Cardano maku pieaugums strauji pieaug

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Cardano (ADA) ir kļuvusi par nozīmīgu kriptovalūtu tirgus dalībnieku, par ko liecina straujais maku izveides pieaugums, kas liecina par tās blokķēdes tīkla pieaugošo pieņemšanu. Pēdējā laikā ir vērojams ievērojams jaunu Cardano maku izveides pieaugums, kas liecina par pieaugošo interesi par šo platformu.

Dati, kas iegūti no Cardano Blockchain Insights, liecina, ka no 22. februāra līdz 23. februārim ir vērojams ievērojams gandrīz 90 % pieaugums maku izveidē, to skaitam pieaugot no 1 706 līdz 3 227. Lai gan kopš tā laika pieauguma temps ir nedaudz samazinājies, kopējā trajektorija joprojām ir pozitīva, un kopējais maku skaits tuvojas 4,6 miljoniem.

Cardano piesaista dažādus investorus

Analizējot ADA turējumus šajos makos, redzams, ka investoru bāze ir daudzveidīga – mazāku maku skaits ir nedaudz samazinājies, bet lielākiem investoriem to turējumi pieaug. Naudas maku, kuru turējumā ir no 1 miljona līdz 10 miljoniem ADA, pieaugums bija 1,01%, bet to, kuru turējumā ir no 10 miljoniem līdz 100 miljoniem ADA, pieaugums bija vēl lielāks – 2,14%.

Šī daudzveidīgā investoru bāze liecina, ka Cardano ir pievilcīgs gan maziem, gan lieliem investoriem, kuri aktīvi pielāgo savus turējumus, reaģējot uz tirgus dinamiku, nostiprinot Cardano pozīcijas tirgū un veicinot elastīgu ekosistēmu.

“Ilgtermiņa turētāji: Ietekme uz nākotnes cenu

IntoTheBlock veiktā datu analīze atklāj pārliecinošu ieskatu ADA žetonu sadalījumā dažādos turēšanas periodos. Iespaidīgi, ka ievērojama 3 miljonu žetonu krātuve droši glabājas ilgtermiņa investoru makos, apliecinot nelokāmu ticību Cardano noturīgajam potenciālam. Turklāt vēl viena būtiska 1,23 miljonu žetonu daļa ir apzinīgi turēta uz laiku no viena līdz divpadsmit mēnešiem, savukārt vēl 231 550 žetonu ir svaigi izkalti vai nopirkti, kas mājvietu makos atraduši mazāk nekā mēnesi. Šāds sadalījums uzsver investoru stratēģiju un noskaņojumu spektru, veicinot Cardano ekosistēmas stabilitāti un daudzpusību.

4,6 miljonu jaunu maku pievienošana uzsver būtisku Cardano tīkla izaugsmi, norādot uz pieaugošu interesi un potenciālu. Šis kāpums liecina, ka Cardano piesaista plašāku lietotāju bāzi, nostiprinot savu kā vadošā spēlētāja pozīciju blokķēdes nozarē.

Vai gaidāma korekcija?

Nesen veiktajā analīzē analītiķis Ali Martinez pauda piesardzību, norādot uz iespējamu ADA korekciju.

Izmantojot TD Sequential rīku, lai identificētu pārpirktus vai pārpārdotus apstākļus, Martineza analīze norāda uz iespējamu kritumu pēc ADA nesenā kāpuma, lai gan precīzs iznākums joprojām nav zināms.

Lai gan cenu tendence augstākos laika periodos nav īpaši mainījusies, nesenais kāpums var apšaubīt Martineza prognozi, uzsverot tirgus dinamikas sarežģītību un kriptovalūtu tendenču mainīgo raksturu.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem