēt cenas.

Plusi

 • Iespēja gūt lielu peļņu: Spekulatīvā tirdzniecība var radīt lielu peļņu, jo tirgotāji var izmantot lielas cenu svārstības.
 • Spēja reaģēt uz tirgus izmaiņām: Spekulāciju tirgotāji var ātri reaģēt uz pēkšņām tirgus pārmaiņām vai noskaņojuma izmaiņām, kas var radīt ienesīgas iespējas.
 • Mazāk laika: Spekulatīvā tirdzniecība var būt stratēģija, kas prasa salīdzinoši maz laika, jo tirgotājiem nav nepieciešams tik daudz laika tirgus uzraudzībai kā pozīciju vai svinga tirgotājiem.

Mīnusi

 • Augsts risks: Spekulatīvā tirdzniecība tiek uzskatīta par visriskantāko kriptovalūtas tirdzniecības veidu. Tas ir tāpēc, ka tirgotāji paļaujas uz savu spriedumu, lai paredzētu cenu izmaiņas nākotnē, kas var būt ļoti sarežģīti.
 • Nepieciešama laba izpratne par tirgus psiholoģiju: Spekulatīvā tirdzniecība prasa labu tirgus psiholoģijas izpratni, jo tirgotājiem ir jāparedz, kā investori reaģēs uz jaunumiem un notikumiem.
 • Nestabilāka nekā citas tirdzniecības stratēģijas: Spekulatīvā tirdzniecība ir svārstīgāka nekā citas tirdzniecības stratēģijas, jo tirgotāji ir pakļauti visdažādākajām cenu svārstībām kriptovalūtu tirgū.
 • Lielāka iespēja ciest zaudējumus: Spekulatīvā tirdzniecība biežāk nekā citas tirdzniecības stratēģijas var radīt zaudējumus, jo tās pamatā ir spekulācijas, nevis fundamentālā analīze.

Spekulatīvā tirdzniecība var būt ienesīga stratēģija pieredzējušiem tirgotājiem, kuri neiebilst pret augstu risku un labi pārzina tirgus psiholoģiju. Tā ir augsta riska pieeja, kas prasa rūpīgu plānošanu un disciplīnu. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka spekulatīvā tirdzniecība nav piemērota visiem, un pastāv ievērojams risks zaudēt naudu.

Izpratne par tirgu

Mācoties tirgot kriptovalūtu, īpaši iesācējiem, ir ļoti svarīgi izprast tirgu. Kriptovalūtu tirgus ir ļoti svārstīgs un sarežģīts, tāpēc, lai pieņemtu apzinātus tirdzniecības lēmumus, ir svarīgi labi izprast faktorus, kas nosaka cenu svārstības.

Kā darbojas kriptovalūtu tirgus

Kriptovalūtu tirgus globāli darbojas decentralizētā, vienādranga tīklā, ļaujot lietotājiem pirkt, pārdot un tirgoties tieši. Tas ir noturīgs pret jebkuras atsevišķas struktūras kontroli, nodrošina atklātību, pieejamību un pārredzamību, izmantojot publiskus blokķēdes ierakstus.

Likviditātes palielināšanās atvieglo vienmērīgākus darījumus, taču tirgus ir pazīstams ar savu lielo svārstīgumu, kas rada gan riskus, gan iespējas. Tas ir mazāk regulēts nekā tradicionālie tirgi, to veido dažādi dalībnieki, un tirgus rādītāji seko līdzi tendencēm plašākā biržu, maku un maksājumu apstrādātāju ekosistēmā.

Crypto-tendences

Tirgus tendences un analīze

Kriptovalūtu tirgū vērojams straujš pieņemšanas pieaugums, jo uzņēmumi, iestādes un privātpersonas palielina pieprasījumu un paplašina tirgus kapitalizāciju. Institucionālie investori veicina likviditāti un stabilitāti, leģitimizējot kriptovalūtas kā atzītu aktīvu klasi.

Izstrādātāji ievieš inovācijas jaunām lietojumprogrammām, uzlabojot kriptovalūtu lietderību un vēl vairāk veicinot to pieņemšanu. Globālās regulatīvās norises veido tirgus ainavu. Neraugoties uz ievērojamo cenu svārstīgumu, kriptovalūtu tirgus piedāvā tirdzniecības iespējas riskam tolerantiem investoriem.

No analītiskā viedokļa tehniskā analīze ietver grafiku rūpīgu izpēti, meklējot tendences, savukārt fundamentālā analīze novērtē iekšējo vērtību, pamatojoties uz tehnoloģiju, izmantošanas gadījumiem, komandu un kopienu. Sentimentu analīze novērtē sabiedrības viedokli, bet ekosistēmas un regulējuma analīze piedāvā ieskatu.

Nepārtraukta tirgus attīstība prasa nepārtrauktu izpēti un modrību, lai pieņemtu pamatotus ieguldījumu lēmumus.

