Bitcoin straujš kāpums dzirksteļo Meme monētu mānija: DOGE, PEPE & SHIB Lead!

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem

Tā kā Bitcoin sasniedza vēl vienu ievērojamu pagrieziena punktu, sasniedzot 73,6 tūkstošus ASV dolāru, arī memu kriptovalūtu sfēra piedzīvoja to, ko varētu dēvēt par “nozīmīgu dienu”.

Novērojot 100 lielāko mēmāko kriptovalūtu sniegumu, pēdējās nedēļas laikā ir vērojams ievērojams kāpums, kas norāda uz tendenci, ka peļņa strauji migrē uz spekulatīvajiem aktīviem, kurus raksturo to nedaudz ierobežotā likviditāte.

Memu monētu trakums veicina iespaidīgu Bitcoin kāpumu

Memu kriptovalūtu pulka līderis ir Dogecoin (DOGE), oriģinālā memu monēta, kas tajā pašā laika posmā pieredzēja iespaidīgu kāpumu par vairāk nekā 23%, palielinot tās vērtību līdz 0,188 ASV dolāriem. Jāatzīmē, ka pēdējo 24 stundu laikā žetona vērtība ir palielinājusies par aptuveni 10%.

Plaši izplatītā tirgus entuziasma laikā Tesla vadītājs Elons Masks (Elon Musk), kas ir vizionārs, publiskā pasākumā, kas notika Tesla ražotnē Berlīnē, nāca klajā ar paziņojumu. Viņš norādīja uz iespēju, ka Dogecoin varētu tikt pieņemts kā maksāšanas līdzeklis Tesla transportlīdzekļu iegādei “kaut kad nākotnē”. Maska piezīmes vēl vairāk paaugstināja Dogecoin vērtību.

Sekojot līdzi, Shiba Inu (SHIB) piedzīvoja cenas kāpumu līdz 0,0000338 ASV dolāriem, kas sekoja gandrīz 8% nedēļas pieaugumam. Neskatoties uz to, ka mēneša sākumā piedzīvoja nelielu kritumu, SHIB tirdzniecības apjoms ir ievērojami pieaudzis, kas nepārprotami liecina par pieaugošu investoru interesi.

Šis tirdzniecības aktivitātes pieaugums ir veicinājis arī tirgus kapitalizācijas starpības samazināšanos starp SHIB un tās konkurentu DOGE.

PEPE, kas CoinMarketCap uzskaitīto memuāru monētu vidū tirgus kapitalizācijas ziņā ieņem trešo vietu, pagājušajā nedēļā piedzīvoja ievērojamu pieaugumu par 51,17 %. Šī nesenā cenu kustība ir veicinājusi tās mēneša pieaugumu, sasniedzot pārsteidzošu 825%, pat ņemot vērā lielo investoru peļņas izņemšanas aktivitātes nedēļas sākumā.

Memu monētu sektorā šogad īpaši izcēlās Solana bāzētais žetons dogwifhat (WIF). Tā cena strauji pieauga līdz 3,25 ASV dolāriem, galvenokārt pateicoties kopienas saskaņotiem centieniem, kurai izdevās savākt vairāk nekā 700 000 ASV dolāru, lai reklamētu žetona emblēmu uz Sphere, slavenas izklaides vietas Lasvegasā, Nevadā.

FLOKI, kas pozicionēts kā piektā lielākā memuāra monēta, pagājušajā nedēļā ir reģistrējis gandrīz 130% pieaugumu. Šo ievērojamo cenas kāpumu varētu skaidrot ar Floki DAO stratēģisko lēmumu sadedzināt vairāk nekā 190 miljardus žetonu, ievērojami samazinot FLOKI apgrozībā esošo piedāvājumu. Šāda rīcība ir gatava potenciāli palielināt tā vērtību, palielinot deficītu, pieņemot, ka pieprasījums saglabāsies nemainīgs vai pieaugs.

Bonk (BONK), pirmā Solana mēmā monēta, ierindojās sestajā vietā savā kategorijā, reģistrējot 24% pieaugumu nedēļas pieaugumā. Nesen CoinMarketCap tai piešķīra gada memu monētas titulu, un pēdējā gada laikā tā ir piedzīvojusi satriecošu 706% pieaugumu.

Pārsteidzoši kāpumi, ko gūst atpalikušās memu monētas

Starp 20 populārākajām memu monētām Milady Meme Coin (LADYS) izcēlās ar ievērojamu 450% pieaugumu tikai pēdējās nedēļas laikā.

Ņemot vērā plašāku “bull” tendenci tirgū, pat mazāk zināmas memu monētas, piemēram, MongCoin (MONG), Bad Idea AI (BAD) un Wen (WEN), piedzīvoja ievērojamu pieaugumu – attiecīgi 94,02 %, 72,06 % un 13,53 % tajā pašā laika periodā.

Iesācējs

Iesācēja ceļvedis par kriptovalūtām

Starpposma

Rokasgrāmata iesācējiem par blokķēdēm un kriptovalūtām

Eksperts

kriptovalūtā News ekspertiem