Faktori, kas ietekmē kriptovalūtu cenas

Kriptovalūtu tirgus svārstīgumu nosaka vairāki galvenie faktori. Tirgus pieprasījuma un piedāvājuma dinamika nosaka cenu svārstības, jo arvien plašāka pieņemšana palielina pieprasījumu un paaugstina cenas.

Būtiska nozīme ir regulējuma izmaiņām, piesaistot vai atturot institucionālos investorus, pamatojoties uz regulējumu. Tehnoloģiskie sasniegumi var paaugstināt cenas, pateicoties inovācijām, vai pazemināt tās drošības apsvērumu dēļ. Ziņas un notikumi, pozitīvi vai negatīvi, būtiski ietekmē noskaņojumu un cenas.

Spekulācijas un ažiotāža var izraisīt īstermiņa kāpumu bez fundamentāla atbalsta. Lielie turētāji (vaļi) ietekmē cenas, veicot nozīmīgus darījumus, un liela nozīme ir arī tirgus psiholoģijai, ko nosaka tādas emocijas kā bailes un alkatība.

Šo savstarpēji saistīto faktoru dēļ ir grūti paredzēt to kopējo ietekmi uz kriptovalūtu cenām.

Kriptovalūtu tirdzniecības pamati

Lai efektīvi orientētos tirgū, iepazīstieties ar kriptovalūtu tirdzniecības pamatprincipiem:

 • Tirgus struktūra un dinamika: Kriptovalūtu tirgi ir decentralizēti un darbojas vienādranga tīklā bez starpniekiem. Lai gan tas ir noturīgs pret cenzūru, tas palielina sarežģītību tirgotājiem.
 • Svārstīgums un riski: Kriptovalūtu cenas ir ļoti svārstīgas, piedāvājot peļņas iespējas, bet arī radot ievērojamu zaudējumu risku. Pirms ienākšanas tirgū pārvaldiet riska ekspozīciju un izprotiet svārstīguma ietekmi.
 • Biržas un maki: Biržas atvieglo kriptovalūtu pirkšanu, pārdošanu, likmju veikšanu un tirdzniecību, savukārt maki glabā būtiskas privātās atslēgas aktīvu piekļuvei un pārvaldībai.
 • Rīkojumu veidi un izpilde: Tirgus rīkojumi veic darījumus par pašreizējo tirgus cenu, limita rīkojumi nosaka cenu robežas, bet stop-loss rīkojumi automātiski pārdod iepriekš noteiktā līmenī, lai ierobežotu zaudējumus.
 • Tehniskā un fundamentālā analīze: Tehniskā analīze pēta vēsturiskos cenu grafikus, savukārt fundamentālā analīze izvērtē kriptovalūtas iekšējo vērtību, pamatojoties uz tehnoloģiju, izmantošanas gadījumiem, komandu un kopienu.
 • Diversifikācija un riska pārvaldība: Riska mazināšana: maziniet risku, diversificējot savu kriptovalūtu portfeli dažādos projektos un izmantojot riska pārvaldības stratēģijas, piemēram, stop-loss rīkojumus un pozīciju lieluma noteikšanu.
 • Nepārtraukta mācīšanās un pētniecība: Regulāri lasiet, apmeklējiet tīmekļa seminārus un veidojiet kontaktus, lai uzlabotu tirgus tendences, jaunumus un attīstību.

Izpratne par maksām un izmaksām

Maksa par kriptovalūtas darījumiem, ko iekasē kalnrači, atšķiras atkarībā no tīkla pārslodzes un vēlamā darījuma ātruma. Biržas nosaka tirdzniecības, depozīta, izņemšanas, maržinālās tirdzniecības un aukstās uzglabāšanas maksas. Maksu par darījumiem, izņemšanu, likmju veikšanu vai aizdošanu var iekasēt maksu no makšķerniekiem. Daži piedāvā bezmaksas pakalpojumus, bet citi iekasē procentu vai fiksētu maksu. Pastāv slēptās maksas, piemēram, uzcenojumi vai starpības; platformu salīdzināšana nodrošina optimālus darījumus.

Kā-tirgot-kriptonauda-iesācējiem

Kā tirgot kriptovalūtas?

Ieguldot kriptovalūtā iesācējiem, ir jāizprot galvenie tirgus aspekti un tirdzniecības pamati. Šajā sadaļā jūs iepazīstināsim ar tādām būtiskām tēmām kā tirgus struktūra, biržas, rīkojumu veidi un analīzes metodes, sagatavojot jūs, lai spētu orientēties kriptovalūtu tirdzniecības sarežģītībā.

 1. Izvēlieties kriptovalūtas biržu: Pirmais solis ir izvēlēties kriptovalūtas biržu. Ir pieejamas daudzas dažādas biržas, tāpēc ir svarīgi izpētīt un atrast tādu, kas ir cienījama un droša un piedāvā kriptovalūtas, kuras vēlaties tirgot. Dažas populāras biržas ir Coinbase, Binance un Kraken.
 2. Izveidojiet kontu: Kad esat izvēlējies biržu, jums ir jāizveido konts. Tas parasti ietver sava vārda, e-pasta adreses un paroles norādīšanu. Dažas biržas var pieprasīt pārbaudīt jūsu identitāti, uzrādot personu apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju vai citus dokumentus.
 3. Līdzekļu iemaksa: Pirms sākat tirdzniecību, kontā jāiemaksā līdzekļi. Lielākā daļa biržu pieņem noguldījumus fiat valūtās, piemēram, ASV dolāros, eiro vai Japānas jenās. Biržas pieņem arī noguldījumus kriptovalūtās.
 4. Izvēlieties tirdzniecības pāri: Tirdzniecības pāris ir kriptovalūtu pāris, ko jūs varat tirgot vienu pret otru. Piemēram, tirdzniecības pāris BTC/USD nozīmē, ka jūs varat iegādāties Bitcoin par ASV dolāriem un pārdot Bitcoin par ASV dolāriem.
 5. Veiciet pasūtījumu: Ir divi galvenie rīkojumu veidi: tirgus rīkojumi un limita rīkojumi. Tirgus rīkojumi tiek izpildīti nekavējoties par pašreizējo tirgus cenu. Limita rīkojumos norādīta cena, par kādu vēlaties pirkt vai pārdot kriptovalūtu. Jūsu rīkojums tiks izpildīts, ja tirgus cena sasniegs jūsu limita cenu.
 6. Pārvaldiet savus darījumus: Pēc rīkojuma izvietošanas jums ir jāuzrauga savi darījumi un jāpārvalda risks. Tas var ietvert stop-loss rīkojumu iestatīšanu, lai automātiski pārdotu savu kriptovalūtu, ja cena nokrīt zem noteikta līmeņa.
 7. Sekojiet līdzi tirgus ziņām: Kriptovalūtu tirgus ir ļoti svārstīgs, tāpēc ir būtiski sekot līdzi tirgus jaunumiem un norisēm. Tas palīdzēs jums pieņemt pamatotus tirdzniecības lēmumus un izvairīties no dārgām kļūdām.

Galīgie vārdi par kriptovalūtu tirdzniecību

Kriptovalūtu tirdzniecībai tās sarežģītības un svārstīguma dēļ ir svarīgi pieiet piesardzīgi. Par prioritāti izvirziet izpratni par tirgus dinamiku, riskiem, biržām, naudas makiem, rīkojumu veidiem, analīzes metodēm un nepārtrauktu mācīšanos. Sāciet ar nelieliem ieguldījumiem, pakāpeniski palielinot tos līdz ar pieredzes pieaugumu, un izvairieties no emocionālu lēmumu pieņemšanas.

Diversificējiet portfeļus, lai mazinātu risku, izprotiet un līdz minimumam samaziniet darījumu komisijas maksu, kā arī esiet informēti par slēptajām izmaksām. Ļoti svarīga ir nepārtraukta izpēte un mācīšanās, pastāvīgi atjauninot informāciju ar rakstu, tīmekļa semināru un sadarbības tīklu starpniecību.

Biežāk uzdotie jautājumi par kriptogrāfisko tirdzniecību

Vai kriptogrāfijas tirdzniecība ir piemērota iesācējiem?

Kriptovalūtu tirdzniecība var būt ienesīga, taču tā ir saistīta ar riskiem. Tāpat kā ar jebkuru ieguldījumu, pastāv iespēja zaudēt naudu. Pirms sākat tirgot kriptovalūtas, ir svarīgi veikt izpēti un izprast ar to saistītos riskus.

Kāda ir minimālā summa, lai sāktu tirdzniecību ar kriptovalūtām?

Lai sāktu tirgot kriptovalūtas, minimālā summa nav nepieciešama, taču jums būs jāņem vērā ar tirdzniecību saistītās maksas un iespējamie zaudējumi. Tāpat ir svarīgi, lai pirms ieguldīšanas uzsākšanas jums būtu pamatīga izpratne par tirgu.

Vai ir vērts nodarboties ar kriptogrāfijas dienas tirdzniecību?

Dienas tirdzniecība ir augsta riska stratēģija, kas ietver kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu īsā laika posmā. Tas var būt veids, kā gūt ātru peļņu, taču tā ir arī ļoti nepastāvīga, un, ja nebūsiet uzmanīgi, varat zaudēt daudz naudas.

Kura kriptovalūta ir vislabākā dienas tirdzniecībai?

Nav vienas “labākās” kriptovalūtas dienas tirdzniecībai. Tomēr dažas kriptovalūtas ir svārstīgākas nekā citas un var būt piemērotākas šāda veida tirdzniecībai.

Vai jūs varat nopelnīt 100 ASV dolāru dienā ar kriptovalūtu?

Ar kriptovalūtu dienas tirdzniecību ir iespējams nopelnīt 100 ASV dolāru dienā, taču tas prasa darbu. Jums būs nepieciešamas lielas iemaņas un pieredze, un jums būs jāspēj rūpīgi pārvaldīt savus riskus.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem